Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Kapı Süsleri

Kapı süsleri, dekoratif duruşu ve fonksiyonelliği ile her kapının vazgeçilmezi. En çok tercih edilen ev-dekorasyon ve yaşam ürünlerinin başında gelen kapı süsleri, dış kapılarda egemenliğini sürdürürken, iç kapılarda da hızla yerini almaya başladı. Özel günlerde de pozitif enerjiyi eve yansıtan kapı süslerine siz de ÇiçekSepeti.com sayesinde sahip olabilirsiniz.

Kapı Süsü Modelleri

Son zamanlarda kapı süslerine sadece evlerde değil, hastane odalarının kapılarında ve davet verilen mekânların girişlerinde de sıklıkla rastlayabilirsiniz. Yönlendirici kapı süsü tasarımlarından gittiğiniz yerde neler olduğunu anında anlayabilirsiniz. Adeta bir rehber niteliği taşıyan bu süslere iç kapılarda da şans tanımalısınız.

Tarzınıza uygun iç kapı süsleriyle evinizin içini daha da güzelleştirebilir, misafirlerinize de bu sayede fikir vermiş olursunuz. Özellikle çocuk odalarının kapılarında isme özel tasarlanan kapı süsleri her renk ve çeşitte istenilen ebatta sipariş edilebilir. İç kapı süslerinin varlığı mutfağın, tuvaletin, eve giriş hatta evden çıkışın yönünü bile gösteriyor. Bu yönlendirmeler sonucunda misafir yatak odasını bulmak da kolaylaşıyor. Böylelikle evinize gelen misafirleriniz, gideceği yeri kolaylıkla bulabilir.

Özel Tasarım Kapı Süsleri

Pleksi, ahşap, keçe, makrome, hasır, keten, mdf, bambu, seramik, doğal çiçekler ve deniz kabuklarıyla hayat bulan kapı süsleri, ışıklı tasarımlarıyla da hayli ilgi çekici. Aynalı, çelenk, halka, pano ve daha birçok farklı şekilde satın alabileceğiniz kapı süslerini, home sweet home, hoşgeldiniz ya da isme özel, dualı kişiye özel tasarımlarla günlük olarak kullanabilirsiniz. Örgü tasarımların da sıkça tercih edildiği kapı süsleri, rengârenk örgülerle beğeni toplarken, birbirinden sevimli Amigurumi oyuncaklarla da süslenebilir. Şık detaylarla zenginleştirilen nazar boncuklarının eşlik ettiği tasarımların yanı sıra yapay çiçek kombinleri ve pampas kapı süsleriyle kapılarınıza zarif bir görünüm kazandırabilirsiniz. Kapı süslerinin sıklıkla kullanıldığı özel günlerde kapıları süslemek evinizin enerjisi açısından da büyük önem taşır. Sevgililer gününde kırmızı ve kalpli kapı süsleri başta olmak üzere aşk temasını destekleyen her ürün kapılarda yerini alırken, yılbaşında bol ağaçlı, kozalaklı, hediye paketlerinin iç içe geçtiği tasarım bir kapı süsüyle evinize yeni yılın sonsuz enerjisini çağırabilirsiniz. Kapı süsleri seçimlerinize; kapı süsü perdeleri, paspas, araç dikiz ayna süsü, magnet, kişiye özel ev anahtarlığı ve kapı anahtarlığı da ekleyebilirsiniz.

Bebekler İçin Kapı Süsleri

Son zamanların yükselen trendi hastane odası kapı süsleri, çocuk sahibi olacak herkesin olmazsa olmazlarından. Hastane kapısından evdeki bebek odası kapısına taşınan kapı süsleri farklı renk ve çeşitleriyle öne çıkıyor. İsimli kapı süslerine dilerseniz tek dilerseniz takım halinde sahip olabilirsiniz. Bebek sepeti ve takı yastığının da kapı süsü yanına eklendiği takımlar ilginizi çekebilir. Böylece bebeğinize takılan altınlar takı yastığında yerini alırken, bebek sepetine de gelen hediyeleri ya da bebeğin ihtiyaç duyduğu ürünleri koyabilirsiniz.

Bebekler için tasarım ürünlerin ön plana çıktığı kapı süsü seçimlerinizde, pek çok farklı tema içinden alternatifleri değerlendirmeniz gerekebilir. Bebekler, arabalar, denizci ve sevimli hayvan temaları bunlardan sadece birkaçı. Bebek ve çocuk odaları için kapı süsleri seçerken biraz daha dikkatli davranılması gerekir. Popüler dekorasyon ürünlerinden biri olan kapı süsleri pleksi, metal ve ahşap malzemeler kullanılarak yapılıyor. Bu ve buna bağlı nedenlerle kapı süslerinin yapımında oldukça sağlıklı ürünler kullanıldığından emin olmalısınız.

Ev dışında ya da içinde kullanacağınız birbirinden güzel ve farklı kapı süslerini, bol çeşit ve uygun fiyat seçenekleriyle dilerseniz evinizde kendiniz ve sevdikleriniz için değerlendirebilir, dilerseniz hediyelik eşya olarak ÇiçekSepeti sayesinde sipariş verebilirsiniz.