İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Karaburun Çiçek Siparişi

Sevdiklerinize söylemek istediklerinizi iletmenin yolu yüzyıllardır değişmiyor. Çiçekler; birçok sözü, duyguyu, inceliği kendi üzerinde birleştirip göndermek istediğiniz kişiye ulaştırıyor. Tarih boyunca ismi çiçeklerle anılan İzmir'in Karaburun ilçesi de dostlarınıza, ailenize ve tüm sevdiklerinize çiçekle ulaşmanın doğal platformu. ÇiçekSepeti, Karaburun çiçek siparişi isteklerinizi ilçenin birçok bölgesine aynı gün teslim ediyor. Çiçeklerinizi sadece İskele’ye, Kaynarpınar’a, Mordoğan’a değil bu zorlu coğrafyanın her noktasına mümkün olan en hızlı şekilde ulaştırmak için her yere en yakın çiçekçi; ÇiçekSepeti!

İzmir-Karaburun Çiçekçileri

Karaburun tarih öncesi çağlardan beri yerleşim alanı olan bir cennet. Homeros’un Odysseia destanında eski adı ile anılarak “Rüzgârlı Mimas” denilen Karaburun, meşhur imbat rüzgarını mitolojik çağlardan bugüne dek taşıyor. Karaburun’a çiçek göndermek, o rüzgârın kokusunu duygularınıza aracı etmek anlamını taşıyor. Bu güzel ilçe, geçmişten taşıdığı başka bir değer ile de tüm dünyada tanınıyor. Bir su birikintisinde kendi yansımasını gördükten sonra görüntüsüne aşık olan Narcissos’un yemeden içmeden kesilince olduğu yerde eriyerek nergis çiçeğine dönüştüğüne inanılıyor. Bugün Dilek Pınarı olarak bilinen yer, Narkissos’un mezarı ve aynı zamanda nergis çiçeğinin doğduğu yer olarak kabul ediliyor. Dolayısıyla Karaburun’un nergisi oldukça ünlü. Bir başka deyişle tüm Karaburun ilçesi çiçekçileri, bir anlamda Narcissos’un mirasını da taşıyor. Karaburun çiçekçi açısından çok verimli ve zengin bir bölge olarak öne çıkıyor. İzmir/Karaburun çiçek siparişi vermek istediğinizde bulabileceğiniz birçok alternatifi barındırıyor. ÇiçekSepeti, sizi en doğru anlatacak çiçeği ya da aranjmanları bir arada bulabileceğiniz, online ortamda rahatlıkla her detayı dikkatle değerlendireceğiniz, en doğru seçimi yapabileceğiniz şekilde hizmet sunuyor. Telefonunuz ya da bilgisayarınızın tarayıcısına İzmir-Karaburun'a çiçek gönder yazmak yerine kısaca ÇiçekSepeti yazmanız yeterli oluyor. Çiçek Sepeti, Karaburun çiçekçilerini bir arada bulabileceğiniz platform olarak size yardımcı oluyor.

ÇiçekSepeti Karaburun’da!

ÇiçekSepeti, Karaburun aynı gün teslim çiçek siparişi vermenin en doğru adresi olarak öne çıkıyor. Tarihlerden süzülüp gelen çiçeklerin aromasını, kokusunu, öyküsünü sevdiklerinize sizin adınıza ulaştıracak Karaburun çiçekçileri, ÇiçekSepeti Karaburun bayileri olarak siparişlerinizi bekliyor. Online sipariş rahatlığını kullanarak ÇiçekSepeti’nin geniş dağıtım ağından siz de faydalanabilir ve duygularınızla beraber Karaburun’un mistik havasını da taşıyan çiçekleri sevdiklerinize iletmesi için ÇiçekSepeti’nden hemen sipariş oluşturabilirsiniz. Tüm ilçeler için İzmir Çiçek Siparişi sayfasını da inceleyebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.