İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Karaca

Karaca, züccaciye alanında güvenilen bir marka olmasını zamansız tasarım çizgisi, özgün mutfak çözümleri ve geniş ürün paletine borçlu. Seneler içinde ürün yelpazesine ev tekstili ve giyim gibi parçalar ekleyerek herkese hitap etmeyi başaran marka, avantajlı ve yüksek kalitedeki seçenekleriyle ÇiçekSepeti’nde!

Züccaciye, mutfak eşyaları ve elektrikli ev aletleri söz konusu olduğunda güvenilir bir markadan alışveriş yapmayı tercih ederiz. Uzun ömürlü ve işlevsel ürünleriyle Karaca markasına ait tüm seçenekleri ÇiçekSepeti aracılığıyla inceleyebilirsiniz.

Her İhtiyaca Uygun Ürünleriyle Karaca

Züccaciyeye dair en çok kullandığımız porselen mutfak ürünleri, tencere çeşitleri ve çatal bıçak takımları, bardak ve fincan takımları gibi ürünlerin yanı sıra evinizin her odası için tercih edebileceğiniz tekstil ürünleri de Karaca çatısı altında toplanıyor. Bunun yanı sıra ayakkabı, kıyafet ve aksesuar gibi giyim ürünleri de üreten Karaca her ihtiyacınızda yanınızda.

Karaca, mutfak, yatak odası, bebek odası gibi alanları döşemek için kaliteli ürünler sunmasının dışında birbiri ile uyumlu ürünler kullanmayı sevenler için özel setler de üretiyor. Ev dekorasyonunu ve mutfak ürünlerini yenilemek isteyenler, evini sıfırdan döşemeye hazırlananlar ya da şık dokunuşlarla evine renk katmak isteyen herkes Karaca ürünlerini ÇiçekSepeti’nin sunduğu uygun ödeme yöntemleri ile satın alabilir.

İster çeyiz alışverişi yapın, ister dekorasyonunuza çağdaş çizgiler katın, ister fonksiyonel elektrikli ev aletlerini keşfedin, isterseniz de hediyelik eşya seçeneklerine göz atın; radarınızda her ne varsa Karaca’da bulabilir ve ÇiçekSepeti aracılığıyla kolayca satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.