İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Karali ÇiçekSepeti’nde!

Kaliteli ve lezzetli Rize çayını sofralara ulaştıran Karali uzun yılların verdiği deneyimi ürünlerine yansıtır. Canınız iyi demlenmiş tavşan kanı bir çay içmek istediğinde Karali çay çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Poşet çaydan dökme çaya, bergamot aromalıdan tomurcuğa kadar farklı çeşitleri bulunan Karali çay her damak zevkine hitap eder. Rengi, kokusu ve lezzeti ile beğeni kazanan Karali ürünlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Damak Zevkine Uygun Karali Çay Çeşitleri

Karali çay çeşitleri, çayın yetiştirilmesinden paketlenme sürecine kadar titiz bir üretim sürecinden geçer. Gelişmiş teknolojik araçlarla el değmeden sofralara kadar ulaşan Karali ürünleri lezzeti ile kendine hayran bırakır. Karali siyah çay, dökme ve poşet olarak karşınıza çıkar. Demleme çay seviyorsanız markanın dökme çay çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Karali demlik poşet çay çeşitleri de demleme çay keyfi için idealdir. Demlik temizleme işlemini kolaylaştıran bu ürün çayın rengini ve kokusunu korur.

Geleneksel Türk damak tadına en uygun ürünlerden biri Karali filiz çayıdır. Berrak rengi sayesinde çay içme zevkini doyasıya yaşayabilirsiniz. Karali tiryaki çay ideal dem oranı ile çayın aromasını yoğun olarak hissetmenizi sağlar. Karali hediyelik çay çeşitleri yabancı bir koku ve tat içermemesi için özel bir teknikle kurutulan ve paketlenen Karali çay çeşitleri elenerek ideal çay taneleri haline gelir. Günün herhangi bir saatinde canınız sıcak bir bardak çay çektiğinde Karali alternatif çay çeşitlerini deneyebilirsiniz.

Çay İçmeyi Sevdiren Karali Ürünleri

Karali organik çay çeşitleriyle çay severlere farklı seçenekler sunar. Karali organik çaylar üretimden paketlemeye kadar herhangi bir kimyasal kullanılmadan hazırlanır. Çayın doğal rengi ve kokusu korunarak sofralarınıza kadar ulaştırılır. Organik çayları dökme, bardak poşeti ve demlik poşeti olarak bulabilirsiniz. Karali poşet çay çeşitleri arasında siyah çayın dışında farklı bitki ve meyve çayları da yer alır. Ihlamurdan papatyaya kadar farklı lezzetleri Karali ürünleri arasında bulabilirsiniz.

Karali tomurcuk çay yoğun aroma sevenler için idealdir. Bergamot aroması ile farklı bir boyut kazanan bu ürünler çay içme keyfinizi taçlandırın. Karali yeşil çay seçeneğine de sahiptir. Yeni lezzetler denemek isterseniz Karali ürünlerini tercih edebilirsiniz. Karali çay fiyatları ürün çeşidine göre farklılık gösterir. Uygun fiyatlı ve lezzetli Karali ürünlerin ÇiçekSepeti’nden satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.