İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Karışık Aranjmanlar

Çiçekler, sevgiyi ifade etmenin en güzel yolları arasında yer alır. Rengarenk görüntüleriyle etrafa pozitif enerji veren ve herkesi mutlu eden birbirinden gösterişli çiçek aranjmanları; sevdiklerinizi mutlu etmenin en zarif yoludur. Hüsnüyusuf, lilyum, gül ve gerbera gibi çiçeklerden oluşan özel karışık aranjmanlar, doğum günü, yılbaşı, mezuniyet, Anneler Günü gibi birçok durumda tercih edilebilir. Sevdiklerinizin başarı, mutluluk ve kutlamalarında paylaşmak istediğiniz mesajlarınızı güzel çiçekler eşliğinde iletmeniz oldukça hoş bir jest olacaktır.

Annenize Özel En Şık Karışık Aranjmanlar

En değerli varlığınız olan annenize doğum gününde, yılbaşında ve Anneler Günü’nde sunabileceğiniz mis kokulu çiçek aranjmanları ile koşulsuz sevginizi gösterebilirsiniz.

  • Beyaz porselen vazosunda rengarenk harflerle “Canım annem” yazısı yer alan bu özel aranjman ile annenizin yüzünü güldürebilirsiniz.
  • Lilyum, gül ve gerbera çiçeklerinden oluşan karışık aranjman, narin cipsolarla süslenmiş haliyle göz kamaştırır. Bu cezbedici karışık aranjmanlar evin baş köşesinde yerini alır ve salondaki tüm havayı bir anda değiştirerek keyif verir.
  • Sofistike bir görünüme sahip olan özenle seçilmiş taptaze çiçekler, sevginin ve bağlılığın en yalın ifadesi olarak son derece etkileyici olmasıyla öne çıkar. Bu zarif hediye ile birlikte unutulmayacak anılar biriktirmiş olursunuz.
  • Seçtiğiniz karışık aranjmanları daha da unutulmaz kılmak için hediyenize özel not oluşturmanız oldukça güzel bir sürpriz olacaktır.

Siz de annenizi özel günlerde sevindirmek isterseniz, en iyi karışık aranjmanları ÇiçekSepeti’nin geniş koleksiyonları arasından seçebilirsiniz.

Tüm Özel Günler İçin İdeal Hediye: Karışık Aranjmanlar

Yeni işe başlayan veya işinde terfi alan en yakın dostunuza, bu başarısını kutlamak ve onunla ne kadar gurur duyduğunuzu ifade etmek için karışık aranjmanları gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

  • Çiçek aranjmanları hem arkadaşınızı çok mutlu eder hem de ofisindeki masasına çok yakışır.
  • Hüsnüyusuf ve beyaz lilyum gibi sadelik ve zerafet timsali çiçeklerden oluşmuş bu karışık aranjmanının üzerindeki nota en içten ve samimi dileklerinizi yazabilirsiniz.
  • Dekoratif taşlarla dolu özel şeffaf vazoda cipsolarla süslenmiş halde yer alan çiçekler, yeni bebek sahibi olan akrabalarınıza ve hastanede tedavi olan yakınlarınıza geçmiş olsun demek için son derece uygundur.
  • Estetik dış görünüşleri ve hoş kokuları bulunduğu ortamı aydınlatan tüm çiçekler gibi bu özel karışık aranjmanlar da herkese neşe ve umut verir.
  • Yeni bir yıla girerken, çalışma arkadaşlarını motive etmek isteyen patronlar ve yöneticilerin de tercihi olan aranjmanlar; yeni başlangıçları birlikte karşılamak isteyen ekip üyelerinin daha verimli ve uyum içinde çalışmasına yardımcı olur.

Karışık Aranjman Çeşitleri ile Sevdiklerinizi Mutlu Edin!

İki veya daha fazla çiçek türünün bir ahenk içerisinde bir araya geldiği karışık aranjmanlar, renkleri ve görünümleriyle kusursuz bir bütünlük oluşturur. Küçük bir çiçek bahçesini andıran rengarenk çiçeklerin arasına eklenen yaprak ve tomurcukların yaptığı son dokunuşlar ile herkesin göz zevkine hitap eder. Özellikle açık renk çiçeklerin arasından gözüken yemyeşil yapraklar ve cipsolar, sade ve minimal tarza sahip olanların çok beğeneceği türden bir görüntü sunar. Üniversite sınavını kazanan kuzeniniz veya yeni mezun olup iş hayatına atılmaya hazırlanan kardeşinizi en sevdiği çiçekle kutlayabilir, her zaman yanlarında olduğunuzu hissettirebilirsiniz.

Öğretmenler Günü, Sevgililer Günü, yıl dönümü gibi kutlamaya değer tüm özel günlerde kişiye özel olarak düzenleyip sipariş verebileceğiniz karışık aranjmanlar gören herkesi mutlu eder. Siparişiniz sonrasında içinizden gelen tüm iyi dilekleri, teşekkür veya özür mesajlarını özel hazırlanan mesaj kartına yazdırabilir, çiçeği göndereceğiniz kişiyi özel ve değerli hissettirebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.