İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Karlie

Bulunduğu ortamın enerjisine enerji katan, hayatlarımızı şenlendiren sevimli dostlarımızın keyifli bir hayat sürebilmeleri bizlerin birincil sorumlulukları arasındadır. Kedi, köpek, kuş ve hamster bakımı için farklı amaçlara uygun ürünleri bir araya getiren Karlie ile evcil hayvanınızın bakımında hiçbir eksiğiniz kalmıyor. Siz de ÇiçekSepeti’ni ziyaret ederek kendi evcil hayvanınız ya da bir yakınınızın evcil hayvanı için indirimli Karlie ürünleri arasından ihtiyacınıza en uygun olanı kolaylıkla bulabilir, küçük dostlarınızı mutlu edebilirsiniz.

Karlie ürün çeşitleri

Her hayvanın ihtiyaçları farklıdır. Bu nedenle onlara özel olarak üretilen ürünleri tercih etmeniz gerekir. Renk ve kullanılan malzeme açısından zengin seçeneklerle sunulan kedi ve köpek tasmaları, oyuncakları, mama kapları ve daha fazlasına outlet Karlie ürünleri ile ulaşmak çok daha kolay. Köpeğinizin diş gelişimine yardımcı olan ve onunla bağ kurmak için kullanabileceğiniz Karlie kemik; dışarıda gezdirme esnasında güven sağlarken kullanım kolaylığı da sunar. Farklı özelliklerdeki Karlie reflektörlü göğüs tasma ve tüy bakımı için gerekli olan Karlie tarak, fırça ve şampuan ile köpeğinizin ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.

Karlie sadece köpekler için değil tüm evcil hayvanlar için özellikli ürünler sunar. Oyun sever kedinizin enerjisini atması ve tırmalaması için kullanabileceğiniz binbir çeşit Karlie kedi oyuncağı; evinize rahatlıkla girip çıkabilmesi için Karlie kedi kapısı ve kendine ait bir oyun alanı bulabileceği Karlie kedi evi, ona sağlamak istediğiniz yaşam alanı için tamamlayıcı parçaları oluşturur. Eğer bir kuş sahibiyseniz Karlie ahşap kuş merdiveni veya Karlie ahşap kuş salıncağı gibi sıra dışı oyuncaklarla onu kafesin içindeki monotonluktan kurtarabilirsiniz. Ayrıca kuşunuzun temiz ve hijyenik bir kafeste olduğuna emin olmak için Karlie kumlu kafes altlığı ürününü tercih edebilirsiniz.

Sevimli Dostlarını Mutlu Edecek Karlie Modelleri

Evcil hayvan bakımı özel olarak dizayn edilmiş ürünlerle daha kolaydır. Kaliteli malzemeler kullanarak ve pratikliğe odaklanarak üretilen Karlie ürünleri ile hem içiniz hem de cebiniz rahat edecek. Ürün kategorilerine ve üründe kullanılan malzemeye göre belirlenen Karlie fiyatları, sunulan kampanyalar sayesinde daha uygun hale gelir. Siz de Karli kampanya fiyatlarından yararlanarak sevimli dostlarınızı mutlu edebilirsiniz.

Yeni sezon Karlie ürünleri; birbirinden farklı tasarımları, geniş kapsamlı ihtiyaçlara hitap etmesi ile öne çıkıyor. Kendi evcil hayvanınızın yanı sıra değer verdiğiniz kişinin tüylü dostu için de hediye edebileceğiniz bu ürünler, ÇiçekSepeti’ne özel Karlie kampanya ve indirimleri ile bir tık uzağınızda!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.