İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Karşıyaka Çiçek Siparişi

Özel günlerde sevdiklerinize mesafe olarak uzakta olsanız bile onlara aslında yanlarında olduğunuzu, duygularını paylaştığınızı göstermenin en güzel yolu çiçeklerdir. Doğum günleri, iş tebrikleri, anneler günü, babalar günü, bayramlar, söz nişan düğün gibi özel günlerin tamamına uygun gösterişli çiçekleri Karşıyaka ilçesi çiçekçileri sayesinde bulabilirsiniz. Hiçbir sebep yokken, içten gelerek gönderilen şık bir çiçek ile en değerli hediyeyi, İzmir/Karşıyaka çiçek siparişi ile sevdiklerinize verebilirsiniz. Bunun için Karşıyaka çiçekçi araştırması yapmanıza gerek kalmadan dilediğiniz saksı ya da aranjman ürününü ÇiçekSepeti online sipariş ile kolayca sipariş edebilirsiniz.

İzmir-Karşıyaka Çiçekçileri

İzmir şehir merkezinin tam karşısında yer alması sebebiyle Karşıyaka adını alan ilçe; tarihi, sanatı ve doğal güzellikleri içinde barındırır. Tarihe saygıyı temsil eden birçok değerli müzeye olduğu gibi Opera İzmir adıyla opera binasına, İzmir Atatürk stadyumuna da ev sahipliği yapar. Yamanlar Dağı eteklerinin bir kısmını tüm güzellikleriyle içine alarak denize uzanan bölgeyi kapsar. Türkiye'nin en gelişmiş 10 ilçesi arasında yer alarak İzmir'e benzer fakat farklı bir il havası yaşatır. Bu yüzden de Karşıyakalı insanlar, nerelisin sorusuna İzmir cevabından önce Karşıyaka cevabını verir. ÇiçekSepeti online sipariş sayesinde çiçek göndermek istediğiniz il ve ilçede bulunmanıza, Karşıya'nın en iyi çiçekçisi araştırmasını yapmanıza gerek kalmaz. Çiçek Sepeti Karşıyaka şubesi, Karşıyaka ilçesi çiçekçileri ile dilediğiniz çiçeği en hızlı şekilde güvenle ulaştırmanızı sağlar. Karşıyaka çiçek siparişi vermek için İzmir-Karşıyaka'ya çiçek gönder olarak arama yapmak yerine ÇiçekSepeti'ne girebilir ve sipariş adresinizi kolayca Karşıyaka olarak işaretleyebilirsiniz. Alaybey, Bayraklı, Bostanlı, Gümüşpala, Nergis ve Yamanlar gibi birçok semte, çiçeklerinizin sipariş verdiğiniz gün teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

ÇiçekSepeti Karşıyaka'da!

Karşıyaka, çiçek ve çiçekçi bakımından oldukça zengin bir bölgede yer alıyor. Birçok çiçek arasından tam içinize sineni bulmak için online mağaza sayesinde dilediğiniz kadar oyalanabilir; saksı, buket ve çiçek çeşitlerinin detaylarını inceleyebilirsiniz. Mobil uygulama ya da web sitesinden ÇiçekSepeti'ne giriş yaparak, Karşıyaka aynı gün teslim çiçek seçeneği ile isterseniz bulunduğunuz gün, isterseniz belirleyeceğiniz gün ve saatte çiçeklerinizi belirteceğiniz adrese gönderebilirsiniz. Karşıyaka çiçekçileri tarafından hazırlanan taptaze çiçeklerden dilediğinizi, ÇiçekSepeti güvencesiyle hemen online sipariş verebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.