İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Kartal ve çevresinde çiçekçi mi arıyorsunuz ?

En hızlı ve güvenilir çiçekçiniz Ciceksepeti.com sayesinde Kartal'daki sevdiklerinize çiçek göndermek çok kolay. Üstelik vereceğiniz siparişi yalnızca Kartal'a değil, İstanbul'daki 50 şubemiz ile istediğiniz semte hızlı ve uygun fiyata ekstra yol ücreti ödemeden gönderebilirsiniz.

İster bayram, ister tatil günü... %100 müşteri memnuniyetini esas alan çalışma anlayışıyla Ciceksepeti.com, yılın 365 günü 7/24 sizlere hizmet veriyor. Kartal'ın hareketli trafiğinde sadece birkaç dakikanızı ayırarak vereceğiniz siparişle çiçek göndermenin ne kadar kolay ve hızlı olduğunu Ciceksepeti.com farkıyla göreceksiniz.

Sevdiği birinden çiçek almak herkesi mutlu eder. Muhtemelen bundan mutlu olmayacak kimse yoktur. Çünkü çiçekler hem ışıltılarıyla güne farklı bir enerji katar hem de anlamlarıyla herkesi etkiler. Sevdiklerinize hiçbir şey söylemenize gerek kalmadan sizin yerinize konuşur. Sadece bununla kalmaz binlerce farklı aranjman ve renk seçeneğiyle de size oldukça kolaylık sağlar. Aynı kolaylığı çiçek siparişi verirken Çiçek Sepeti’de size sağlar. Size sadece bir tık kadar yakın olan Çiçek Sepeti, rengarenk aranjman seçenekleri ile sizi en yakın çiçekçi nerede diye düşünmekten kurtarır.

Türkiye’nin her noktasında en yakın çiçekçilerle buluşmanızı sağlayan Çiçek Sepeti, Kartal’da çiçek siparişi vermek istediğinizde, sizi en yakın çiçekçilerle bir araya getirir ve günlerine ışıltı katmak istediğiniz sevdikleriniz için en uygun bukete en kısa sürede ulaşmanızı sağlar.

İstanbul- Kartal Çiçekçileri

Yalı Mahallesi, Kordonboyu Mahallesi, Cevizli Mahallesi ya da Hürriyet Mahallesi farketmez… Eğer Kartal’da ikamet ediyorsanız, Kartal çiçekçilerinin hepsi Çiçek Sepeti’nde size sadece bir tık kadar yakın.

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Kartal’a çiçek göndermek istediğinizde, Çiçek Sepeti uygulamasını indirerek ya da web sitemiz üzerinden sevdiklerinize rengarenk bir aranjman gönderebilirsiniz. Üstelik üyeliklik şartı olmadan…

Kartal Çiçek Sepeti

VI. yüzyılın başlarında Bizans İmparatorluğu’nun egemenliği altında olan bölge, Kartalimen ismiyle anılıyordu. Küçük bir balıkçı köyü olan bölge, bu dönemde liman olduğu için ayrı bir önem taşıyordu. 1908’e kadar sancak olarak idare edilen Kartal, bu tarih itibari ile İstanbul iline bağlı bir ilçe olmuştur. Şu an İstanbul içindeki en önemli ticaret ve sanayi bölgelerinden biridir.

İstanbul Anadolu yakasının en büyük ilçesi olan Kartal semtinde gezilecek yerlerden bazıları şunlardır: Aydos Tepesi, Aydos Ormanı, Dragos Tepesi, Dragos Sosyal Tesisleri, Kartal Sahili.

İstanbul içindeki en önemli ticaret ve sanayi bölgelerinden biri olan Kartal ilçesinde, gezip görülecek yerlerin dışında size en yakın çiçekçiyi bulmak isterseniz, çiçeksepeti Kartal ilçesinde en büyük yardımcınız olacaktır.

Çiçek Sepeti ile Kartal’da çiçek siparişi vermek işte bu kadar kolay! Siz de sevdiklerinizin günlerine ışıltı katmak istediğiniz de hemen ÇiçekSepeti’ne gelebilir, binlerce aranjman arasından sevdiklerinize en güzel buketi seçebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.