İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Kartlık Çeşitleri

ÇiçekSepeti, sevdikleriniz için en iyi hediye alternatiflerini seçmenize yardımcı oluyor. Şık ve fonksiyonel kartlık modelleri, günlük hayatta zorunlu olarak taşınması gereken kartları kolayca muhafaza edebilmenin en şık yollarından birini sunuyor. Deri, süet, poliüretan ve çok daha farklı malzemelerden üretilen kartlık modelleri, çeşitli şık setlerle birlikte sunularak doğum günü, yıl dönümü, kutlama veya diğer tüm anlamlı günlerde sevdiklerinizin yüzünde tebessüm yaratmanızı sağlıyor. En iyi markaların birbirinden kaliteli ve seçkin ürünlerinin yer aldığı kartlık koleksiyonunu hemen şimdi ÇiçekSepeti'nin kampanya ve uygun fiyat teklifleriyle sevdiklerinize hediye edin!

Şık ve Kullanışlı Kartlık Modelleri

Hediye seçerken sevdiklerinizin ihtiyaçlarına ve tarzına uygun olmasına dikkat etmeniz önem arz ediyor. Modern çağda pek çok işlemin kartla yapılmaya başlamasıyla büyük bir gereklilik haline gelen kartlıklar, hem kadın hem de erkekler için mükemmel birer hediye seçeneği oluyor. Sevdiklerinizin hayatlarını kolaylaştıran kartlık modelleri, işlevleri ve şık görünümleriyle de dikkat çekiyor. Kişiye özel şekilde tasarlanan tüm kartlık seçenekleri, hediye ettiğiniz kişilerin kendilerini daha özel ve ayrıcalıklı hissetmelerini sağlıyor. Kalem, anahtarlık, tespih, kemer, saat ve daha pek çok farklı objeyle hazırlanan şık paketler, ÇiçekSepeti'nin ücretsiz kargo ve aynı gün teslimat seçenekleriyle sunuluyor. Deri, kumaş, süet veya poliüretan gibi farklı malzemelerden üretilen bu setlerde, klasik renklerin yanı sıra çeşitli desen ve çarpıcı tonlar da yer alıyor. Sevdiklerinizin tarzına göre kartlık setlerini ve desenlerini seçebilirsiniz.

Kişiye Özel Kartlıklar

ÇiçekSepeti, hediye verirken sevdiklerinize verdiğiniz değeri tam anlamıyla hissettirebilmeniz için kişiselleştirilmiş hediye alternatifleri sunuyor. Kartlık ve setleri için de sağlanan bu özellik sayesinde sevdiklerinizin isimlerini, doğum tarihlerini veya anlam ifade eden diğer tüm mesajları hediyenizin üzerine yazdırabilirsiniz. Hediye ettiğiniz kişinin kendini daha özel ve değerli hissetmesini sağlayan kişiselleştirilmiş kartlık seçenekleri, çeşitli renk ve tonlardaki yazılarla süsleniyor. Aynı gün teslimat özelliği sayesinde son dakikada bile en iyi ve özel hediyeyi seçmenize yardımcı olan ÇiçekSepeti, çeşitli kampanya ve avantajları sayesinde önemli günleri daha anlamlı kılmanıza yardımcı oluyor. Erkekler için tesbih, saat, bileklik, anahtarlık ve kemer gibi ürünlerle desteklenen kartlık setleri, şık sunumlarıyla da dikkat çekiyor. Kadınlar için ise kolye, küpe veya diğer aksesuarlarla desteklenen birbirinden şık kartlık setleri bulunuyor. Kartlık setlerinin içerisinde yer alan kolye, bileklik veya diğer tüm takı çeşitlerine mesajların yanı sıra sevdiklerinizin fotoğraflarını da koyabilirsiniz. Kartlıkların yanı sıra setlerin içerisindeki tüm ürünlere de dilediğiniz kişiselleştirilmiş mesajlarınızı yazdırabilirsiniz.

Deri Kartlık Modelleri

Çiçek Sepeti'nin zengin kartlık koleksiyonundan hediye seçerken sevdiklerinizin ihtiyaçlarını ve tarzını göz önünde bulundurabilirsiniz. Siyah klasik deri kartlık, kurumsal erkeklerin favorileri arasında yer alıyor. Zamanı ve trendi hiçbir zaman geçmeyen siyah deri kartlıklar, kişiye özel olarak tekli veya set halinde hediye edilebiliyor. Kahverengi deri kartlık alternatifleri de siyah modeller kadar klasik ve zamansız parçalar arasında yer alıyor. Çeşitli aksesuarla uyumlu olarak kullanılabilen kahverengi deri kartlıkları, aynı malzemelerdeki kemer veya cüzdan modelleriyle birlikte sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Aradığınız ürüne kolayca ulaşabilmeniz için ÇiçekSepeti'nin gelişmiş filtreleme yöntemlerindeki arama kriterlerinden de yararlanabilirsiniz. Bulunduğunuz bölgeye ve aradığınız ürüne göre aynı gün teslimat veya ücretsiz kargo gibi avantajlardan da yararlanabilirsiniz. Doğum günü, yıl dönümü veya diğer tüm özel gün kutlamaları için sevdiklerinizi şımartabileceğiniz birbirinden şık hediye paketlerindeki kartlık çeşitlerini ÇiçekSepeti'nin kampanya ve uygun fiyat ayrıcalıklarıyla hemen şimdi sipariş edin!