Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Kartuş Dolum

Hayatınızı kolaylaştırmak için tasarlanan kartuş dolum ürünleri, yüksek kaliteli baskılar elde etmenizi sağlar. Tüm yazıcı modellerine uygun olarak üretilen farklı bir kartuş dolum ürünü bulunur. Bu nedenle kartuş dolum seti satın almadan önce ürünün, yazıcınızın marka ve modeline uygun olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Renkli veya siyah beyaz çıktılar almak için dilediğiniz her an kartuş dolumu yapabilirsiniz. Kartuş dolum ürünleri baskı kalitesinin düşmesini engeller ve pratik bir kullanım sağlar. Dilediğinizce baskı almanızı sağlayan ucuz kartuş dolum ürünlerini ÇiçekSepeti üzerinden kolayca satın alabilirsiniz.

İşlevsel Kartuş Dolum Ürünleri

Kartuş dolumu kolay bir işlemdir. Ancak sorunsuz bir işlem için dolum esnasında dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar vardır. Öncelikle dolum işlemine başlamadan kartuş püskürtme uçlarını temizleme solüsyonu kullanarak temizlemelisiniz. Bu uygulama, kurumuş kartuşlardaki tıkanıklığın açılmasına yardımcı olur. Kartuş dolumu yaparken enjektör kullanımı da önemlidir. Enjektörü kartuş içerisine sonuna kadar değil ortasına kadar batırmalısınız. Aksi halde kartuşlara zarar verebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken bir diğer konu ise dolum yaparken her renk için ayrı bir enjektör kullanmaktır. Böylelikle renklerin birbirine karışmasını önlersiniz. Aksi halde baskı aldığınızda yazılar ve renkler iç içe geçebilir. Mürekkepler, genellikle belirli kodlar ile satılır. Renklerin karışmaması için bu kodlardan faydalanabilirsiniz. Mavi mürekkep “C” koduyla, kırmızı mürekkep “M” koduyla, sarı mürekkep “Y” koduyla ve siyah mürekkep “BK” veya “K” koduyla belirtilir. Renk kodlarını bilmek size kartuş dolum ürünü alırken de avantaj sağlar.

Dolum esnasında kartuşa zarar vermemek için ön kısmında bulunan elektronik devreye hassasiyet göstermeniz gerekir. Aksi halde kartuşunuz kullanılamayacak hale gelebilir. Kartuş mürekkep almaya devam etse bile fazla dolum yapmamalısınız. Dolum işlemi bittikten sonra basınç aparatı kullanmanız gerekir. Böylelikle hava kabarcıklarını alır ve kartuşun kanallarının açılmasına yardımcı olursunuz. Dolum işlemi bittikten sonra mutlaka doğru yapıştırma etiketlerini kullanın. Yüksek kaliteli baskılar elde etmek için bu faktörlere dikkat etmeniz oldukça önemlidir.

En İyi Kartuş Dolum Ürünleri ÇiçekSepeti’nde!

Kartuş dolum ürünü kullanmanın birçok avantajı bulunur. Ekonomik ve pratik olmaları bu ürünlerin başlıca avantajlarındandır. Kartuş dolum ürünleri tasarruf etmenize olanak sağlar. Bu sayede çok düşük bir bütçe ile birçok kez kartuş dolumu yaparsınız. En ekonomik kartuş dolum ürünleri ÇiçekSepeti’nde! Siz de ÇiçekSepeti’nin ücretsiz kargo ve hızlı teslimat ayrıcalıklarından yararlanarak, hemen şimdi kolayca kartuş dolum ürünü sipariş edebilirsiniz.