Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Kartvizitlik

Kişisel bilgiler ile birlikte çalıştığınız kurum bilgilerini üzerinde barındıran kartvizit, iş yaşantısında oldukça önemli bir yere sahiptir. İş ilişkileri ve kişisel faaliyetlerle elde edilen kartvizitleri korumak için ise kartvizitlik kullanmanız gerekir. Düzenli bir depolamayla birlikte oldukça şık bir görüntü sunan kartvizitlik, işlevsel bir üründür. Üzerinde istediğiniz tarzda dekoratif objelerin bulunduğu ve kalemlik, kağıt tutacağı ve özel bölmeler sunan modelleri tercih ederek masa düzeninizi daha kullanışlı hale getirebilirsiniz. Tasarım olarak farklı şekilleri bulunan kartvizitlik modelleri; masaüstü kartvizitlik, cep boy, taşınabilir, kartvizitlik dosya gibi birçok seçenekte sunulmaktadır. İhtiyacınız olan kartvizitlik modelini Çiçeksepeti’nde uygun fiyatlarla bulabilir, güvenli bir şekilde sipariş edebilirsiniz.

Masaüstü Kartvizitlik Modelleri

Toplanan kartvizitlerin düzenli bir şekilde depolanmasını sağlayan masaüstü kartvizitlik, kişisel kullanım veya şirket kullanımı için tercih edilebilir. Kutu kartvizitlik veya albüm kartvizitlik olarak bilinen bu tarz modeller masa üzerinde kullanılır ya da çekmece içerisinde organizatör görevi görür. Bunun dışında kartvizitlerin çantada taşınması için sunulan modeller de bulunmaktadır.

  • Plastik kartvizitlik, tam olarak bir fiyat/performans ürünüdür. Bütçenize uygun olarak tasarlanan ve oldukça uzun kullanım ömrü sunan bu modelleri, çekmece içi veya masaüstü olarak tercih edebilirsiniz.
  • Ahşap kartvizitlik, özel tasarımı ve dokusu ile en popüler olan modeldir. Görüntüsü ile masanıza ekstra bir güzellik katan bu ürün, kullanım kalitesiyle de uzun yıllar favoriniz olacaktır.
  • Kişiye özel kartvizitlik, masaüstü modellerde sevdiklerinize hediye edebileceğiniz özel bir üründür. İsme özel olarak hazırlanan bu modelleri ister kendiniz isterseniz de sevdikleriniz için sipariş edebilirsiniz. Ahşap, cam, plastik gibi tüm malzeme türlerinde isme özel kartvizitlik bulmanız mümkündür.
  • Masaüstü kartvizitlik seçerken ürünün ne kadar kartvizit aldığı, boyutu, kullanım yeri gibi konulara dikkat etmeniz gerekir. Kartvizit albümü alıyorsanız, farklı sayı ve boyutta ne kadar kartvizite yeri olduğuna da bakmanız gerekir. Ayrıca ürünün evrak çantası gibi yerlere rahatça sığabiliyor olması da önemlidir.

Kartvizitlik Cüzdan Modelleri

Masaüstü kartvizitler dışında taşınabilir olan cüzdan formunda kartvizitlikler de bulunmaktadır. Bu tarz modeller belirli sayıda kartvizit taşıma kapasitesine sahiptir. Çantada veya cebinizde rahatlıkla taşıyabilirsiniz. İşlevselliğin ön planda olduğu modellerde, genelde suni deri veya gerçek deri ürünler tercih edilmektedir. Deri kartvizitlik; erkek kartvizitlik ve kadın kartvizitlik olarak iki ana grupta satılmaktadır. Bu iki grubu ayıran temel konu renklerdir. Pek çok farklı renk ve tasarımda sunulan kartvizitlikler arasından tarzına en uygun olanı seçerek kullanabilirsiniz.

Kartvizitlik cüzdan modelleri; çıtçıtlı, fermuarlı veya mıknatıslı kilit sistemlerine sahiptir. Bu sayede kartlarınızı güvenle taşımanızı sağlar. Sadece kartvizitlerinizi değil, kimlik, banka veya kredi kartı gibi ürünlerinize de kartvizit cüzdan içerisinde muhafaza edebilirsiniz. Fazla yer kaplamayan ürünler, seyahat içinde oldukça uygundur.

Deri modeller dışında taşınabilir kartvizitlikler metal malzemeden de üretilmektedir. Oldukça şık görünen metal kartvizitlik, dayanıklı yapısı sayesinde uzun ömürlü kullanım sağlar. Gümüş renginde olan ve oldukça hafif olan bu modeller, özel kilit sistemleri sayesinde kartlarınızın güvenli bir şekilde muhafaza edilmesine olanak tanır. Metal yüzeyin üzerine isim veya istediğiniz yazıyı yazdırarak kartlarınızı sınıflandırmanız da mümkündür. Kolay açılan mandal veya kilit sistemi ile metal kartvizitlikler, banka kartı ve kimlik kartı gibi ürünleri taşımak içinde uygundur. Tasarımı ile oldukça şık görünen bu tarz modeller, fazla karta sahip kişiler için ekstra güvenlik sağlar.

İstediğiniz tarz ve modelde kartvizitlik modelini Çiçeksepeti’nde uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. Hemen mobil uygulama veya web sayfasını ziyaret edin, kampanyalar ve özel fırsatlardan yararlanarak alışveriş keyfini doyasıya çıkarın!