İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Kartvizitlik Set

Görsel tasarımlarının yanı sıra fonksiyonel özellikleriyle de iş ve şirket bilgilerinizin yer aldığı kartlarınızı saklayabilmenizi sağlayan kartvizitlik set modelleri, kurumsal kimliğinizi yansıtarak profesyonelliğinizi ortaya çıkartıyor. Masaüstü ve taşınabilir olarak ikiye ayrılan ürünleri kullanarak farklı meslek kollarına ayrılan çalışma hayatında kendi unvanınızı ön plana çıkartabilir, misafirleriniz üzerinde olumlu bir izlenim bırakabilirsiniz. Ahşap, cam ve plastik gibi birçok materyalden tasarlanan kartvizitlik setlerini ÇiçekSepeti aracılığıyla sipariş verebilir, portatif masaüstü modelleriyle konforlu bir çalışma alanı yaratabilirsiniz.

Masaüstü Kartvizitlik Setleriyle Ofisinize Şıklık Katın

Adınız ve soyadınız ile birlikte çalıştığınız sektördeki unvanınızın da yer aldığı masaüstü kartvizitlik setleri, birbirinden farklı tasarımlarıyla ofisinize şıklık katıyor. Çalıştığınız alandaki rütbenizi simgeleyen ürünler, kullanışlı özellikleriyle iyi bir kullanım deneyimi sunuyor. Özellikle kamusal alanlarda ve kurumsal şirketlerde sıklıkla tercih edilen masa aksesuarları, çeşitli figürlerle desteklenen tasarımlarıyla ofisinize iş kimliğinizi yansıtıyor. Farklı büyüklükteki masalara uyumlu olarak birçok boyutta üretilen kartvizitlik setleri, misafirlerinizin temsil ettiğiniz kurumdaki pozisyonunuz hakkında bilgi sahibi olabilmelerini sağlıyor. Şirketinizin kurumsal kimliğini ön plana çıkarabilmenize yardımcı olan ürünler, itibar anlamında hem çalışan kişilere hem de çalışılan alana anlam yükleyerek profesyonel bir görünüme kavuşturuyor.

Tasarımsal ve işlevsel olarak birçok çeşide sahip olan kartvizitlik setleri ile makamınızı daha çekici bir hale getirebilirsiniz. Çeşitli ağaç türlerinden üretilen ahşap modellerle masalarınızı daha iyi organize edebilir, kartlarınıza istediğiniz zaman kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Üzerinde saat ve kalemlik gibi özelliklere sahip kartvizitlik setleri ile iyi bir deneyim yaşayabilirsiniz. Farklı meslek gruplarına özel olarak tasarlanan biblo ve heykellerle süslenen ürünler ile masalarınızı istediğiniz şekilde dekore edebilirsiniz. Mesleğinizin, iş adresinizin ve telefonlarınızın yer aldığı kartvizitlerinizi saklayabilmenize yardımcı olan aksesuar modelleri ile misafirlerinize kurumsal kimliğinizi yansıtabilir, ofisinizi daha modern bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Taşınabilir Kartvizitlik Setleriyle İyi Bir Deneyim

Küçük boyutlarıyla birçok seçenek sunan cep kartvizitlik setleri, birbirinden farklı tasarımlarıyla kolaylıkla taşınabiliyor. Siyah, kahverengi, beyaz ve lacivert gibi çeşitli renklere sahip olan ürünler, kişiye özel olarak üretilen özgün modelleriyle kartlarınıza ihtiyaç duyduğunuz her an ulaşabilmenize yardımcı oluyor. Kapaklı ve düğmeli alternatifleriyle iyi bir deneyim sunan aksesuarlar, portatif özellikleriyle birlikte kartvizitlerinizi korunaklı bir şekilde muhafaza edebilmenize imkân tanıyor. Dayanıklı tasarımlarıyla herhangi bir problem yaşamadan uzun süre kullanabileceğiniz kartvizitlik setleri, profesyonel kimliğinizi istediğiniz şekilde yansıtabilmenize yardımcı oluyor.

4’lü, 5’li ve 6’lı ana bölüme sahip olan taşınabilir kartvizitlik modelleriyle kartlarınızı her zaman yanınızda bulundurabilirsiniz. Kredi kartı ve kimlik kartını yerleştirebileceğiniz çeşitli gözleri bulunan ürünleri tercih ederek birçok ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Birbirinden kullanışlı tasarımlara ve portatif özelliklere sahip kartvizitlik setleriyle kurumsal kimliğinizi her zaman yanınızda bulundurabilirsiniz. Hem boyutlarıyla hem de hafiflikleriyle rahatlıkla taşıyabileceğiniz ürünlerle misafirlerinizle iletişim bilgilerinizi istediğiniz zaman paylaşabilir, profesyonelliğinizi ortaya çıkartabilirsiniz. Anahtarlık ve kalem gibi aksesuarlara sahip kartvizitlik setleriyle iyi bir deneyim yaşayabilir, birinci sınıf işçilik ile kişiye özel olarak üretilen çeşitli modellerle aksesuarlarınızı tamamlayabilirsiniz.

Birbirinden Farklı Tasarımlarıyla Kartvizitlik Setleri

Her zevke ve ihtiyaca hitap eden kartvizitlik set modelleri, kullanışlı tasarımlarıyla avukat, müdür ve akademisyen gibi birçok meslek grubu tarafından tercih ediliyor. Çeşitli detaylarıyla birbirlerinden ayrılan ürünler, masaüstü için özel olarak üretilen alternatifleriyle çalışma alanlarınızı istediğiniz şekilde organize edebilmenize yardımcı oluyor. Cep boyunda kapaklı ve düğmeli olarak tasarlanan taşınabilir kartvizit setleri, rahatlıkla kullanabileceğiniz portatif özellikleriyle iyi bir deneyim sunuyor. Siz de kartvizitlerinizi her an elinizin altında bulundurabilmenizi sağlayan setleri, ÇiçekSepeti aracılığıyla satın alabilir, birbirinden farklı tasarımlara sahip olan ürünleri aynı gün teslimat seçeneğiyle istediğiniz zaman sipariş verebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.