Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Kaş Ürünleri

Kaşlar, yüzün en çok dikkat çeken yerlerinden biridir ve yüzün şeklini belirlemede oldukça etkilidir. Bu yüzden kaşları şekillendirmek ve makyaj yaparken kaşları da unutmamak gerekir. Yüzünüzün güzelliğini etkileyen kaşlarınızın bakımını yapabilmek, onları şekillendirmek ve çok daha güzel bir hale getirmek için kullanabileceğiniz çeşitli kaş makyaj malzemeleri vardır. 

Makyaj yaparken kaşlarınızı şekillendirmeye sıra geldiğinde gözünüz için kullandığınız makyaj malzemelerini kullanıyor olabilirsiniz. Ama kaşlarınızı şekilledirmenizi sağlayan, kaşlar için özel olarak üretilen çeşitli kaş ürünleri bulunur. Bu sayede doğal bir görüntü elde edebilir, makyajlarınızı eşsiz bir şekilde tamamlayabilirsiniz! 

Kaş Makyajınızı Tamamlayacak Kaş Ürünleri

Kaş makyajı yaparken doğru ürünleri seçmek doğal ve etkili bir görünüm için oldukça önemlidir. Yüzün ifadesini değiştiren kaşların doğru şekillendirilmesi ve renklendirilmesi gerekir. Doğru kaş makyajı tüm makyajınızı tamamlayacağı için kaşlarınızı en iyi şekilde güzelleştiremelisiniz. Kaş makyajı yaparken:

 1. Kaşların temel şekillendirilmesi işlemini bir profesyonelden yardım alarak yapmalısınız. Yanlış şekilde alınan kaşlar, yüzünüzdeki ifadeyi değiştirebilir. 

 2. Kaşlarınızı makyaj esnasında kaş fırçası ile tarayarak kaşları düzenli hale getirebilirsiniz.

 3. Kaşlarınızda dökülme, seyrelme gibi sorunlar varsa kaş kalemleri ile bu boşlukları doldurabilirsiniz. 

 4. Kaşlarınızın rengi açıksa ve yüzünüzde yok gibi duruyorsa, teninize uygun bir renkte kalem ile kaşlarınızı daha belirgin bir hale getirebilirsiniz. 

Kaş makyajını kaşlar için özel olarak üretilen kaş ürünleri ile doğal ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kaş makyajı esnasında genel olarak kullanılan ürünler kaş maskarası, kaş kalemi, kaş jeli, kaş farı ve kaş fırçası olarak sıralanabilir. Kusursuz bir görünüm için bu ürünleri kullanabilirsiniz: 

 • Kaş Kalemi: Kaşı dolgunlaştırmak ve kaşın sınırlarını belirlemek için kullanılan kaş kalemleri, kaşın dibine uygulanır. Kaş diplerine kaş kılı görüntüsü vermek ve kaş çevresini netleştirmek için çeşitli kaş kalemlerinden yararlanabilirsiniz. Çevirdikçe ucu açılan, kalemtıraş ile açılan ve ince uçlu kaş kalemi çeşitleri vardır. Kaşınızın rengine uygun olarak, en kolay şekilde kullanabileceğiniz kaş kalemini seçebilirsiniz. 

 • Kaş Maskarası: Kaş maskarası fırça yapısıyla saçları sabitlemeye yarayan ve kaşların şekillerini güzelleştiren ürünlerden biridir. Hem şeffaf hem de renkli kaş maskaraları bulunur. Bu ürünler arasından ihtiyacınıza uygun olarak seçim yapabilirsiniz. Kaşların şeklinin bozulmamasını sağlayan bu kaş maskarası hem uzun kaşlar hem de kısa kaşlar için kullanılabilir.

 1. Kaşınız uzunsa ve aşağı doğru sarkıyorsa kaş maskarası ile kaşlarınızı yukarı doğru sabitleyebilirsiniz.

 2. Kaş kıllarınız dağınıksa düzenli ve sabit bir kaş şekli için kaş maskarasını kullanabilirsiniz. 

 3. Kaşlarınız seyrekse doğru fırçalama yöntemiyle kaşlarınızı maskara sayesinde daha gür bir hale getirebilirsiniz.

 4. Kaşlarınızın rengini değiştirmek için renkli kaş maskarası çeşitlerini kullanabilirsiniz. 

 • Kaş Fırçası: Kaş fırçası çeşitleri kaşlarınızı taramak ve şekillerini düzeltmek için kullanabileceğiniz kaş ürünleri arasında yer alır. 

 • Kaş Farı: Kaş farı, kaşlarınızda etkili bir görünüm yaratmak için kullanabileceğiniz kaş ürünlerinden biridir. Kaş ve saç renginizle uyumlu olarak bir far seçip kaşlarınıza uygulayabilirsiniz. Kaşınıza dolgunluk kazandırmak ve kavis vermek için de kaş farları en iyi yardımcılarınızdan biri olur. Pratik kullanımlı kalem farlar, jel farlar ve toz farlar arasından en uygununu seçerek makyaj rutininize ekleyebilirsiniz. 

 • Kaş Jeli: Kaş jeli, kaşınıza uyguladığınız makyajın daha kalıcı olmasını sağlar. Gün içinde makyajın akması, bozulması gibi durumlar yaşanabilir. Böyle zamanlarda makyajınızı sabitlemek için kaş jellerinden yardım alabilirsiniz.

Kaşlarınız için kullanabileceğiniz tüm bu kaş ürünlerini ve kaş kirpik ürünlerini ÇiçekSepet’nin geniş ürün yelpazesinde bulabilirsiniz. Avon, Dior, Pastel, Sheida, Xolo ve daha pek çok kozmetik markasının kaş ürünleri siz bekliyor! 

Uygun Fiyatlı Kaş Ürünleri ile Eşsiz Görünümler Elde Edin!

Kaş ürünleri fiyatları markadan markaya değişiklik gösterebilir. Uygun fiyatlı kaş maskaraları, kaş kalemleri, kaş jelleri ve çok daha fazlasını online olarak inceleyip satın alabilirsiniz! Bütçenize ve cildinize uygun kaş ürünleri arayışındaysanız ÇiçekSepeti sayesinde en güzel makyajlara imza atabilirsiniz!