Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Kaşıklıklar

Fonksiyonel, ergonomik ve dekoratif olma özelliğine sahip olan kaşıklık modelleri ile mutfağınızı organize edebilirsiniz. Geniş kapasiteleri sayesinde çok sayıda ürünü muhafaza etmenize olanak tanıyan kaşıklıklar mutfak eşyalarınıza hem sağlıklı hem de korunaklı bir alan oluşturur. Farklı markalar tarafından özenle tasarlanan kaliteli kaşıklık modellerini ÇiçekSepeti sayesinde bulabilir, zevkinize ve mutfağınıza uyum sağlayan seçenekleri uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Modern Tasarımlarıyla Göz Dolduran Tezgah Üstü Kaşıklık

Tezgah üzerinde kullanılan ve dilediğiniz zaman hemen ulaşabileceğiniz kaşıklık çeşitleri, birbirinden şık tasarımları ile mutfaklarda göz alıcı bir görünüm sergiler. Dikey olan bu kaşıklık modelleri silindir, kare ve dikdörtgen gibi farklı şekillerde tasarlanır. Renk alternatifleri ile tüm eşyalarla uyum içerisinde olan ürünlerin hem tek bölmeli hem de çok bölmeye sahip olan çeşitleri bulunur. En sık kullandığınız mutfak gereçlerini düzenli bir şekilde bu kaşıklıklarda saklayabilirsiniz. Plastik ve silikon gibi farklı malzemeler kullanılarak üretilen kaşıklıklar suya dayanıklı olmasıyla beğeni toplar. Ahşap modellerin içeriğinde yer alan yoğun bambu ise mutfağınıza son derece modern bir hava katar. Bununla birlikte stant üzerinde duran ürün çeşitlerine de ulaşabilirsiniz.

Tezgah ile teması olmayan bu ayaklı modeller temizlik işini bir hayli kolaylaştırır. Ayrıca su birikintisinden etkilenmeyen tabanı daha uzun süre kullanmanıza olanak tanır. Boyama, ajur, aplik ya da farklı teknikler kullanılarak imal edilen kaşıklıklar geniş kapasiteleri ile 36, 48 ya da 60 parça kaşık, çatal ve bıçağı aynı anda muhafaza eder. Mutfakların konseptine uygun olan kaşıklıkların üzerinde yıldız, çiçek, meyve, sebze ve farklı mottoların yazdığı ürün çeşitlerine de yer verilir. Kullanışlı ve dekorasyona katkıda bulunan kaşıklık düzenleyicileri sayesinde işlerinizi daha kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Kullanışlı Çekmece İçi Kaşıklık Modelleri

Oldukça yaygın bir kullanıma sahip olan çekmece içi kaşıklık modelleri, silikon, plastik, akrilik, bambu ve ahşap gibi malzemelerden üretilir. Çatal, kaşık, bıçak ve diğer servis gereçlerinin düzenli durmasına yardımcı olan ürünler genellikle çok bölmeli olarak tasarlanır. Farklı renk seçenekleri bulunan kaşıklıklar fonksiyonel özellikleriyle ön plana çıkar. Her büyüklükteki çekmecelere uyum sağlayan kaşıklık modellerinin 29x40 cm, 40x58 cm, 40x89 cm gibi çeşitli ölçüleri bulunur. Dolap ölçülerinde değişiklik olan kullanıcılar için ayarlanabilir modellere de yer verilir. Ayarlanabilir özelliğe sahip olan bu ürünleri kenarlarında bulunan uzatıcı yüzeylerden başlayarak çekmecenize uygun olarak kesebilirsiniz. Bunun yanı sıra boyutları değişebilen ürünlerden biri de uzayabilen kaşıklıklardır. Ekstra bölmeleri ile yüzey altına sürülerek kullanılabilen bu kaşıklık modelleri, ürünü çekmeceye uygun hale getirir. Şekilleri ve bölme sayıları ile değişkenlik gösteren kaşıklıklar mutfağınızın dekorasyonuna en uygun olanı alabilirsiniz. Kaşıklık modelleri arasında çekmeceleri ve tezgahı dar olanlar için ergonomik dolap içi ürünlerde bulunur.

Ucuz Kaşıklık Modelleri ÇiçekSepeti’nde

Kaşıklık modellerinde tercih edilen malzeme seçimi ürünler arasında farklılığın oluşmasına neden olur. Beklentilerinizi karşılayarak doğru modeli bulabilmek için satın aldığınız maddeyi tanımanız oldukça önem taşır. Farklı formları bulunan ahşap kaşıklık çeşitleri, doğal yapıları sayesinde sağlıklı bir kullanım sunar. Üründe kullanılan ağacın türüne göre değişen renk ve damar görüntüsü kaşıklığın benzersiz olmasını sağlar. Doğallığı ve bakteri barındırmayan özelliği ile beğeni toplayan bambu kaşıklıklar da naturel dokuyu sevenler için iyi bir alternatif olur. Esnek ve suya dayanıklı yapıları kullanım ömrünün uzun olmasına yardımcı olur. Hasır kaşıklıklar ise farklı örme yöntemleri de doğal dokusu ile hem dekoratif hem de sağlıklı olan ürünler arasında yer alır. Hasır ürünlerin su ile temasında zarar görmemesi için plastik iplerden örülen örgü modellerini tercih edebilirsiniz. Mutfağınızın düzenli görünmesini sağlayan çeşitli kaşık modellerin ÇiçekSepeti aracılığı ile ulaşabilir, ihtiyacınız olan ürüne tek tıkla hızlı bir şekilde sahip olabilirsiniz.