Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Bisiklet Kaskları

Eğlenceli sporlar sırasında emniyeti de elden bırakmamak önemli. Bisiklet, kaykay ve paten gibi outdoor etkinliklerinizde kaskınızı unutmayın! ÇiçekSepeti ucuz bisiklet kaskı seçenekleriyle hem şık görünür hem de koruma sağlayabilirsiniz. Ürün yelpazesi, MIPS teknolojisi gibi güvenlik alanındaki en son gelişmeleri ve kaliteli çocuk bisikleti kaskları da dahil olmak üzere eksiksiz bir stil ve boyut yelpazesini içeriyor. Havalandırma ve en son aerodinamik gelişmelerle üretilmiş hassas işlenmiş kaskları, şık profillere sahip yol kaskları ve ayrıntılı ayarların yanı sıra sağlam MTB kasklarını ÇiçekSepeti’ nde bulabilirsiniz. Bisiklet sürüşünüzü güvenli hale getirecek bisiklet kaskı modelleri ÇiçekSepeti'nin geniş ürün yelpazesiyle sizi bekliyor. En iyi markaların koruyucu kaskları ücretsiz kargo avantajıyla kapınıza gelsin.

Kullanım Amacınıza Uygun Bisiklet Kask Modelleri

Doğru bisiklet kaskını seçerek performansınıza odaklanabilir ve ciddi yaralanmalardan kurtulabilirsiniz. Farklı boyut ve şekillerdeki bisiklet kaskları sayesinde size en uygun modeli seçerek gerekli güvenlik standartlarını karşılayabilirsiniz. Çiçeksepeti’ nde her sürücü ve bütçe için geniş bir bisiklet kaskı yelpazesine bulunuyor. Şık yol kaskları havalandırmaya ve hafifliğe öncelik verirken, çok sayıda havalandırma deliğiyle aerodinamik havalandırma sağlıyor. Dağ bisiklet kaskları, dağ yollarında giden bisikletçilerin konfor ve güvenliği karşılayacak şekilde tasarlanır. Çarpma olasılığı olduğu için daha fazla koruma sağlıyor. Ayrıca bu kasklarda gözlerinizi toz ve kirden korumak için bir vizör bulunur. İşe gidip gelmek gibi günlük kullanıma uygun kasklar, biraz daha rahat bir stile sahip. Çocuk bisiklet kaskları, küçüklerin de güvenle bisiklet sürmesini sağlarken, tam yüz kaskları dağ bisikleti gibi ekstrem sürücüler için ekstra koruma sağlıyor.

Rahat, Konforlu ve İşlevsel Kask Modelleri

Çocuğunuza bisiklet sürmeyi öğretiyorsanız, düşme ve kazalardan meydana gelebilecek yaralanmalara karşı kask kullanmak oldukça önemli. ÇiçekSepeti’ nde çocuğunuzun takmayı seveceği renk ve tasarımlarda birçok kask modeli bulunur. Kaykay veya park bisikleti kaskları, çocuğunuzun sıkılmadan daha uzun süre takabilmesi için hafif ve sağlam bir yapı sunar. Sert dış katman dayanıklılık sağlarken, dolgulu yumuşak iç katman darbe kuvvetini emer ve konfor sağlar.

Aero yol kaskı, profesyonel bisikletçiler için gelişmiş aerodinamik sunar. Böylece şiddetli rüzgarlardan kaynaklanan sürtünmeyi azaltır. Başın arka kısmında daha fazla kapsama sağlayan kalın bir kabuğa sahip bu kasklar sayesinde maksimum koruma elde edebilirsiniz. Bisiklet sürerken, takması rahat ve tam koruma sağlayan bir kaskla başınızı koruyabilirsiniz. Bisiklet kasklarının havalandırma delikleri sizi sıcak havalarda serin tutar. Havalandırmalar, sürüş boyunca sizi rahat ettirmek için başın üzerindeki hava akışını sağlar. Havalandırma ne kadar fazlaysa, kask o kadar hafif olur ve başınızda ağırlık yapmaz.

Sokakları, ormanları veya patikaları bisikletle keşfederken başınızı güvende tutmak oldukça önemli. Gelişmiş teknoloji, bisiklet kasklarının daha güvenli ve daha rahat hale gelmesini ve sürücüye bisiklet sürerken gönül rahatlığı sağlıyor. Bir yol bisikleti kullanıyorsanız, hafif ve aerodinamik ve uzun mesafeli yoğun sürüşler için ise bol miktarda havalandırma sağlayan kask modellerini inceleyebilirsiniz.

Farklı Renk ve Boyutlardaki Bisiklet Kaskı Modelleri

ÇiçekSepeti’ nde çeşitli renklerde, boyutlarda ve bütçelerde kask karşılaşacaksınız. Kaskların içinde, konfor dolgusu ile EPS arasında bulunan çok yönlü darbe koruma sistemi bulunuyor. Böylesine geniş bir stil, tasarım ve boyut yelpazesiyle, çocuğunuza uygun bir kask bulabilirsiniz. Kaskın nasıl yerleştirileceği, aldığınız koruma düzeyini etkiler, bu nedenle havalandırma, dolgu, kayışlar ve kabukla birlikte buna dikkat edebilirsiniz. Bisiklet kaskı seçerken, sizin için en önemli olana bağlı olarak otomatik olarak fiyat, güvenlik ve havalandırma arasında seçim yapmanız gerekir. ÇiçekSepeti’ nde her bütçeye hitap eden bisiklet kaskı fiyatları ve modelleri bulunur. Böylece kendiniz için veya sevdiyeniz birisine hediye etmek için aradığınız modeli kolayca bulabilirsiniz.