Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Katlanır Masa, Kamp Sandalyesi ve Tabure

Kamp yapmayı ya da ailenizle sık sık pikniğe gitmeyi seviyorsanız bazı kullanışlı ekipmanlara ihtiyaç duyabilirsiniz. Sert zeminlerde oturup bel ağrısı çekmek yerine konforunuzu yükseltebileceğiniz katlanır masa ve sandalyelerden yararlanabilirsiniz. Kolayca açılıp kapanan katlanabilir masa sandalye çeşitlerini evinizin balkonunda, kampta, piknikte ya da plajda kullanabilirsiniz. Yer kaplamayan ve zorlu koşullara dayanıklı olan katlanır masa ve sandalyeleri ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Katlanır Masa Sandalye Modelleri

Doğada vakit geçirmek bedeninizi ve ruhunuzu dinlendirmenin bir yolu olabilir. Kamp ya da piknik sırasında kullandığınız eşyalar vaktinizi keyifli biçimde geçirmenize katkı sunar. Su geçirmez özelliği bulunan ve dayanıklı malzemelerden yapılan katlanır kamp sandalyesi modelleri farklı tasarım özellikleriyle karşınıza çıkar.

Özel taşıma çantasıyla birlikte sunulan katlanır kamp sandalyeler kolçaklı ve kolçaksız olmak üzere iki seçeneğe sahiptir. Dar alanlarda kullanabileceğiniz bir ürün arıyorsanız katlanabilir tabureleri de tercih edebilirsiniz. Masa ve sandalyeleri ayrı ayrı alabileceğiniz gibi takım olarak da bulabilirsiniz. İki ve dört sandalye ve bir adet masadan oluşan setleri uzun süre keyifle kullanabilirsiniz.

Kullanışlı Katlanır Masa ve Sandalyeler

Sık sık seyahat ediyor ve yeni yerler keşfetmeyi seviyorsanız arabanızın bagajında bir katlanır masa ve tabure seti bulundurmak isteyebilirsiniz. Manzarasını sevdiğiniz bir yerde durup masa ve taburelerinizi açarak etrafı izleyebilirsiniz. Polyester kumaştan yapılan sandalyelerin metal profilleri ağırlığa ve sürekli açılıp kapanmaya dayanıklıdır.

Katlanabilir küçük masa sandalye takımlarını evinizin balkonunda ya da bahçenizde de kullanabilirsiniz. Kahvenizi yudumlayıp günün tadını çıkarırken sandalyelerin konforlu yapısından yararlanabilirsiniz. Küçük tabure masa seti olta balıkçılığıyla uğraşanlar için de uygun bir tercihtir.

Katlanır Masa ve Sandalye Seti ÇiçekSepeti’nde

Taşıma çantasıyla birlikte sunulan katlanır masa tabure modellerini elinizde ya da omzunuza asarak kolayca taşıyabilirsiniz. Plajda, kampta ve evinizde yüksek konfor elde etmenizi sağlayan dayanıklı masa ve sandalyelerde keyifli vakit geçirebilirsiniz. Güneş ışınlarına ve yağmura dayanıklı olan bu ürünleri uzun ömürlüdür.

Katlanır masa tabure seti tekli, ikili ve dörtlü olarak karşınıza çıkar. Bu ürünler arasından ihtiyacınıza en uygun olanlarını seçebilirsiniz. Kaliteli katlanır masa ve katlanır sandalye fiyatlarını inceleyerek satın alabilirsiniz. Katlanır masa ve sandalyeler ile en zorlu koşullarda bile konforunuzu koruyabilirsiniz. Şık tasarımlı ve kaliteli pratik masa sandalye takımlarını ÇiçekSepeti’nden satın alabilirsiniz.