Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Katlanabilir Sandalye

Az yer kaplayan ergonomik yapısı ve şık tasarımıyla pratik bir kullanım sağlayan katlanır sandalye modelleri ile hem dış hem de iç mekanlarda konforu yakalayabilirsiniz. Hızlı bir şekilde kurulup kullanıma hazır hale gelen ürünler, yüksek konfora ulaşmanızı sağlar. Fiyatları ve kaliteli malzemeleri ile beğeninizi kazanacak farklı tasarımlardaki katlanır sandalye çeşitlerini ÇiçekSepeti aracılığıyla hemen satın alabilirsiniz. Katlanır sandalye modellerinin fiyatı, ürünün taşıdığı özelliğe ve sunduğu konfora göre değişiklik gösterir.

Çok Yönlü Katlanır Sandalye Modelleri

Açılıp kapanabilen yapısı ile ergonomik bir tasarıma sahip olan katlanır sandalye modellerini hem ev ortamında hem de açık alanlarda kullanabilirsiniz. Küçük boyutlu olmasıyla taşıma konusunda sorun çıkarmayan katlanır sandalyeler, koku yapmayan kumaş türleri ile verimli bir kullanım sunar. Bunun yanında ağırlığa karşı dayanıklı olan kumaşlar, farklı kullanıcıların bu ürünlerden yararlanmasını sağlar. Sandalye çeşitlerinin dikiş sistemi, ağırlığı eşit bir şekilde dağıtır. Böylece baskı dağılarak ürünün yırtılma ihtimali azalır. Bez kumaş kullanılarak üretilen piknik tipi sandalye modelleri hem basınca hem de yağmurlu havaya karşı üst düzey dayanıklılık gösterir. İster piknikte ya da deniz kıyısında isterseniz de çimlerin üzerinde katlanır sandalyenizi kurup keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Şehrin gürültüsünden uzaklaşmak için yaptığınız kaçamaklarda yanınızda götüreceğiniz eşyalar arasında yer alan katlanır sandalyeler, oturma işlevinin yanında birçok fonksiyonel özellik de sunar. Cepli ve bardak tutuculu katlanır sandalye modelleri, keyif yaptığınız sırada hızla ulaşmanız gereken eşyalarınızın sabitlenmesine ve muhafaza edilmesine yardımcı olur. Bu tarz ürünlerle kamp hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Özellikle güneşli günlerde kurtarıcı olan gölgelikli katlanabilir sandalye modelleri hem UV ışınlarına karşı koruma sağlar hem de konforlu vakit geçirmenize destek olur. Farklı taşıma kapasitelerine sahip olan ürünler, büyük ya da küçük her kullanıcıya hitap eder.

Kolaylık Sunan Portatif Katlanabilir Sandalyeler

Her türlü ağırlığı kolayca kaldırabilen ve metal profiller kullanılarak tasarlanan katlanabilir sandalye modelleri, oldukça hafif yapısıyla beğeni toplar. Ürünlerin sahip olduğu bu özellik sayesinde sandalyeleri dilediğiniz yere rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Bununla birlikte yükünüzü hafifleten askılı modeller kolay bir taşıma gerçekleştirmenize olanak tanır. Her türlü zemine uyumlu ayakları, kayma gibi sorunlar yaşamanızı önler. Kısa süre içerisinde açılıp kapanabilen ürünler arabanın bagajına hem dikey hem de yatay konumda rahatlıkla sığar. Farklı pozisyonlara ayarlanabilen bazı modeller, oturmanın yanı sıra ayaklarınızı uzatarak sırtınızı yaslamanıza da fırsat verir. Katlanabilir sandalyeleri deniz kenarında şezlong olarak da kullanabilirsiniz. Geniş bir oturma alanı sunan katlanabilir sandalyelerin çeşitli renk ve kumaş alternatifleri bulunur. Katlanır sandalyelerin yanında konforunuzu artıracak farklı ürünler arıyorsanız katlanır masa modellerini de inceleyebilirsiniz.

Dayanıklı ve Ucuz Katlanır Sandalye Modelleri

Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen katlanır sandalyeler, paslanmaya karşı dayanıklı metal profilleri ve uzun süre kalıcılık sağlayan boyaları ile güvenli bir kullanım sunar. Metal olan modellerin yanında plastik ve ahşaptan üretilen katlanabilen sandalye çeşitlerine de yer verilir. Cildin tahriş olmasını engelleyen kumaş içerikleri ise yaz kış rahat ve konforlu vakit geçirmenizi sağlar. Sandalyeleri sadece dışarıda değil, arzu ederseniz balkonunuzda da kullanabilirsiniz. Katlanabilir yapısıyla her yere kolayca sığan ürünlerle alandan tasarruf etmeniz de mümkün. Farklı yüksekliklere sahip olan sandalyeler, temizlik konusunda da herhangi bir zorluk yaşatmaz. Tekli olarak satışa sunulan sandalyeleri set halinde uygun fiyatlara da bulabilirsiniz.

Bardak bölmeli modellerden desenli tasarımlara ve setlere kadar birçok katlanabilen sandalye modelini ÇiçekSepeti’nden satın alabilirsiniz. Güvenli ödeme sistemini kullanarak kısa süre içerisinde sipariş verebilirsiniz.