İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Kauçuk Çiçeği (Ficus Elastica)

Ficus Elastica olarak da bilinen kauçuk ağacı, ev ve ofis ortamı gibi mekanlarda hoş bir atmosfer yaratan çiçekler arasında. Büyük ve yemyeşil yapraklarıyla göz alıcı bir görünüm sunan kauçuk çiçeği, sevdiklerinize yaptığınız güzel sürprizlerde size eşlik eder. Birbirinden şık kauçuk çiçeği seçenekleri ÇiçekSepeti’nde.

Özel Günleri Kauçuk Çiçeğiyle Taçlandırın

Kauçuk çiçeği doğum günü, yıl dönümü, yeni iş tebriği ve diğer özel kutlamalar için şık tasarımlara sahip. Çiçeğinizi ikili setler halinde tercih ederek bu özel kutlamalara hoş bir dokunuş ekleyebilirsiniz. Tıpkı orkide dalları gibi ikili olarak sunulabilen kauçuk çiçekleri, yemyeşil yapraklarıyla kutlamalarınızı taçlandırır. Çiçeğe ekleyeceğiniz notlarla özel gün kutlamalarını kişiselleştirebilirsiniz. Farklı saksı modellerini tercih edebileceğiniz için çiçeğinizi özel bir sunumla hediye edebilirsiniz. Premium saksılarla çiçek tasarımına seçkin dokunuşlar katmanız mümkün.

Farklı Boyutlarda Kauçuk Çiçekleri

Ficus Elastica bitkisini farklı boyutlarda tercih edebilirsiniz. 100 cm ve 130 cm gibi seçenekler ile sunulan kauçuk bitkileri, şık saksılarla hoş bir hediye seçeneği haline gelir. Toprak tonlarındaki saksı modelleri, kauçuk bitkisinin yeşil ve büyük yapraklarıyla mükemmel bir uyum sağlar. Yeşil yapraklarla kontrast yaratarak çiçeğin güzelliğini ön plana çıkaran siyah, mor ve kırmızı tonlarındaki saksı tasarımlarından da ilham alabilirsiniz. Beyaz porselen saksıları tercih ederek kauçuk bitkisini zarif bir sunumla taçlandırmanız mümkün. Tül ve kurdele detaylarıyla tamamlanan saksılar Ficus Elastica bitkisine göz alıcı bir görünüm kazandırır.

Kauçuk Bitkisi İle Egzotik Dokunuşlar

Ofis ve ev ortamında canlı bir görünüm yaratarak doğal mekan tasarımlarına imza atan kauçuk bitkisiyle egzotik dokunuşlar yapabilirsiniz. Hasır saksı detaylarıyla kombinlenen kauçuk çiçeği, mekana sıcak bir hava kazandırır. Hasır örgülü saksıları göz alıcı bir dekoratif obje olarak kullanmak mümkün. Doğal ve salaş detaylardan hoşlanan sevdikleriniz için bu tasarımdan ilham alarak unutulmaz sürprizler yapabilirsiniz. İki kauçuk çiçeğinin eklendiği hasır saksılar mekanda samimi bir atmosfer yaratmanıza yardımcı olur. Ayrıca çiçek sunumuna küçük notlar da ekleyebilirsiniz.

Yaşam Alanlarınızda Doğal Esintiler

Ficus Elastica çiçeği yemyeşil yaprakları sayesinde yaşam alanınıza canlı bir görünüm kazandırır. Kil saksılarda sunulan kauçuk çiçeği tasarımlarını tercih ederek premium bir hediye seçeneğine sahip olabilirsiniz. Çift dallı kauçuk çiçeği sunumlarıyla hediyenize estetik bir dokunuş kazandırabilirsiniz. Bakımı oldukça pratik olan ve salon çiçekleri arasındaki popülerliğini koruyan bu bitki antre, mutfak ve yatak odası gibi mekanlarda da bulundurulabilir. Yemyeşil ve şık yaprakların sürüklediği doğallığın keyfine varabilirsiniz. Küçük mekanlar için 80 cm’lik kauçuk çiçeği seçenekleri ideal tasarımlara sahip. Çalışma odası gibi mekanlar için kauçuk çiçeğinin yeşil yapraklarından ilham alabilir ve çalışma motivasyonunuzu artırabilirsiniz. Birden fazla kauçuk ağacı saksısını bir arada değerlendirerek estetik dekoratif objelerle buluşmak mümkün.

Kauçuk Çiçekleriyle Güzel Anılara İmza Atın

Kauçuk çiçeklerini yalnızca özel gün kutlamalarında değil, sevdiklerinizle pozitif duygular paylaşmak istediğiniz her an için tercih edebilirsiniz. Tek dallı kauçuk çiçek tasarımlarına ya da çift dal içeren göz alıcı seçeneklere yönelebilirsiniz. Rengarenk tüllerin eklendiği saksılar, Ficus Elastica çiçeğiyle bütünleşmiş kontrastlar sunar. Toprak ya da kil içerikli saksılarla çiçeklerinizin doğallığı vurgulanabilir. Hasır detaylı saksılar kauçuk çiçeğine egzotik ve şık bir görünüm kazandırır. Kauçuk çiçeği sunumunda porselen saksılar, zarif ve minimal bir hediye seçeneği için ideal tasarımlara sahip. Özel gün kutlamalarınıza unutulmaz detaylar kazandıran kauçuk çiçeği tasarımları ÇiçekSepeti’nde. Birbirinden güzel kauçuk çiçeği seçeneklerini ÇiçekSepeti’nin uygun fiyat avantajı ile hemen sepete ekleyebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.