Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Kavanozlar

Başta mutfak ve kiler olmak üzere evin birçok alanında kullanabileceğiniz kavanoz modelleri, çeşitli gıdalar için koruma görevi görür. Baharattan bakliyata birçok farklı şeyi sağlıklı ve güvenli koşullarda saklamanıza yardımcı olan ürünler, tasarımlarıyla da fark yaratmayı başarır. Mutfağınızın stiline en çok yakışacak olan ve bir nevi saklama kabı olarak da kullanılan şık kavanoz modellerini ÇiçekSepeti ile tek tıkla satın alabilirsiniz.

Her İhtiyaca Uygun Üretilen Şık Kavanoz Modelleri

Mutfakların geleneksel gereçlerinden biri olan kavanozlar fonksiyonel ve sağlıklı kullanımları ile öne çıkar. Yuvarlak, kare, dikdörtgen gibi şekillerde tasarlanan ürünler arasında ahşap kapaklıdan cam kapaklıya ve metal kilitli kavanozlara kadar birçok model bulunur. Kullanım amaçları ve dekoratif tasarımları ile ilgi çeken şık modeller ahşap, cam ya da sert plastikten üretilir. Genellikle tekli olarak satılan kavanozların küçük boy, orta boy ve küçük boy çeşitlerine de yer verilir. Tekli kavanoz modellerinin yanı sıra uygun fiyatlı set halinde satılan ürünlere de ulaşabilirsiniz. Gıdaların hava almasını engelleyen ve uzun süre boyunca güvenli bir şekilde muhafaza edilmesini sağlayan kavanozlar, dekoratif açıdan hoş bir görünüm de sunar. Bununla birlikte mutfağınızın düzenli görünmesini de sağlar. İşlevsel bir kullanıma sahip olan kavanozlarda dondurulmuş gıdaları, bakliyatları, baharatları, reçelleri, turşuları ve daha birçok gıdaları güvenle muhafaza edebilirsiniz. Bununla birlikte kavanoz modellerini evinizi farklı yerlerinde dekoratif amaçlı da kullanabilirsiniz.

Gıdalar Uzun Ömürlü Kullanım Sunan Kavanozlar

Gıdaları muhafaza etmek için biçilmiş kaftan olan cam kavanoz modelleri depolama konusunda en başarılı eşyalar arasındadır. Doğallığı ile besinlerinizi sağlıklı bir şekilde saklayabileceğiniz ürünler evin her alanında kullanıcıların yardımına koşar. Sağlıklı saklama alanının oluşmasını sağlayan bu ürünler besinlerin ilk günkü tazeliğini korumasına da yardım eder. Cam materyali sayesinde kavanozun içerisine konulan gıdaların hava almasını da önler. Bu sayede büyük emekler vererek uğraştığınız reçellerin ve turşuların bozulmalarının önüne geçebilirsiniz. Aynı zamanda gıdalarınızla hiçbir tepkimeye girmeyerek kavanozun içerisinde koyduğunuz yiyeceklerin tatlarının değişmesini engeller. Koku yapmaması ise en büyük artılarından biridir. Silindir, oval ve köşeli cam kavanoz modelleri kullanıcılar tarafından beğeni toplar. Bu kavanoz çeşitlerinde sadece uzun süreli değil, aynı zamanda gün içerisinde kalan öğünlerinizi de saklayabilirsiniz. Cam kavanoz modelleri arasında motifli ve kupalı tasarımlarda bulunur. Yiyeceklere ya da içeceklere sağlıklı bir şekilde ulaşabileceğiniz bu ürünleri sevdiklerinize hediye etmek için de satın alabilirsiniz.

Mutfakların Havasını Değiştiren Rengarenk Kavanoz Çeşitleri

Mutfaklarda önemli bir yere sahip ve olmazsa olmaz eşyalar arasında olan kavanozlar, gıdaların sağlıklı bir şekilde muhafaza edilmesini sağlarken, aynı zamanda rengarenk kapakları ve şık tasarımlarıyla kendine hayran bıraktırır. Mutfak malzemeleri üretilen birçok marka tarafından tasarlanan renkli kavanozlar sayesinde ister dolaplarınızda ister raflarınıza isterseniz de tezgah üstünde kullanabilir ve tarzınızı mutfağınıza yansıtabilirsiniz. Farklı boyutlarıyla kullanıcılara çeşitlilik sunan ürünlerin üzerinde bulunan desenleri ise mutfağınızın görünümüne katkıda bulunur. Özellikle cam modellerde özenle işlenmiş motifler ve ahşap kapaklar hem kullanışlı hem de iddialı bir tarza imza atmanızı sağlar. Kavanoz fiyatları, ürünlerin modeline, malzemesine ve boyutuna göre değişkenlik gösterir. Ayrıca set halinde satılan kavanoz çeşitlerindeki parça sayısı da fiyata etki eden kriterler arasında yer alır. Baharatları koymak için tasarlanan set halindeki kavanoz çeşitleri cazip fiyat aralıkları ile kullanıcıları memnun etmeyi başarır. Geniş ürün yelpazesine sahip olan kavanozlar her bütçeye ve her tarza hitap eder. Siz de ihtiyacınıza yönelik birbirinden tarz ve ucuz kavanoz modellerine ÇiçekSepeti ayrıcalıklarıyla kolayca ulaşabilir, yiyeceklerinizi hem güvenli hem de sağlıklı bir şekilde muhafaza edebilirsiniz.