İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Kavanoz Saklama Kabı

Kavanoz ve saklama kabı çeşitleri çok amaçlı kullanım konforu sunan fonksiyonel ürünler arasında yer alır. Özgün tasarımlar içeren ürünleri baharat, erzak, yiyecek ve kuru gıdaları saklamak için kullanabilirsiniz. ÇiçekSepeti’nin sunduğu dekoratif tasarımlı ürün modellerine kolayca sahip olabileceğiniz gibi dostlarınıza da hediye edebilirsiniz.

Çok Amaçlı Kavanoz Çeşitleri

Kuru gıda, bakliyat ve baharat çeşitlerini güvenli biçimde saklamanıza yardımcı olan kavanoz modelleri cam, porselen, emaye ve metal gibi sağlıklı malzemelerle üretilir. Desenler, göz alıcı renkler, kilitli kapaklar ve farklı hacim ölçüleri ile tasarlanan ürünleri tercih ederek mutfağınıza estetik bir dokunuş yapabilirsiniz. Özgün tasarımlı kavanoz setleri kilerinizi, tezgâhlarınızı ve dolap raflarınızı şıklaştırmakla kalmaz, düzenli olmanıza da yardımcı olur. Vakumlu kapak detayı ile üretilen kavanozları reçel, turşu ve salamura çeşitlerini saklamak için kullanabilirsiniz.

Mutfak Rafları İçin İşlevsel Kavanoz Modelleri

Kilit veya döndürmeli kapak mekanizmasıyla üretilen kavanoz çeşitleri farklı modeller sunar. Cam, porselen ve metal kaplamalı cam gibi güvenli malzemelerle tasarlanan ürünler ihtiyaçlarınızı karşılayan boyutlarla üretilir. İçindeki ürünü kolayca görmenize yardımcı olan küçük ve orta boy cam kavanozlara baharat, tuz, şeker ve çay gibi gıda ürünlerinizi koyabilirsiniz. Büyük boy kavanoz seçeneklerini un, pirinç, bakliyat, makarna, reçel ve turşu gibi yiyecekleri saklamak için tercih edebilirsiniz. Cam ve porselen kavanozlarda baharatları saklayabilirsiniz. Baharatlık olarak üretilen dekoratif tasarımlı kavanoz setleri ve baharat takımları mutfağınıza hoş bir hava katar. Sıra dışı tasarımlar ve farklı boyutlarla üretilen metal kaplamalı kavanoz setlerinde hem baharat hem de kuru gıda saklamanız mümkün. Papağan, çiçek, kuş gibi doğa desenleri ve kolay açılır kapak detayı ile tasarlanan 3’lü cam kavanoz setleri, çok amaçlı kullanım imkânı sunar. Bulaşık makinesinde kolayca yıkanabilen ürünlerle mutfaklarınızı zenginleştirebilirsiniz.

Mutfaklara Düzen Getiren Saklama Kabı Seçenekleri

Mutfakların düzenli görünmesine ve gıda malzemelerinin güvenle depolanmasına yardımcı olan saklama kabı çeşitleri dekoratif tasarımlardan oluşur. Farklı beğenilere ve ihtiyaçlara uygun modellerle tasarlanan saklama kapları cam, metal, emaye ve yüksek kaliteli plastik malzemeyle üretilir. Estetik çizgilerle üretilen kaplar kutu, şişe, kavanoz, kapaklı kâse ve bardak gibi işlevsel formlar sunar. Dondurma saklama kabı gibi ürünleri kullanarak mutfak işlerinizi keyifli hâle getirebilirsiniz. Saklama kapları erzak, kuru gıda ve bakliyat depolamanın dışında artan veya yeni pişen yemekleri saklamak için de kullanılır. Kare, dikdörtgen, yuvarlak, elips ve silindirik şekillerde tasarlanan büyük, orta ve küçük boy saklama kaplarını ihtiyaçlarınız doğrultusunda değerlendirebilirsiniz.

Her İhtiyaca Uygun Saklama Kabı Modeli

Farklı hacim ölçüleri, tasarım özellikleri ve malzeme çeşitleriyle üretilen saklama kabı modelleri her zevke hitap eden ürünler sunar. Patates, sarımsak ve soğan gibi gıdalar için tasarlanan 3 katlı ve metal stantlı kova modelleri mutfağınıza nostaljik bir hava katabilir. İnsan sağlığına uygun kaliteli plastik malzemeyle üretilen ve elips şekilde tasarlanan şeffaf saklama kaplarına pirinç, nohut, mercimek, fasulye gibi bakliyatları yerleştirebilirsiniz. Sürgülü kapak detayıyla üretilen kaplar rahat kullanımlı, hafif yapılı ve yerden tasarruf sağlayan modellerdir. Kare veya dikdörtgen formunda tasarlanan, kilitli kapak sistemi sunan cam saklama kaplarına zeytinyağlı yemeklerinizi koyabilirsiniz. Pembe, yeşil, mor ve sarı gibi canlı renklerle üretilen No-Frost saklama kabı çeşitleri, donduracağınız sebze ve gıda ürünleri için tasarlanır. Bambu kapaklı cam ürünlerse çok tercih edilen saklama kapları arasında yer alır. Özel tasarımlı iç ve dış yüzeylere sahip Tupperware saklama kapları da çok amaçlı kullanım olanağı tanır.

ÇiçekSepeti’nin sunduğu kavanoz ve saklama kabı modellerine göz atarak ihtiyacınız olan ürünleri ulaşılabilir fiyatlarla hemen şimdi satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.