Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Kayak ve Snowboard Çeşitleri

Kayak ve snowboard kışın karlı ve eğimli arazide gerçekleştirilen kayaklarda kullanılan bir üründür. Genellikle uzun ince yapıya sahip olan snowboard kaliteli malzemelerden üretilir. Malzemesinin kaliteli olması spor esnasında kırılma gibi durumlarla karşı karşıya kalınmamasını sağlar. Son teknolojiyle tasarlanan kayak tahtaları dengede durmanız için ideal bir yapıya sahiptir. ÇiçekSepeti’nden snowboard çeşitlerine göz atabilirsiniz.

Birbirinden Tarz Kayak Snowboard Modelleri

Çıktığı ilk dönemlerde işlevselliği ön planda tutulan kayak takımları günümüzde farklı birçok modele ayrılır. Çeşitli renklerde ve tasarımlarda üretilen snowboard kayak fiyatları hemen her bütçeye uygundur. Bu modeller arasından dilediğinizi tercih ederek kış tatillerinizi keyifli bir hale getirebilirsiniz.

  • İki ayağın da üstüne yerleştirilerek kollarla denge sağlanmasıyla kullanılan snowboard çeşitleri genel yapı itibarıyla aynıdır fakat tasarımlarıyla farklılıklarını ortaya koyarlar. Çeşitli modellerde üretilen ve farklı renklerde kullanıcıların beğenisine sunulan kayak snowboardlar sağlam ve kullanışlıdır.
  • Kayak snowboardlar uzun bir yapıya sahiptir. Destek ekipmanlarıyla kullanarak güvenli bir kayak deneyimi yaşayabilirsiniz. Düşme ihtimallerine karşı dizlikler bacaklarınızın hasar görmesini önleyeceğinden güvenlik için sağlanması için kullanılabilir.
  • Kayarken karın ve güneşin gözünüzü almaması için snowboard gözlüklerinden yararlanabilirsiniz. Gözlükler yansımayı önlediğinden görüş kalitenizi artırmada etkilidir.
  • Güvenlik önlemlerine ek olarak soğuğa karşı direnç göstermek için snowboard pantolonlarından tercih edebilirsiniz. Çoğunlukla su geçirmez dış yüzeye sahiptir ve ısı yalıtımı sağlayan malzemelerden üretildiğinden vücut ısısını dengede tutmaya yardımcı olur.

Kayak Snowboard Fiyatları

Kayak fiyatları hemen her bütçeye uygun olarak belirlenir. Modelden modele değişiklik gösterebilecek olan snowboard fiyatları herkesin kendine uygun olanı bulabilmesi için geniş bir fiyat skalasına sahiptir.

Farklı snowboard markaları tarafından kullanıcıların beğenisine sunulan modeller gerek tasarım gerekse renkleriyle değişiklik gösterir. Ürünlerin renk pigmentasyonları yüksek ve kalitelidir. Üstelik her bütçeye uygun olan kayak takımı fiyatları kullanıcıların bütçesine ve zevkine uygun olanı bulması için olanak sağlar. ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesinden yararlanarak dilediğinizi modeli tercih edebilirsiniz.

İlişkili Kategoriler:

» Kayak Montu

» Kayak Gözlüğü