Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Kaydırak ve Salıncaklar

Çocuklarınızın gelişimi için oyun oynamak ve hareketli olmak oldukça büyük önem taşır. Her an parka gitmek isteyen çocuklarınızı, günlük hayatın yoğunluğundan dolayı sürekli parka götüremeyebilirsiniz. Günümüzde geliştirilen taşınabilen portatif salıncak ve kaydırak çeşitleri ile çocuklarınız için keyifli bir park ortamı oluşturmak mümkün hale gelir. Geniş ürün yelpazesi ile evlerinizde ve bahçelerinizde çocuklarınıza en ideal park ortamını sunmak ÇiçekSepeti güvencesiyle tek tıkla sizinledir.

Çocuklar İçin Güvenilir Kaydırak ve Salıncaklar

Çocuklarınızda alerjik reaksiyonlara sebebiyet vermeyecek, kalite malzemelerle tasarlanan salıncak ve kaydırak modelleri sayesinde evinizde bol aktiviteli günler geçirebilirsiniz. Zararlı kimyasallar bulundurmayan içeriği ile can güvenliğini tehlikeye atmayan çeşitli parçalar bulmak mümkün. Ev tipi salıncak ve kaydıraklar, bakteri oluşumu ve çoğalmasının önüne geçen üst segment kalitesi ile sağlıklı bir aktivite ortamı yaratır. Yanmaya karşı üstün dayanıklılık gösteren salıncak ve kaydıraklar olası tehlikelere de fırsat vermez. Nem, rutubet gibi olumsuz sonuçların yanı sıra kir, pas gibi tahrip edici dış etkenlere karşı dayanıklılık gösteren içeriğe sahip modeller, uzun ömürlü bir kullanımı mümkün hale getirir. Parklarda bulunan salıncakları, bahçelerinize taşıyan birbirinden salıncak modelleri her kesime uygun boyutları ile karşınıza çıkmakta. Bebek salıncak modelleri, koruma kilidi ve daha minimal boyutları sayesinde ergonomik kullanımı beraberinde getirir. Bebek salıncak tasarımları bebeklerinizin algısını genişletecek aksesuarları ile büyük bir avantaj sağlar. ÇiçekSepeti, güvenilir markalardan en iyi salıncak ve kaydırak modellerini sizlere sunuyor.

Çok İşlevli Salıncak Modelleri

Çocuk salıncak çeşitleri ev ve bahçeye uygun ölçülerde olup uzun yıllar kullanabilmenize olanak verir. Yatırabileceğiniz ve tek hareket yardımıyla koltuk haline getirebileceğiniz ev içi salıncak tasarımları, çok işlevli olarak değerlendirebilmenize imkân tanır. Ev tipi salıncak modelleri, keyifli bir dinlenme alanı oluşturmasının yanında dekoratif görüntüsü ile sizlere de hitap eder. Tavana çok kısa bir sürede monte edebileceğiniz veya seyyar salıncaklar çocuklarınıza maksimum eğlence sunuyor. Stilinizi yansıtabilmenin en modern haliyle karşınıza gelen salıncak koltuk setleri aynı zamanda yüksek bir konfor sağlar. Pofuduk yastıkları ile keyifli bir uykuyu kaçınılmaz hale getirir. Sentetik kumaş, deri veya ahşap seçenekli salıncak çeşitleri kullanım alanına göre tercihinizi bekler. Bahçe salıncak modelleri evlerin yanı sıra bahçelerinizde de keyifli bir ortam yaratmanıza da yardımcı. Bahçelerinizde tek kişilik salıncak tasarımlarını tercih edebileceğiniz gibi çift kişilik daha geniş ölçülerdeki seçenekleri de keyifle kullanabilirsiniz. Hamak salıncak hasır ipliklerle dokunan esnek yapısı sayesinde çocuklarınızla serin yaz akşamlarının tadını çıkarmanıza imkân tanır.

Kaydırak Modelleri ile Eğlenerek Gelişen Bebekler

Çocuklarınızın motor becerilerini geliştiren önemli oyuncaklardan biri de kaydıraklar olarak karşınıza çıkar. Çocuklarınız gelişim çağlarında kaydıraktan başarı ile kayması sayesinde özgüven kazanır. Tüm bunların yanı sıra çocuklarınız, oyun alanlarında çeşitli oyunlar ile iletişim kurarak sosyalleşebilir. Böylelikle dil becerileri de gelişir. Klasik kaydırak modellerine ek olarak toplu kaydırak çeşitleri de çocukların ilgisini üzerine çeker. Küçük toplarla dolu havuzlu bölmeye sahip havuzlu kaydırak seçeneği ile çocuklar, keyifle eğlenceli oyunlar kurar. Sadece kaydırak değil; salıncak, basket potası, tırmanma parkuru ve uyku alanı gibi birçok ürünleri de tercih edebilir, çocuklarınıza kendi bahçelerinde parkta oynamanın tadını yaşamalarını mümkün hale getirebilirsiniz. Birden çok avantaja sahip kaydırak fiyatları ve cazip kampanyaları ile de ilgi çeker. Bütçenize hitap eden salıncak fiyatları ile çocuklarınızın yüzünü güldürmek oldukça kolay bir hal alır. Siz de değerli çocuklarınız ve bebekleriniz için birbirinden eğlenceli aktivite ortamları oluşturmak isterseniz çeşit çeşit en ucuz salıncak ve kaydırak modellerini ÇiçekSepeti’nden kolaylıkla inceleyebilir, hemen alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz.