Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Kayganlaştırıcılar

Cinsel hayatınızı daha eğlenceli ve dinamik bir hale getirmeniz için farklı koku ve etkilere sahip kayganlaştırıcı jelleri tercih edebilirsiniz. Kayganlaştırıcılar içerikleri gereği prezervatifler ile güvenle kullanılabilir. Kayganlaştırıcılarla cinsel hayatınızda daha rahat ve daha keyifli olabilirsiniz.

Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan jeller arasında gebe kalmayı kolaylaştırıcı ve destekleyici ürünler de bulunur. Erkeklerde performans artırıcı spreyler, cinsel hayatınıza renk katacak afrodizyak etkili masaj jellerini inceleyebilir, hem ürünler hakkında detaylı bilgi edinip hem de alışverişinizi yapabilirsiniz.

Cinsellik esnasında farklı nedenlerden dolayı vajinada kuruluk ve yeterli ıslanmama sorunları olabilir. Cinsel hayatınızda daha rahat olmanız için tasarlanan kayganlaştırıcılar kuruluk ve bunun neden olduğu psikolojik gerginlik gibi sorunlarınızın üstesinden gelmeniz için ideal ürünlerdir. Kayganlaştırıcı jeller, prezervati ve farklı lateks koruyucular ile birlikte güvenle kullanıma uygundur. Ayrıca vibratör gibi farklı ürünler ile de birlikte kullanılabilir.

Kayganlaştırıcı Jeller

Kayganlaştırıcılar vajinal kuruluğun neden olduğu sorunların önüne geçerken cinsel bölgenizin rahatlamasına ve daha zevkli anlar yaşamanızı mümkün kılar. Uygulanan bölgelerde hafif bir sıcaklık hissi yaratan ve hazzı en üst seviyeye çıkaran farklı özelliklere sahip kayganlaştırıcıları tercih edebilirsiniz.

Bazı kayganlaştırıcı jeller kadınlar için özel içeriklere sahip olur. Klitoristeki duyarlılığı ve hissiyatı artırarak kadının daha kolay orgazm yaşamasını sağlayan çeşitli ürünleri bulabilirsiniz. Afrodizyak etkili kokularıyla da ön plana çıkan kayganlaştırıcı jeller arasında çilek, vişne, çikolata, ginseng, aloe vera gibi etkileyici kokuları cinsel hayatınıza dahil edebilirsiniz.

Kayganlaştırıcı masaj jelleri üzerinizde herhangi bir kalıntı ve yapışkan bir his bırakmaz. Masaj jeli özelliğine sahip olmayan kayganlaştırıcılar da suyla birlikte tamamen etkisini kaybeder. Jeli yıkayarak kolayca temizleyebilirsiniz. Tek seferlik kullanımda uzun süre kayganlık sağlayan ürünler ile cinsel hayatınızı çok daha heyecanlı bir hale getirebilirsiniz.

Kayganlaştırıcı Jel Fiyatları

Kayganlaştırıcı jeller farklı boyutlarda satışa sunulur. Tek kullanım için ideal gramaja sahip olan 5 ml daha fazla kullanım imkanı sunan 40 ml, 65 ml, 100 ml, 200 ml gibi pek çok farklı gramaja sahip kayganlaştırıcı arasından ihtiyacınız olan ürünü tercih edebilirsiniz. Kayganlaştırıcı jel fiyatları farklı ml miktarlarına göre değişiklik gösterir. Özel bileşenleriyle partnerinizle kusursuz bir ilişki yaşamanız ve cinsel hayatınızın çok daha keyifli olması için üretilen kayganlaştırıcı masaj jelleri pek çok farklı marka tarafından üretilir. Markaların fiyat farklılıklarının yanı sıra aynı markaya ait olan ürünler arasında da özelliklerine göre fiyat farklılıkları olabilir.

Çok yönlü kullanıma sahip olan kayganlaştırıcılar sadece vajinal kuruluk için değil aynı zamanda partnerlerin daha keyifli ve uyumlu bir cinsellik paylaşması içinde kullanılır. Afrodizyak etkili kokularıyla tüm duyularınıza hitap eden ürünler hislerinizi doruğa çıkartır. Güvenli kayganlık sağlayan jeller, prezervatiflerin dokusuna zarar vermeyen özel formüllere sahiptir. Su bazlı ürünler ise kıyafetlerde, kumaşlarda iz ve leke yapmaz. Yumuşak ve ipeksi formülasyonları dokunsal hislerinize hitap eden kayganlaştırıcı masaj jelleri ile partrenize masaj yapabilir ya da size masaj yapmasını isteyebilirsiniz. Dokunsal duyuları, etkili kokularıyla harekete geçiren kayganlaştırıcılar cinsellik öncesinde partnerinizle birbirinize daha da yaklaşmanızı sağlar.

Kayganlaştırıcı markaları arasından daha önce kullandığınız ve memnun kaldığınız markalara yönelebileceğiniz gibi daha farklı markaların merak ettiğiniz ürünlerini de deneyimleyebilirsiniz. Çiçeksepeti online alışverişte yüzlerce farklı marka ve ürüne tek platformda tek tıkla ulaşma imkanı tanır. Prezervatif, kayganlaştırıcı ve benzeri daha pek çok ihtiyacınızı da Çiçeksepeti’nde bulabilir, aradığınız ürünün alternatiflerini hızlı bir şekilde görüntüleyip, kıyaslama şansına sahip olabilirsiniz. Fiyat farklılıklarını da görerek aradığınız eşyanın çok daha ucuz fiyatlı alternatiflerini bulabilirsiniz. Seçeneklerin arasından almaya karar verdiğiniz ürünleri hemen satın alabilirsiniz.