İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

İstanbul - Kayışdağı Çiçek Siparişi

Kayışdağı semtindeki sevdiklerinize çiçek göndermek istiyorsanız, Kayışdağı Çiçek Siparişi sayfamızdan istediğiniz gün ve saatte teslim edilmek üzere taze çiçeklerden hazırlanan şık bir çiçek aranjmanını online olarak sipariş verebilirsiniz. Türkiye çapında dağıtım ağına sahip Çiçek Sepeti ile İstanbul-Kayışdağı semtine göndereceğiniz çiçek siparişleriniz aynı gün teslim edilmektedir.

- Beğendiğiniz Çiçeği Seçin

- Güzel bir kart notu oluşturun (isterseniz sesli mesajınızı oluşturun)

- Çiçeğinizi aynı gün Kayışdağı'deki sevdiklerinize teslim edelim.

Ataşehir ilçesine bağlı Kayışdağı semti için veya İstanbul için çiçek siparişi vermek Çiçek Sepeti ile çok kolay.

Özel günler için vazgeçilmez bir hediye seçeneği olan çiçekler, kişiye kendini değerli hissettirir. Doğum günlerinde, yıl dönümlerinde, iş kutlamalarında, geçmiş olsun ziyaretlerinde veya sevdiklerinize sevginizi hissettirmek istediğiniz normal bir günde çiçekler kurtarıcınız olur. Kayışdağı çiçek siparişi,  beğendiğiniz bir çiçeği özenle sevdikleriniz için hazırlar.  Aynı gün teslim çiçek hizmeti sayesinde çiçekleriniz, verdiğiniz adreslere gün içerisinde ulaşır. Aynı gün teslim hizmeti, oldukça hızlı ve güvenilir olup sizin ve sevdiklerinizin mutluluğu için sunulan bir hizmettir. İş yerinizin veya evinizin olduğu semtteki en yakın çiçekçiyi aramak yerine, ÇiçekSepeti Kayışdağı üzerinden gönlünüzden geçen, sevdiğiniz bir çiçek türünü seçip evinizi güzelleştirmesini bekleyebilirsiniz. Geniş dağıtım ağı sayesinde ÇiçekSepeti; Yenisahra, Ferhatpaşa, İçerenköy, Yeni Çamlıca, Küçükbakkalköy gibi Kayışdağı’nın çevre semtlerine de aynı hizmeti sunar.

İstanbul-Kayışdağı Çiçekçileri

Kayışdağı, İstanbul’un Ataşehir ilçesine bağlı bir mahalledir. Adını 438 metre yüksekliğindeki Kayış Dağı’ndan alır. Oldukça küçük bir mahalle olmasıyla bilinen Kayışdağı’nın, yakın çevresine bakıldığında gezilecek yer ve mekan açısından oldukça zengin olduğu görülür. Gezilecek yer veya yemek yenecek bir mekan arayışına giren yerlilerin ve turistlerin yanı sıra, Kayışdağı çiçekçileri arayışı da oldukça fazladır. Bu arayışa girmek yerine, günümüz ihtiyaçlarının hepsini internet üzerinden karşılamak mümkündür. Bir çiçekçiye girip saatlerce orada vakit harcamak yerine, ÇiçekSepeti Kayışdağı üzerinden çiçeğinizi seçip online sipariş kolaylığı ile satın alabilirsiniz. Siparişiniz, en güvenli şekilde verdiğiniz adrese ulaşırken, size de online siparişin tadını çıkarmak kalır.

ÇiçekSepeti Kayışdağı’nda!

Gününüzü, hayatınızı, evinizi güzelleştiren çiçekler hediyelerin en kıymetlisidir. ÇiçekSepeti bayileri ile hemen hemen her semte dilediğiniz gün ve saatte çiçek yollayabilirsiniz.  Eğer Kayışdağı’na çiçek yollamak isterseniz, ÇiçekSepeti üzerinden çiçek gönderimi yapabilirsiniz. Verdiği kaliteli hizmetle müşterilerinin yüzünü güldüren ÇiçekSepeti, aynı gün teslim hizmetiyle de tercih edilen bir firma olmayı başarır. Hediye seçimi konusunda kararsızsanız, çiçekleriniz bir an önce sahiplerine kavuşsun istiyorsanız, hızlı teslimat hizmeti ve birbirinden güzel çiçek seçenekleri ile ÇiçekSepeti tam size göre. ÇiçekSepeti üzerinden çiçeğinizi seçip, seçtiğiniz çiçeklerle sevdiklerinize kendinizi hatırlatmanın tam zamanı.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.