Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Kaz Tüyü Yorgan

Konforlu bir uyku süreci geçirmek için kaliteli tekstil ürünleri kullanmanızda fayda bulunur. Yumuşak dokulu nevresim takımları, konforlu yatak ve yastıklar ile sıcak tutan yorganlarla keyifli uykulara dalabilirsiniz. Kaz tüyü yorgan hafifliği ve sıcak tutma performansı ile beğeni kazanır. Tek ve çift kişilik ölçülerde üretilen kaz tüyü yorgan çeşitlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Sıcak Bir Uyku İçin Kay Tüyü Yorgan Çeşitleri

En kaliteli yorgan dolgu malzemelerinden biri olan kaz tüyü sıcak tutma özelliği ile ön plana çıkar. İnce ve hafif yapılı olmasına rağmen en soğuk kış günlerinde bile konforlu bir uyku süreci geçirmenize yardımcı olur. Kaz tüyü yorgan çift kişilik ve tek kişilik olarak üretilir. Bebek yatakları için özel olarak üretilen ölçüleri de vardır. Kaz tüyü yorganlar dayanıklı kumaşlarla üretilir. Bu sayede tüyler yorgandan dışarı çıkarak sizi rahatsız etmez. Bu yorganlar içinde bulunan tüyler sayesinde nefes alıp verebilen bir yapıya sahip olur. Isı ve nem dengesi sağlayarak yüksek konfor sağlar. Kaz tüyü yorgan kullananlar deliksiz ve rahat bir uyku çekmenin keyfine varırlar.

Kaz Tüyü Yorgan Özellikleri

Kaz tüyü yorganlar uyku tekstilinin sevilen parçalarından biridir. Kaz tüyü yorganlar ne kadar hafif olursa olsun yüksek sıcak tutma performansı gösterir. Kaz tüyü yorgan özellikleri şunlardır:

  • Kaz tüyü yorganlar bir battaniye kadar hafif yapıya sahiptir. Üzerinizde ağırlık hissi yaratmadan sıcak kalmanıza yardımcı olur.
  • Nefes alabilen yapısı sayesinde vücudunuzun ısı dengesini korur ve kesintisiz bir uyku süreci geçirmenizi sağlar.
  • Kaz tüyü yorgan tek kişilik ve çift kişilik olarak üretilir. Yatağınızın ölçülerine uygun seçenekler bulabilirsiniz.
  • Sırt ya da gıdık tüyünden üretilen seçenekleri vardır. Kaz tüyü 90 gıdık ürünleri en sevilen modellerin başında gelir.

Kaz Tüyü Yorgan Fiyatları

Kaz tüyü yorganlar üretildikleri tüy yapısına göre fiyatlandırılır. Kaz tüyü yorgan fiyatları için belirleyici olan bir kriter de ölçüleridir. Gıdık ve sırt tüyünden yapılan modeller arasında fiyat farklılıkları görülür. Yüksek sıcak tutma performansına sahip, hafif yapılı ve konforlu kaz tüyü yorgan çeşitlerini ÇiçekSepeti’nden satın alabilirsiniz.