İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

HER GÜN AYNI
GÜN TESLİMAT
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ
Temizle

Filtrele

112 ürün bulundu.

Kazma

Bahçede ya da tarlada en çok kullanılan yardımcı ekipmanlar arasında yer alan kazma çeşitleri, toprağı kolayca kazmanızı sağlayarak işlerinizi kolaylaştırır. Sağlam ve dayanıklı yapısıyla öne çıkan kazmaları farklı malzeme ve ebat seçenekleri ile ÇiçekSepeti üzerinden satın alabilirsiniz.

Toprak İşlerinde En Büyük Yardımcınız Kazma Modelleri

Toprak işleriyle yeni uğraşmaya başlayacak olanlar tarafından kazma nedir ve işe yarar sorularının yanıtları merak edilebilir. Kazmalar, toprağı yararak kazmayı sağlayan, ağaçtan imal edilen uzunca bir saptan ve demirden yapılma sivri bir uçtan oluşan aletlerdir. Gerek bahçe işlerinde gerekse tarlalarda sıklıkla kullanılan kazmaların farklı boyutlara sahip olan çeşitlerini ürünler arasında bulabilirsiniz. Seçim yaparken ihtiyaçlarınız doğrultusunda kazma çeşitlerinin boylarına karar verebilirsiniz. Çiçek ya da ağaç ekerken veya peyzaj düzenlemeleri yaparken kullanabileceğiniz dayanıklı kazma modelleri ile işlerinizi pratik ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Sağlam ve Dayanıklı Kazma Çeşitleri

Oldukça dayanıklı ve sağlam bir yapıda üretilen kazma çeşitleri arasında farklı malzemelerden imal edilmiş modelleri bulabilirsiniz. Genellikle ağaçtan imal edilen kazma sapları kolay kavranan ergonomik yapıda tasarlanır. Bunun yanı sıra ağaç saplar hem dayanıklı hem de hafif bir seçenek olarak öne çıkar. Kazmanın sapının herhangi bir şekilde zarar görmesi ya da yıpranması durumunda yeni bir kazma satın almak yerine sadece sapını değiştirebilirsiniz. Farklı ağaç seçenekleri bulunan kazma sapı çeşitlerini de ürünler arasında bulabilirsiniz. Saplar gibi ayrıca satın alabileceğiniz kazma uçları da farklı malzemelerden üretilir. Uzun süre paslanmadan kullanmak için sudan ve nemden etkilenmeyen çelik kazma modellerini ya da uçlarını tercih edebilirsiniz.

Çok İşlevli Kazmalar

Kazma, bahçe ve tarla işleri kadar inşaatçılık alanında da sürekli kullanılan bir ekipmandır. Ucu sivri ve sağlam kazma modelleri ile sert zeminleri kırabilirsiniz. Özellikle toprak işleri için kazma almayı istiyorsanız çok işlevli modellerden yana tercih yapabilirsiniz. Çift taraflı kazmalar hem balta hem de kazma olarak modeli kullanma olanağı sunar. Daha kapsamlı işleri pratik bir şekilde yapmak için kazma, kürek, tırmık ve benzeri parçaların yer aldığı kazma seti modellerini seçebilirsiniz.

Kazma fiyatları genellikle ürünün özelliklerini karşılar nitelikte seçeneklere sahiptir. Modelin malzemesine, ebatlarına ve işlevselliğine göre değişebilen fiyatların hesaplı seçeneklerine ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş yaparak ulaşabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.