İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Keçiören Çiçek Siparişi

Ankara'nın en kalabalık ve en gelişmiş ilçelerinden olan Keçiören'in tüm çiçek siparişleri ÇiçekSepeti'nden! Siz de Ankara/Keçiören çiçek siparişi için ÇiçekSepeti'nin avantajlı fiyatlarından ve servis hızından faydalanabilirsiniz. Çiçeklerinizi Keçiören ilçesinin tüm merkez mahallelerine aynı gün içinde ulaştırmanın ayrıcalığını ÇiçekSepeti ile yaşayabilirsiniz. ÇiçekSepeti'nin başarılı dağıtım ağı sayesinde Adnan Menderes, Basınevleri, Çaldıran, Etlik, İncirli, Kalaba ve Şenyuva gibi Keçiören'in tüm merkez mahallelerine en taze çiçekleri aynı gün içinde gönderebilirsiniz. Üstelik ÇiçekSepeti ile Keçiören'in Saray beldesine de kolaylıkla ulaşabilirsiniz. En yoğun zamanlarda bile Keçiören çiçekçi dükkanlarının en taze çiçeklerini temin ederek, Sevgililer Günü, yılbaşı, Anneler Günü, Babalar Günü veya bayram günlerinde tüm sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Ankara-Keçiören Çiçekçileri

Ankara'nın nüfusu en kalabalık ikinci ilçesi olan Keçiören'i ziyaret etmek için birçok sebep bulunuyor. İlçenin en çok ziyaretçi alan mekanlarının başında Estergon Kalesi geliyor. Yüksek yapısıyla göz dolduran kale ayrıca benzersiz bir Keçiören manzarası sunuyor. Türkiye'nin en büyük şehir içi teleferik sistemine sahip olan Keçiören'e geldiğinizde Ankara'yı kuş bakışı izleme fırsatı da yakalayabilirsiniz. Her ne kadar şehirde deniz olmasa da ülkemizin en büyük ikinci akvaryumu yine Keçiören ilçesinde bulunuyor. Misafirlerini su altı dünyasının canlılarıyla tanıştıran akvaryum özellikle çocuklar tarafından büyük bir ilgi görüyor. İlçenin sahip olduğu güzellikler arasında Keçiören çiçekçi dükkanları da bulunuyor. Mevsim çiçekleri ve bitkileri başta olmak üzere gül, lilyum, orkide ve papatya gibi birçok farklı seçenek sunan Keçiören çiçekçi dükkanları ile siz de sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. ÇiçekSepeti Keçiören çiçekçi dükkanlarının en iyileri ile iş birliği yapıyor ve bölgenin en taze çiçeklerini en zarif aranjmanlarıyla birlikte sevdiklerinize ulaştırıyor. Üstelik tüm siparişleriniz ÇiçekSepeti farkıyla ilçenin tüm merkez mahallelerine aynı gün içinde gönderiliyor!

ÇiçekSepeti Keçiören'de!

Türkiye'nin en büyük çiçekçisi ÇiçekSepeti sunduğu çeşitlilikle de fark yaratıyor. Yıllara dayanan deneyimi ve başarılı dağıtım ağıyla tüm çiçek siparişlerine başarıyla yetişiyor. ÇiçekSepeti Keçiören ilçesi çiçekçileri ile birlikte çalışarak bölgenin tüm mahalle ve köylerine ulaşmayı başarıyor. Ankara-Keçiören'e çiçek gönder seçenekleri arasında en avantajlı fiyatları da yine ÇiçekSepeti sunuyor.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.