Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Kedi Bakım Setleri ve Ürünleri

Kedi dostları, onların belirli aralıklarla bakıma ihtiyaç duyduğunu iyi bilir. Yapılan bakımlar kedinizin sağlığı ve dolayısıyla mutluluğu için gereklidir. Düzenli olarak bakım ve temizlik sürecini yürütmek, birçok olumsuz durumdan sizi kurtarır. Kedinizin tüylerini taramak, tırnaklarını kesmek, gerekli olduğunda gözlerini temizlemek için ihtiyaç duyacağınız ürünleri bulabilirsiniz. Kedi bakım malzemeleri, kedi bulunan her eve gerekli ve işe yarayan eşyalardır. Ayrıca tüy toplayıcı rulolar da sizin için işlevsel olan bir üründür. Her kedinin az veya çok tüyleri dökülür. Hem koltuk, kanepe gibi yüzeylere hem de kıyafetlerinize dökülen tüyleri bu pratik aparat ile kolayca temizleyebilirsiniz. Kedi pastası ve nanesi gibi ödül yiyeceği olarak da bilinen ürünlere hemen şimdi ÇiçekSepeti üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Kedi Tüy Tarağı Modelleri

Kedi tüy tarağı modelleri oldukça farklı çeşide sahiptir. Boyutları, büyüklükleri ve tasarımları ile kullanıcıları için çeşitlilik oluşturur. Eldiven şeklinde olan taraklar, kedinize hem masaj yapar hem de zayıf tüylerin dökülmesini sağlar. Verdiği masaj etkisi ile kediniz rahatlarken siz de kolayca tarama işlemini yapabilirsiniz. Eldiven tarak modelleri, tarama işleminden çok hoşlanmayan kediler için de ideal bir seçim olabilir. Bunun dışında uzun saplı ve tarama alanı daha dar olan tarak modelleri de öne çıkar. Tarak kısmı çoğunlukla demir olan bu modellerin kullanım sonrasında temizliği de oldukça pratiktir. Bazı modellerin tepe kısmında bulunan düğme ile tarak kısmı ittirilir ve toplanan tüyler tek seferde alınabilir. Bu tasarımlar arasında kısa ve uzun tüylü kediler için ayrı modeller de bulabilirsiniz. Kedi tarağı modelleri içinden kedinizin tüylerine en uygun ürünleri ÇiçekSepeit’nden pratik bir şekilde edinebilirsiniz.

Kedi Bakım Malzemeleri

Kedi bakım seti içerisinde yer vermeniz gereken bir başka ürün çeşidi de macun veya pastadır. Kediler kendilerini temizlerken sıklıkla tüy yutarlar. Bu tüyler çoğunlukla doğal yollarla dışarı atılır. Ancak bazen bu konuda kedinize yardımcı olmanız gerekebilir. Özellikle uzun tüylü kedi sahipleri bu noktada daha dikkatli olmalıdır. Macunlar, içeriği sayesinde tüy topaklarının daha kolay bir şekilde atılmasına destek olur. Ayrıca vitamin ve mineraller sayesinde, minik dostunuzun sağlığına da katkı sağlayabilirsiniz. Kedi otu veya nanesi de benzer etkilere sahiptir. Özellikle sindirimi kolaylaştırma açısından oldukça etkilidir. Kedi otu veya macun çeşitlerinden evcil dostunuza uygun olduğunu düşündüğünüz modelleri satın alabilirsiniz. Çiçeksepeti üzerinden kedinizin temizliği, bakımı ve sağlığı için gerekli birçok ürüne kolayca ulaşabilirsiniz.

Bütçe Dostu Kedi Bakım Ürünleri Fiyatları

Kedi bakım ürünleri oldukça çeşitlidir. Bazı modeller için seçim yaparken kedinizin genel yapısı ve özelliklerini göz önünde bulundurmalısınız. Tarak, macun, ot gibi ürünlere ek olarak mama kabı, pire damlası, tüy toplayıcı rulo ve tasma gibi çeşitlere de ulaşmanız mümkün. Size sunulan ürün çeşitliliği ile minik dostunuzun sağlığı ve mutluluğu için elinizden geleni yapabilirsiniz. Birçok farklı ürün modeli bulunsa da fiyatlar genel olarak uygundur. Dolayısıyla kediniz için ihtiyaç duyduğunuz bakım ve temizlik ürünlerine cazip fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Kediniz mutlu ve sağlıklı olduğunda siz de bir o kadar mutlu olursunuz. Hem onun hem de sizin daha keyifli olmanıza yardımcı olan bakım ürünlerine ÇiçekSepeti üzerinden dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Üstelik kampanyalı fiyat avantajlarıyla ekonomik alışverişler yapabilirsiniz. Online alışveriş imkânı ile pratik bir şekilde ihtiyaç duyduğunuz ürünleri sipariş verebilirsiniz. Kullanışlı ve kaliteli bakım ve temizlik ürünlerini, kedi sahibi olan tanıdıklarınız için hediye olarak da seçebilirsiniz.