İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Kedi Elbisesi

Evcil hayvanlarının bakımına ve mutluluklarına özen gösteren hayvan sahipleri, bakım ürünleri konusunda oldukça özenli davranır. Kedi ve köpek dostlarınız için özel olarak hazırlanan evcil hayvan ürünleri sayısız çeşitliliğe sahiptir. Kedilerin kullanımına uygun ürünler arasında kedi kıyafetleri sıklıkla tercih edilenler arasında yer alır. Estetik duruşları ve sevimli görünümleri ile ön plana çıkan kedi elbisesi modellerine göz atabilir, sevimli dostunuzun konforlu şekilde kullanabileceğiniz kıyafetleri ÇiçekSepeti üzerinden sipariş edebilirsiniz.

Kullanışlı Kedi Elbiseleri

Kedi sahiplerinin favorileri arasında yer alan kedi kıyafetleri kullanışlı özellikleri ile dikkat çeker. Can dostlarınızın dış etkenlere karşı korunmasına yardımcı olan kedi giyim ürünleri geniş yelpazede kullanıcılara sunulur. Zevkli tasarımlara sahip kıyafetler yalnızca şıklık değil kedilerin sağlığı düşünülerek de üretilir. Soğuk ve sıcak havalar için özenle tasarlanan ürünler sağlıklı malzemelerden imal edilir. Kış aylarında soğuktan koruyan polar ve pamuklu kumaşlardan üretilen kedi kıyafetleri yumuşak dokuları sayesinde kedilere yüksek konfor sağlar. Sıcak havalar için ise daha ince kumaş yapılı kıyafetleri güvenle tercih edebilirsiniz.

Kedilerin hareket kabiliyetini kısıtlamayan ürünler esnek kumaş yapıları sayesinde rahat şekilde koşturmaları için idealdir. Göz alıcı tasarımları ile bir adım öne çıkan ürünlerin tüm bedeni kaplayan çeşitlerinin yanı sıra kısa kollu ve yalnızca gövde kısmını kapatan çeşitleri de bulunur. Hayvanseverlerin gözde ürünleri arasında yer alan modeller soğuk havalarda üşümeyi engeller. Kedinizi dışarda gezdirmeyi tercih ediyorsanız, her mevsim kullanıma uygun ürünler ile konforlu ve güvenli kullanım elde edebilirsiniz. Gövdeyi saran kıyafetler sokakta dolaşan kedilerin zarar görmesini de yüksek oranda engelleyebilir.

Sevimli Görünümleri ile Kedi Elbisesi Modelleri

Farklı renk, desen ve modellerde tasarlanan kedi elbiseleri cıvıl cıvıl görünümleri ile oldukça şık bir duruş sergiler. Kedinizin beden ölçülerine uygun birçok modele ulaşabilir, beklentilerinizi karşılayan ürünleri tercih edebilirsiniz. İlgi çekici görünümleri ile ön plana çıkan ürünler kırmızı, pembe, sarı, mavi ve yeşil gibi canlı renklerde tasarlanır. Koyu renkli ve sade görünümlü ürünler de hayvanseverler tarafından sıklıkla tercih edilir. Ürünlerin kapüşonlu olan çeşitleri kedilerin sevimli görünümünü bir adım öteye taşır.

Eğlenceli duruşları ile dikkat çeken ürünler, baskılı desenlere sahiptir. Pati, çiçek, leopar, zebra gibi desenler ile süslenen kedi kıyafet modelleri ile can dostunuzun daha şık görünmesini sağlayabilirsiniz. Süper kahramanlar ve film karakterleri ile süslenen çeşitler de oldukça dikkat çekicidir. Tüllü eteklere sahip modeller canlı renkleri ve şık süslemeleri ile kedi sahiplerinin beğenisini kazanır. Kıyafetleri papyon, kurdele, zil gibi aksesuarları kullanarak daha hoş görünüme kavuşturabilirsiniz. Kuyruk ve patilerin serbest bırakıldığı ürünleri eğer kediniz giymekten hoşlanıyorsa satın alabilir, beden ölçülerine dikkat ederek yüksek konfor sunan ürünleri değerlendirebilirsiniz.

En Uygun Kedi Kıyafeti Fiyatları

Kedi elbisesi fiyatları marka ve modele bağlı olarak farklı seçeneklere sahiptir. Zengin çeşitlilik ile sunulan kedi kıyafetleri fiyat açısından da geniş aralıklar ile kullanıcılara sunulur. Parça sayısı ve kumaş yapısı da kedi kıyafet fiyatlarının belirlenmesinde etkilidir. Kedinizin kullanımına uygun konforlu elbiselere ÇiçekSepeti üzerinden ucuz fiyatlar ile sahip olabilir, bütçenize hitap eden ürünleri kolaylıkla belirleyebilirsiniz.

Farklı desen ve renklerde tasarlanan ürünleri evcil hayvanınız için tercih edebilir, tasma ve boyunluk modellerine de göz atabilirsiniz. Dikkat çekici tasarımları ile kullanıcıları etkilemeyi başaran kedi elbiseleri, rengârenk duruşları ile sevimli dostunuzu daha şık göstermeye yardımcı olur. Fonksiyonel özelliklere sahip ürünleri kullanım ve yıkama talimatlarına uygun şekilde kolaylıkla temizleyebilir, ürünlerin hijyenini güvenli şekilde sağlayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.