İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Kedi Kapısı

Kediniz, kapalı kapılardan hoşlanmıyor ve kapısı kapalı odalarınızda dilediği gibi dolaşabilmek istiyorsa, ÇiçekSepeti’nden kedi kapısı modelleri satın alabilirsiniz. Üretildiği materyal ve yapısı bakımından değişiklikler gösteren ürünler bahçeli eve sahip kedi dostları için de ideal çözümler arasında yer alıyor. Kedilerin konforlu hareket edebilmesine hizmet eden ürünler, genel olarak ulaşılabilir fiyatlarda yer almakta.

Kedileriniz, Kedi Kapısı Modelleriyle Mutlu Olacak

Kedi malzemeleri ve güvenlik ürünleri hazırlayan dünyaca ünlü markaların imzasını taşıyan kedi kapısı modelleri, kedinizin, sizden yardım almadan evinize veya evinizdeki odalara, giriş çıkış yapabilmesini sağlar. Kapı ve cama monte edilebilen kedi kapıları, kurulum sonrasında yerinden hareket etmeyerek kapı ya da pencerenin kalıcı bir parçası hâline gelir. Fiziksel temasla açılıp kapanabilecek şekilde dizayn edilen ürünlerin yanı sıra dışarıdaki davetsiz misafirlerin eve girmesini önleyecek özel mekanizmalı çözümler de bulunmakta. Size düşen, kedinizin günlük rutinlerini dikkate alarak bir veya daha fazla sayıda kedi kapısını ÇiçekSepeti’nden almak üzere sepetinize eklemek.

Almayı planladığınız ürünün genişliğini gözeterek; sokak, balkon ya da çalışma odası gibi alanların kapısına bu çözümleri takmayı düşünüyorsanız, ilgili oda kapılarına yeteri kadar açıklık oluşturduktan sonra satın aldığınız çözümü monte etmeniz mümkün. Eğer kapıların alt kısımları camlıysa bu alanda uzman kişilerden yardım almanız gerekebilir. Tercih edeceğiniz ürünler, genellikle birden fazla alana doğru açılıp kapanabilme özelliklerine sahip. Modelleri; giriş, çıkış, hem giriş hem de çıkış ve tamamen kapatma modunda kullanabilirsiniz. Bahçeli bir evde yaşıyorsanız ve meraklı kediniz, bahçeyi sık sık keşfe çıkmak istiyor ancak peşine başka kedileri de takıyorsa, manyetik destekli kedi kapısı modellerini seçebilirsiniz. Ürünlerle birlikte gelen manyetik aparatları kedinizin tasmasına takmanız ya da tasmalı modelleri kullanmanız neticesinde kediniz, kapıdan rahatça geçebilirken bahçedeki veya sokaktaki arkadaşları, kapıdan geçemezler. Aynı ürünleri, giriş katı ya da birinci katta oturuyorsanız, balkon kapılarınıza da takabilirsiniz. Zira gün içerisinde dolaşıp gelebilecek kediniz, davetsiz misafirlerle birlikte dönebilir.

Balkon Sefası İsteyen Kedilerinize Özel

Eviniz, yüksek katlardaysa ve balkonunuza kediler için tel yaptırdıysanız, can dostunuzu balkona güvenle çıkarabilirsiniz. Tabii ne zaman balkona çıkmak istediği ve ne zaman balkondan içeriye girmek istediği konusunda kararsız olabilen kediniz, balkon kapısını kapalı tutmayı arzu ettiğiniz zamanlarda sizi biraz yorabilir. Bu noktada balkona açılan kapılarınıza birer adet kedi kapısı alıp takabilirsiniz. Şayet kedinizin kumunu da balkona koymayı düşünüyorsanız, kedi kapıları, işinizi epey kolaylaştıracak. Zira kediniz, gereksinim duyduğu zaman balkona kendiliğinden çıkıp ihtiyacını giderip tekrar içeri gelebilecek. Eğer kediniz, kapıyı kullanma konusunda direniyorsa, bunu doğal karşılamalısınız. Çünkü kediler, evdeki değişikliklere kolay kolay alışamayabilirler. Bu noktada, ona sevdiği yiyecekleri ve ödül mamaları verebilirsiniz. Ödül mamalarını kapının diğer tarafına doğru dizmeniz veya önceden koklattığınız yaş mamayı kedi kapısının girişine/çıkışına koymanız, onu harekete geçirebilir. Bu yaptığınız işe yaramazsa, kedinizin favori oyuncaklarını kullanarak onu kapıya yönlendirmeyi deneyebilirsiniz. Ancak kediniz, uzun süreler boyunca kapıya direnmeyecek, kendisine özel kedi kapısını kullanmaya başlayacaktır.

Kedi kapısı çeşitlerini incelerken evinizin genel görünümü ve kullandığınız kapıların formunu dikkate almanız yerinde olur. Ahşap, PVC gibi kapılara takabileceğiniz ürünlerin renkleri değişiklik gösterebilmekte. Model seçimini yaparken renk kadar kedi kapısı ölçülerini de incelemelisiniz. Kedilerinizin boyutlarını ölçmeniz ve satın alım aşamasında kedinizin, rahatça sığabileceği kapıları sipariş etmelisiniz.

Siz de kedinizin özgürce hareket edebilmesini, sizi yormadan evde ve istediği alanlarda gezinebilmesini istiyorsanız, yerli ve yabancı markaların ürettiği kedi kapısı modellerini inceleyebilir, dilediğiniz ürünü ÇiçekSepeti’ne özel ayrıcalıklarla satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.