Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Kedi Oyuncağı

Karınları tok ve keyifleri yerindeyken görenleri kahkahaya boğabilecek derecede oyuncu olabilen kediler, hemen her şeyi kendileri için bir oyuncağa dönüştürme konusunda epey mahirler. Buruşturulmuş küçük bir kâğıt parçası, buzdolabı üzerinde duran magnet ve aklınıza gelebilecek birçok eşya, tüylü minikler için birer oyun unsuruna dönüşebilmekte. Ama onlar için özel hazırlanan ve ÇiçekSepeti’ne özel olanaklarla satın alabileceğiniz kedi oyuncağı modelleri, kedilerin oyun saatlerini daha eğlenceli geçirmelerini sağlar.

Plastik Toplar Kedilerin Favori Kedi Oyuncağı

Toplara meraklı olan köpeklerin, özellikle yumuşak dokulu topları attığınızda size geri getirmesi gayet normal. Fakat bazı kediler de aynen köpekler gibi davranışlar sergileyebiliyor, onlar için aldığınız topları attığınızda ağızlarıyla tutup size geri getirebiliyor. Yumuşak dokulu ve genellikle belirli bir mesafeden bıraktığınızda kendiliğinden birkaç defa zıplayabilen küçük toplar, kedilerin en denli atik birer canlı olduğunu görmenizi sağlayabilir. Pofuduk dostlarınızın patileriyle âdeta minik bir futbolcu edasıyla sürebildikleri toplar, hem kendi başlarına hem de evdeki diğer kedi arkadaşlarıyla adrenalin dolu oyunlar oynamalarına yardım eder. İçinde zil ya da ses çıkaran başka materyaller bulunan, üzerinde ise kedilerin ilgisini çekebilecek tüyler bulunan plastik toplar ise ufaklıkların şartlı refleksler kazanmasını sağlayabilir. Örneğin, evdeki küçük tüy yumaklarını oyuna davet etmek istediğinizde bu tür topları elinize alıp sallayabilir, dostlarınızın oyuna ne kadar hazırlıklı olduğunu kendiniz görebilirsiniz. Eğer kedinize daha ilginç bir top kedi oyuncağı almak istiyorsanız, hareket ettiğinde ışık saçan ve ses çıkaran ürünleri alışveriş listenize ekleyebilirsiniz.

Hasır ve Pelüş Kedi Oyuncakları

Sevimli olduğu kadar başarılı bir avcı da olan kedinizin avlanma içgüdülerini tatmin etmeniz, kedi oyuncağı modelleri ile sizin elinizde. Kediniz eğer topla oyun seansları sonrasında yeterince yorulmadıysa ona, hasır ya da pelüş yapıdaki oyuncaklardan alabilirsiniz. Boyutları ve özellikleri değişiklik gösteren ürünleri, kedinizin takip edebileceği bir yere doğru fırlattığınızda, yayından fırlamış bir ok gibi koşan kedinizin yakaladığı oyuncak avıyla nasıl oynadığına tanıklık edebilirsiniz. Eğer aldığınız oyuncakta kedi otu bulunuyorsa, kediniz bu oyuncağı yanından hiç ayırmak istemeyecektir. Hatta kedinizi, oyuncağına sarılıp uyurken bile görebilirsiniz. Teknolojiyle harmanlanmış kedi oyuncakları arıyorsanız, pelüş kaplı ama içinde hareketli motor mekanizması bulunan ve otomatik hareket edebilen kedi oyuncağı modellerine göz atmayı unutmayın. Kedinizin, avcılık içgüdüsüyle yorulana kadar peşinde koşacağı böyle oyuncaklar pille çalışır.

Kedi Oltaları ve Kediler için Oyuncak Setler

İlk defa kedi sahibi oluyorsanız ve karşınızdaki minik tüy yumağıyla saatlerce oynamak istiyorsanız, onun davranışlarını daha doğru şekillendirmek adına kedi oltalarından yardım almalısınız. Zira daha birkaç aylıkken elinizle oynatmak istediğiniz kediniz, tırmalama ve ısırma gibi ileride de sürdürebileceği davranışlar kazanabilir. Bu davranışları kedi oltalarıyla engellemeniz ve ufaklığı oyunsuz bırakmamanız mümkün. Değişebilen uzunluklarda plastik çubuklara tutturulan fare, püskül, tüy gibi oyuncaklarla üretilen kedi oltaları, miniği birkaç dakika içerisinde nefes nefese bırakacak kadar eğlence sunabilmekte. Kedi oltaları sayesinde kediniz eğlenirken ellerinizde ısırık ve çizikler nedeniyle hasar almaktan kurtulur.

Minik kedi Einstein’ların küçük bulmacalar çözmelerini ve hediye olan top ya da fare gibi oyuncaklara ulaşmalarını sağlayan oyun setleri, yavru veya yetişkin olması fark etmeksizin tüm kedilerin favorilerinden. Oyuncağa ulaşmak için şekilden şekle girerken sizi de epey güldürebilecek küçükler, evdeki diğer kedilerle bu oyuncağı paylaşma uğruna ufak tefek gerginlikler yaşarsa şaşırmayın.

Eğer siz de evdeki can dostlarınızın sizinle, kendi başlarına ve evdeki diğer kedi arkadaşlarıyla eğlenceli oyun saatleri yaşamalarını istiyorsanız, ÇiçekSepeti’ndeki kedi oyuncağı modellerini inceleyebilir, dilediğiniz ürünleri hemen satın alabilirsiniz.