İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Kedi Taşıma Çantası ve Kedi Taşıma Kabı

Kedi taşıma çantası ile kısa seyahatlerde ya da veteriner ziyaretlerinde evcil dostunuzu konforlu bir şekilde taşıyabilirsiniz. Kedinizin en rahat hissedeceği genişlikte tasarlanan bu çantalar, kumaş ve plastik gibi çok sayıda materyalden üretilir. Kedinizin ihtiyaçlarına uygun materyal ve model seçenekleriyle ulaşabileceğiniz taşıma kapları, ergonomik modeller sayesinde konforlu bir taşıma deneyimi sunar. En iyi kedi taşıma çantası seçeneklerini ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesinden tercih edebilirsiniz.

Askılı Tasarımlarla Kedi Taşıma Çantası

Kedi taşıma kabı olarak da bilinen kedi taşıma çantası tasarımlarında askılı modelleri tercih ederek konforunuzu artırabilirsiniz. Kedinizin taşınması için geniş ve rahat bir alan sunan bu ürünler, sırt çantası olarak kullanabileceğiniz modeller de içerir. Böylece seyahatlerde ve diğer taşıma süreçlerinde kedinizi rahat bir şekilde taşıyabilirsiniz. Bu kedi taşıma sırt çantası seçeneklerinin plastik detaylarla tasarlanan ön paneli, hafif bir taşıma deneyimi için idealdir. Kedinizin çevreyi rahat bir şekilde izlemesini kolaylaştıran şeffaf ön panel, kedinizin daha az agresyon problemi yaşamasını sağlayabilir. Dilerseniz tek omuz askısıyla tasarlanmış ürün seçeneklerine de yönelebilirsiniz. Çapraz olarak da takabileceğiniz bu çantalar ile evcil dostunuzu güvenle taşıyabilirsiniz.

Geniş bir renk yelpazesi sunan şeffaf kedi taşıma çantası modelleri, kedilerin nefes almasını kolaylaştıran küçük pencereler içerir. Kedi köpek taşıma çantası seçeneklerinin askı bölümünü ihtiyacınıza göre uzatıp kısaltabilirsiniz. Hem kediniz hem de sizin için konforlu bir taşıma deneyimi sunan bu ürünler sayesinde evcil dostunuzla yapacağınız yolculukları daha keyifli hale getirebilirsiniz. Astronot çanta olarak bilinen şeffaf taşıma çantaları, tarzınıza esprili bir hava kazandırmanıza yardımcı olur. Dilediğiniz renklerde tercih edebileceğiniz bu ürünler, taşıma sürecinde kedinizin çevreyi izlemesini sağlar.

Rengarenk Plastik Kedi Taşıma Çantaları

Kedinizin uzanıp rahat bir şekilde seyahat etmesi için plastik taşıma kaplarından yararlanabilirsiniz. Plastik kedi taşıma çantası modelleri, açılabilen üst paneli sayesinde veteriner ziyaretlerinde pratik bir kullanım sunar. Üst panelde yer alan mama koyma bölmesi, seyahat süreçlerinde minik dostunuzu beslemenizi kolaylaştırır. Hastalık durumlarında kedinizin konforlu bir şekilde uzanabilmesini sağlayan bu tasarımlar, ızgaralı yan paneller sayesinde solunum için rahat bir ortam sunar.

Kedinizin boyutuna uygun kedi taşıma çantası modellerini tercih edebilirsiniz. Çeşitli renklerde satışa sunulan plastik kedi taşıma çantası tasarımları, her beğeniye hitap eden ucuz ürün seçeneklerinden oluşur. Kedinizin konforunu artırmak için plastik taşıma çantasının zeminine küçük minderler koyabilirsiniz. Bu sayede kediniz yolculuk sırasında daha huzurlu hisseder.

Konforlu Kedi Taşıma Çantaları ÇiçekSepeti’nde!

Evcil dostunuzla seyahat ederken pratik çözümlere ihtiyaç duyuyorsanız çekçekli taşıma çantalarını inceleyebilirsiniz. Çekçekli bavullar ile aynı çalışma sistemine sahip bu ürünler, kedinizin rahat hissetmesini sağlarken size de hafif bir taşıma deneyimi sunar. Kumaş detaylarıyla tasarlanan bu modeller, tekerlekler sayesinde evcil dostunuzu taşımanızı kolaylaştırır. Tül benzeri dayanıklı kumaşlarla kaplanan paneller, kedinizin çevreyi rahat bir şekilde görmesine yardımcı olur. Bu paneller aynı zamanda kedinizin doğal solunum işlevini devam ettirmesini destekler. Çok sayıda renk ve boyut seçeneğiyle tercih edebileceğiniz çekçekli kedi taşıma çantaları, kedinizin kısa seyahatlerde rahat hissetmesini sağlar.

Kumaş detaylarından ilham alan tasarımları el çantası modellerinde de bulabilirsiniz. Yine tül panellerden destek alan kumaş kedi taşıma kapları, hafif yapısıyla ön plana çıkar. Size pratik bir taşıma deneyimi sunan bu ürünler, kediniz için en rahat seyahat ortamını yaratmanıza yardımcı olur. Ucuz kedi taşıma çantası modellerini ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesinden hemen sipariş ederek evcil dostunuza konforlu bir seyahat süreci yaşatabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.