Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Kedi Tırmalama Tahtası

Kediler tırmalama ihtiyacını gidermek için çeşitli nesnelere ihtiyaç duyar. Tırmalama tahtası seçeneklerinden yararlanarak kedinizin mobilya ve diğer eşyalarınıza zarar vermesine engel olabilirsiniz. Rengarenk tırmalama tahtaları, kedinizin severek kullanacağı ürün seçeneklerinden oluşur. Bu tahtalarla oynarken keyifli vakit geçirebilir ve fazla enerjilerini atabilirler. En iyi kedi tırmalama tahtası modelleri ÇiçekSepeti’nde!

Çok Katlı Kedi Tırmalama Evleri

Kedi tırmalama evleri size geniş bir ürün yelpazesi sunar. Tek katlı kedi tırmalama kulesi seçeneklerine göz atabileceğiniz gibi çok katlı modellerden de yararlanabilirsiniz. Özellikle birden fazla kedinin yaşadığı evlerde kullanışlı çözümler sunan bu ürünler, kedilerin uyuması için de güzel bir alan oluşturur. Dekorasyon stilinizle uyumlu olacak çeşitli renklerdeki kedi tırmalama evlerine ulaşabilirsiniz. Bu tasarımlar hem kediniz hem de yaşam alanınız için şık aksesuar seçeneklerine sahiptir.

Tercihinize göre peluş veya hasır detaylarıyla kaplanmış kedi tırmalama evlerine yönelebilirsiniz. Ahşap detaylarla tasarlanmış modellerle kedinize doğal ve şık bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz.

Kedinizin tırmalama ihtiyacını gidermesine yardımcı olan hasır ipler, tırmalamaya ve darbelere karşı dayanıklı çözümler sunar. Kedi tırmalama kulesi tasarımlarında kullanılan bu ipler, renkli yapıları ile kedilerin dikkatini çeker. Bu sayede evcil dostlarınız mobilyaları tırmalama ihtiyacı duymaz. Hem kedi evi olarak kullanılabilen hem de tırmalama tahtası içeren tasarımlar yer tasarrufu yapmanızı kolaylaştırır. Evcil dostunuz kedi evinde dinlenebilir ve uyuyabilir. Tırmalama tahtasında tırnaklarını kısaltarak rahat hissedebilir. Pati ve kedi gölgesi gibi şirin figürlerle tamamlanan modelleri tercih ederek yaşam alanınıza esprili bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Minimal ve Pratik Tırmalama Aksesuarları

Kediler nesnelere sürtünmekten keyif alır. Sehpa ve masa gibi mobilyalara entegre edilebilen kaşıma tarakları, kedilerin tüy bakımını yapmasına yardımcı olur. Kediniz siz evde yokken bile bu aksesuarlardan yararlanarak kaşınma ihtiyacını rahatlıkla giderebilir. Mobilyaların evcil dostlarınızın ulaşabileceği yerlerine kolaylıkla entegre edebileceğiniz bu ürünler, size temizleme kolaylığı da sunar. Bu aksesuarları dilediğiniz zaman mobilyalardan çıkararak pratik bir şekilde temizleyebilirsiniz.

Tırmalama iplerini tercih ederek kedinizin fazla enerjisini atmasına yardımcı olabilirsiniz. Çeşitli ölçülerde satışa sunulan bu ürünleri kedi tırmalama evi, tırmalama kulesi ve kaşıma tahtası gibi aksesuarlara ekleyebilirsiniz. Kedi tırmalama kulelerindeki eskiyen hasır ipler, tırmalama ipleriyle yenilenebilir. Kedinizle birlikte kullanacağınız minimal bir aksesuara ihtiyaç duyuyorsanız hem sehpa hem de kedi evi olarak değerlendirilebilen modellerden yararlanabilirsiniz. Komodin ve sehpa olarak kullanılan kedi evleri, evcil dostunuz ve sizin için ortak bir alan yaratır. Bu sayede yer tasarrufu elde edebilir ve kullanışlı bir mobilyaya sahip olabilirsiniz.

Oyuncaklı Kedi Tırmalama Tasarımlarına Göz Atın

Tüylü ve çıngıraklı oyuncaklar kedilerin dikkatini çeker. Kedi tırmalama tahtalarının geniş ürün yelpazesinden bu tür oyuncakların yer aldığı modellere ulaşabilirsiniz. Kedinizin keyifli vakit geçirmesini sağlayan oyuncaklı tırmalama tahtaları, çeşitli boyut seçenekleri sayesinde her mekanla uyumlu modeller sunar. Tercihinize göre çok katlı tasarımlara yönelerek kediniz için daha fazla hareket alanı yaratabilirsiniz. Raf sistemli kedi evleri, birden fazla kedinin vakit geçirmesi için şık ve konforlu tasarımlar içerir. Çok katlı modeller uyumak, dinlenmek ve oyun oynamak için işlevsel detaylardan oluşur.

Bazı kedi tırmalama kulesi seçeneklerinde mama ve su bölmesi de yer alır. Özellikle de yer tasarrufuna ihtiyaç duyan mekanlarda bu modelleri tercih edebilirsiniz. Kediniz çok yönlü tırmalama evleri sayesinde çok sayıda ihtiyacını tek bir alanda giderebilir. Birbirinden şık ve işlevsel kedi tırmalama tahtası modellerine ÇiçekSepeti ile ulaşabilirsiniz. Ucuz kedi tırmalama tahtası tasarımlarını ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesinden hemen sipariş edebilirsiniz.