Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Kedi Yatağı ve Kedi Evi

Evinizde bulunan evcil dostlarınızı mutlu etmek istiyorsanız, farklı modellerde tasarlanmış kedi evi ve yataklarını tercih edebilirsiniz. Kedilerin büyüklüğüne ve türüne göre dizayn edilen bu ürünler, kullanışlı yapıları sayesinde günün 14-18 saatini uyuyarak geçiren kedilerin rahat etmesini sağlar. Evin bir ferdi olarak kabul ettiğiniz sevimli kediniz için en iyi kedi evi ve yatağını ÇiçekSepeti sayesinde uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Evcil Hayvanlara Konforlu Bir Uyku Sunan Kedi Yatakları

Simit şeklinde yayvan bir tasarıma sahip olan kedi yatağı modelleri, evcil hayvanların konforlu ve huzurlu hissetmelerine olanak tanır. Bu ürünlerin kendilerine has yumuşacık ve pürüzsüz dokuları, kedileri üzerinde geçirdikleri süre boyunca rahat ettirir. Dayanıklı yapıda olan kedi yataklarını uzun yıllar deforme olmadan ve şekli bozulmadan kullanabilirsiniz. Kedilere yalnız kalmak istedikleri dönemde eşlik eden ürünler, içerisindeki kaliteli elyaflar ile sıcacık bir ortam oluşturur. Farklı renk ve desenlerde tasarlanan kedi yatağı modelleri, hafif yapıları ile dilediğiniz yere kolayca taşıyabilmenizi de sağlar. Boyutları bakımından da çeşitlilik sunan ürünleri çamaşır makinesinde pratik bir şekilde yıkayabilirsiniz.

Kedilerin dinlenme ve uyku esnasında konforlu bir alana kavuşmalarına yardımcı olmak için polar kumaştan üretilen yatak modellerine de yer verilir. Bununla birlikte peluş kalorifer kedi yatak çeşitleri de en çok tercih edilen ürünlerden biri olur. Bu kedi kalorifer yatağı modellerini sahip oldukları çelik metal askılıkları sayesinde kalorifere asabilirsiniz. Ürünlerin dayanıklı yapıdaki askılıkları, kırılma ve çatlama gibi sorunların oluşmasını önler. Kedinize sıcak bir dayanak olan kaloriferli kedi yatağı çeşitleri arasında cama asılma özelliğine sahip olan yataklarda üretilir. Böylece kedi evi ile kedinize yaz aylarında güneş banyosu ve keyifli bir seyir terası yapma fırsatını verebilirsiniz.

Kedilere Hayal Ettiklerini Sunan Kedi Evi Modelleri

Kedi oyun evi modelleri, kedilerin kendilerini güvende hissetmelerini ve diledikleri zaman kendilerine ait bir alanda oynamalarına fırsat verir. Bu evlerin oyun odaları, kedilerin türüne, fiziksel özelliklerine ve ırkına göre özel olarak üretilir. Ayrıca ürün çeşitleri kaliteye, dayanıklılığa, ana malzemeye, renge ve ihtiyaca göre de geniş bir yelpaze sunar. Kabin şeklinde tasarlanmış olan yedi katlı yuva, kedilerin en favori kedi evi modellerinden biri olur. Malzeme bakımından farklılık gösteren kedi evini ister evin içerisinde isterseniz de dış mekanınıza taşıyarak kullanabilirsiniz.

Kediniz için hem konforlu hem de lüks bir ev modeli arıyorsanız, peluş kumaşlarla kaplanmış olan ahşap kedi evlerine göz atabilirsiniz. Kedi tırmalama evi olarak geçen bazı ürünlerin ise birden fazla odası ve çok sayıda tırmalama çubukları bulunur. Dış mekanlarda kullanılmak için dizayn edilen kedi evi çeşitleri, soğuk havanın geçmesini engelleyen materyallerden üretilir. Böylece kedilerin üşümesini engelleyerek onlara güvenli bir ortam oluşturabilirsiniz.

Birbirinden Şık Kedi Evi ve Yatakları ÇiçekSepeti’nde!

Minik dostunuzun keyifli vakit geçirmesi ve rahat bir uyku uyuması için tasarlanan kedi yatağı ve evleri, konforlu yapısının yanında bulunduğu ortama şık bir görünüm de kazandırır. Özel tasarımlı olan ve antibakteriyel bir tabakaya sahip olan bu ürünler arasında seçim yaparken kedinizin uyku alışkanlıklarını göz önünde bulundurabilirsiniz. Kedi evi fiyatları, ürünlerin tasarım özelliklerine, markalarına ve boyutlarına göre çeşitlilik gösterir. Aynı şekilde kedi yataklarında da bu etkenlere bağlı olarak fiyat değişikliği olur.

Birbirinden iddialı ve ucuz kedi evi, yatağı modellerini ÇiçekSepeti ayrıcalıklarıyla hemen satın alabilir, kedinizin keyifli ve konforlu zaman geçirmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca kedi evi satın almak için ziyaret ettiğiniz ÇiçekSepeti sayesinde istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda sevimli arkadaşınızın diğer ihtiyaçlarını da karşılayabilirsiniz.