Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Kek Kalıbı Çeşitleri ve Fiyatları

Her yaştan insanın severek yediği kekler özenle hazırlanan hamurların kaliteli kek kalıplarında pişirilmesi ile elde edilir. Tatlı ya da tuzlu keklerinizin puf puf kabarmasını ve tam kıvamında pişmesini isterseniz kaliteli bir kek kalıbı çeşidine sahip olmanız gerekir. Yanmaz ve yapışmaz özellikteki kek kalıplarıyla ailenize ve misafirlerinize lezzetli kekler pişirebilirsiniz. Kaliteli kek kalıplarını ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Kullanışlı Kek Kalıbı Çeşitleri

Mutfakta vakit geçirmekten, tatlı ve hamur işleri pişirmekten hoşlanıyorsanız kaliteli kek kalıplarına sahip olmak isteyebilirsiniz. Kek kalıbı modelleri oldukça zengin bir çerçevede sunulur. Teflon, alümünyum, paslanmaz çelik, granit, döküm kek kalıbı ve silikon kek kalıbı gibi malzemelerle üretilen kek kalıpları bulabilirsiniz. Uzun ömürlü bir kullanım imkanına sahip olan granit kek kalıpları ısıyı eşit biçimde dağıtarak kekinizin eşit pişmesine yardımcı olur. Silikon modeller de yağlamaya gerek kalmadan kullanılabilen ürünlerdir. Dilimli kek kalıbı çeşitleri ile görsel olarak şık kekler pişirebilirsiniz. Bu pratik mutfak gereçlerinin ayarlanabilir modelleri de vardır. Kek kalıplarını tatlı yapımında, pilav sunumunda da kullanabilirsiniz. Kek kalıbı önerileri doğrultusunda farklı türlerdeki kekler için hangi kalıbı kullanmanız gerektiğine kolayca karar verebilirsiniz.

Bunların yanında yapacağınız kek çeşidine göre de kek kalıbı kullanabilirsiniz. Muffin kalıbı ve cupcake kalıbı gibi çeşitli kek kalıpları için farklı kalıplar kullanabilirsiniz.

Mutfakların Olmazsa Olmazı Kek Kalıbı Çeşitleri

Kek kalıbı çeşitleri farklı biçimlerde üretilir. Klasik yuvarlak tasarımların yanı sıra kare, dikdörtgen, kalp gibi kalıpları da bulabilirsiniz. Dilimli, desenli kalıplarla da hem göze hem de damağa uygun kekler pişirebilirsiniz. Kek kalıbı yuvarlak, kare, kalp şeklindeki parçalardan oluşan setler halinde de sunulur. Boyut olarak da değişiklik gösteren bu ürünleri kaç kişi için kek pişirmeniz gerektiğine göre satın alabilirsiniz. Kek kalıbı seti hoş bir hediye seçeneği olarak da karşınıza çıkar. Mutfakta vakit geçirmeyi seven yakınlarınız için kaliteli bir kek kalıbı seti tercih edebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Kek Kalıbı Modelleri ÇiçekSepeti’nde

Kek kalıbı fiyatları ürünün boyutuna, üretildiği malzeme yapısına göre değişiklik gösterir. Kaliteli kek kalıplarına indirim fırsatları sayesinde uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Kek kalıbı çeşitlerini ÇiçekSepeti üzerinden indirimli olarak online satın alabilirsiniz.