Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Kemai ÇiçekSepeti'nde!

2014 yılında kurulan ve taşınabilir radyolar üreten Kemai markası; retro tasarımlara sahip modern ürünler üretiyor. Hem görünümleriyle hem de performanslarıyla dikkat çeken radyolar geliştiren Kemai markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Farklı tasarımlara sahip Kemai marka radyolar, aynı zamanda farklı özellikleri de barındırıyor. Kemai marka radyolarda; bluetooth bağlantı özelliği, 3D stereo hoparlör sistemi, SD kart okuyucu, USB giriş çıkışı gibi birçok özellik bulunuyor. Yüksek ve kaliteli ses sunan Kemai marka radyolarda, isterseniz FM frekansları ile mevcut radyo istasyonunu dinleyebilir, isterseniz flash bellekte bulunan müziklerinizi dinleyebilirsiniz. Çoklu kullanım sunan Kemai radyolar, size özgür bir müzik dinleme deneyimi sunuyor. Siz de uygun fiyatlı Kemai ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Şık ve Fonksiyonel Kemai Ürünleri

Kemai marka radyolar, size ve sevdiklerinize yepyeni bir dinleme deneyimi sunuyor. Bir radyonun çok ötesinde, iyileştirilmiş bir müzik dinleme deneyimi de sunan Kemai markası; ürettiği radyoların çok yönlü ve kullanışlı olmasına önem veriyor. Kemai marka radyolar, kolay taşınabilir özellikleri sayesinde evde, ofiste, seyahatta ya da piknikte size eşlik ediyor. İndirimli Kemai ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Kemai marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Kemai ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Retro görünümleri ile büyük beğeni toplayan Kemai marka radyoları, isterseniz kendiniz için isterseniz sevdiklerinize nostalji rüzgarları estirmek için seçebilirsiniz. Siz de Kemai ürünlerini incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için ÇiçekSepeti'ni tercih edebilir, Kemai ürünlerini online sipariş ile satın alabilirsiniz.