İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Kemal Tanca

Deri modasının Türkiye’deki öncülerinden Kemal Tanca, yüksek kalitedeki ürünleri estetik bir an”layışla birleştirerek tercih sebebi olur. Ayakkabı başta olmak üzere deri ürünlerin imalatında global bir marka olan Kemal Tanca, hassas zevklere ve yüksek standartlara hitap eder. Yıllardır sürdürdüğü üretim faaliyetlerinde adı kaliteyle özdeşleşmiş olan Kemal Tanca ile şıklığınızı ve tarzınızı bir üst klasmana taşıyacaksınız.

Kemal Tanca Ürünleri ve ÇiçekSepeti Güvencesi

Kemal Tanca’nın geniş ürün seçkisi içerisinde ayakkabılar özel bir yere sahip. Gerçek ve kaliteli deri malzemeler kullanılarak üretilen Kemal Tanca ayakkabı modelleri, hem kadın hem de erkeklere özelleştirilmiş kullanımlar sunar. Uzun yıllara dayanan üretim tecrübesiyle özgün ayakkabı modelleri sunan Kemal Tanca, hem ucuz hem de kaliteli bir üretim anlayışını temsil eder. Klasik ayakkabıların yanı sıra spor tarza sahip ürünlerin de yer aldığı yeni sezon Kemal Tanca ürünleri rahatlığınızı ve konforunuzu güvence altına alır. Ayakkabıların yanı sıra bot ve çizme gibi modellerin de yer aldığı ürün grupları Kemal Tanca kampanya ve indirimleri ile bütçenizi sarsmayacak fiyatlarla beğeninize sunulur.

Uygun fiyatlı Kemal Tanca ürünleri arasında ayakkabıların yanı sıra çanta, kemer, eldiven ve cüzdan gibi farklı ürünler de yer alır. Ayrıntılardaki şıklığın tarzın yansıtılmasındaki önemin farkında olan kullanıcıların tercihi olan Kemal Tanca ürünleriyle kendinizi daima şık hissetmeniz mümkün olur. Markanın özel seçkileri arasında deri ceket ve mont modelleri için özgün seçenekler de bulabilirsiniz. Outlet Kemal Tanca ürünleri kategorisi ile şıklığınıza yepyeni bir dokunuş yapabilirsiniz.

Kemal Tanca fiyatlarıyla da memnuniyetinizi artıran ayakkabı modelleri sunar. İndirimli Kemal Tanca ürünleri kadın ve erkeklerin yanı sıra çocuklara hitap eden modelleri de içerir. Günlük yaşamın yanı sıra özel davetler ve gecelerde de rahatlıkla kullanabileceğiniz Kemal Tanca ürünleri arasından seçiminizi hemen yapın ve ÇiçekSepeti güvencesiyle siparişinizi güvenle oluşturun.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.