Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Kemirgen Bakım ve Sağlık Ürünleri

Kemirgenler, türlerine uygun bakım ve sağlık ürünlerine ihtiyaç duyar. Guinea Pig, hamster ve tavşan gibi kemirgenlere özel besin takviyeleri ve aksesuarları tercih edebilirsiniz. En iyi kemirgen bakım ve sağlık ürünlerine ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesiyle ulaşarak evcil dostlarınızın ihtiyaçlarına uygun çözümler elde edebilirsiniz.

Kemirgenlere Özel Yem Seçenekleri

Kemirgenler, kuru meyve ve sebze içerikli yemlerden hoşlanır. Vitamin ve mineral bakımından zengin olan bu içerikler, minik dostlarınızın sağlıklı gelişimine destek olur. Multivitamin kompleksleri içeren kemirgen atıştırmalıkları diş törpülemeye yardımcı olduğu gibi bağışıklık sistemini güçlendirmeye de destek olur. Bu sayede kemirgenler, çeşitli hastalıklara karşı daha dirençli hale gelir. Evcil dostlarınızın türüne uygun yem kullandığınızda yetersiz beslenme ve buna bağlı gelişen sağlık problemlerinin önüne geçebilirsiniz. Kemirgen türlerine uygun yemler, zengin besin içerikleriyle sağlıklı bir büyüme ve gelişme süreci için ideal çözümler sunar.

Brokoli, havuç, yeşil yapraklı sebzeler, vitamin ve mineral komplekslerinden oluşan yemler, lezzetli aromalar sayesinde kemirgen dostlarınızın damak tadına hitap eder. Guinea Pig, tavşan ve hamster gibi türlerin ihtiyaçlarına uygun yem seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Farklı markaların çeşitli gramaj seçenekleri ile satışa sunulan kemirgen yemleri içerisinden ucuz ve ekonomik ürünleri tercih edebilirsiniz.

Kemirgenler İçin Besin Takviyeleri

Kemirgenler de diğer canlılar gibi dönem dönem besin takviyelerine ihtiyaç duyabilir. Veteriner hekiminizin görüşlerini dikkate alarak kemirgen dostlarınız için uygun mineral ve vitamin takviyelerinden yararlanabilirsiniz. Kemirgenler, damla formunda takviyeleri su ve yem içerisine karıştırılabildiği için kolaylıkla tüketebilir. Gıda takviyesi olarak satışa sunulan ödül mamaları ve atıştırmalıklar da zengin besin içerikleri sunar. Hastalık dönemlerinde iştahı azalan kemirgenleri keyiflendirmek için bu ürünleri tercih edebilirsiniz.

Farklı sağlık problemlerinin çözümüne yardımcı olan kemirgen bakım ürünleriyle sindirim ve bağışıklık sistemi sorunlarını giderebilirsiniz. Çeşitli markaların geniş ürün yelpazesiyle damla, sprey, kapsül ve macun formunda tercih edebileceğiniz bakım ürünleri, kemirgen türlerine uygun içeriklerden oluşur. Veteriner hekiminizin önerdiği dozlarda kullanabileceğiniz bakım ürünleri ile hamster, Guinea Pig ve tavşanların sağlık sorunları için etkili çözümler elde edebilirsiniz.

Tüm Kemirgen Bakım Ürünleri ÇiçekSepeti’nde

Kemirgenlere doğal bir yaşam alanı tasarlayarak onların stresten uzak ve konforlu bir yaşam sürmesini sağlayabilirsiniz. Kemirgen türleri yoncalardan çok hoşlanır. İnce kıyım yonca seçenekleriyle tamamladığınız kafesler, doğal bir yaşam alanı hazırlamak için idealdir. Kafes tabanında emici bir doku oluşturmak için çam peletlerinden yararlanabilirsiniz. Kemirgenler için tasarlanmış yemlik ve suluklar ile evcil dostlarınıza konforlu beslenme alanları tasarlayabilirsiniz. Beslenme alanına ekleyeceğiniz kemirme tahtaları, diş törpülemeyi kolaylaştırır. Çoklu paket içerikleriyle satın alabileceğiniz bu ürünler, kemirgenlerin ağız ve diş sağlığını korumaya yardımcı olur. Ağız ve diş bakımını tamamlamak için mineral içerikli kemirme taşlarından da yararlanabilirsiniz. Kafese kolaylıkla entegre edilebilen bu ürünler, uzayan dişlerin sağlıklı bir şekilde törpülenmesine yardımcı olur.

Kemirgen türlerinin temizlik ve hijyenini sağlarken kullanımı güvenli olan tırnak makaslarını tercih etmeniz gerekir. Bu sayede evcil dostlarınıza zarar vermeden pratik bir bakım yapabilirsiniz. Guinea Pig gibi kemirgen türlerinin bakımında kullanabileceğiniz toz şampuanlar, tüylerin temizlenmesine yardımcı olur. Pudra görünümüne sahip bu ürünler, tüylerdeki kalıntıların temizlenmesini kolaylaştırır. Tavşan ve Guinea Pig’ler için tarama eldivenlerinden yararlanmak pratik bir bakım süreci için idealdir. Uzun tüylü kemirgen türlerinin sürekli yıkanması sağlık açısından problem oluşturacağı için bu tür yardımcı ürünlerinden yararlanabilirsiniz. Evcil dostlarınızın ihtiyaçlarına hitap eden tüm kemirgen bakım ve sağlık ürünlerini ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesinden hemen sipariş edebilirsiniz.