Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Kemirgenler için Kafesler

Kemirgen kafesleri sayesinde evcil hayvanınızın size alışmasını ve kendini bulunduğu yere ait hissetmesini sağlayabilirsiniz. Onlara iyi bir yaşam alanı oluşturan kafes modelleri; yapıları ve tasarımları bakımından son derece farklılık gösterir. Bu ürünlerin işlevsellikleri, ergonomileri, aksesuar materyalleri ve hammaddeleri modelden modele değişir. Farklı boyut ve renklerdeki ucuz kemirgen kafesi modellerini ÇiçekSepeti ayrıcalıkları sayesinde güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

Kemirgen Canlılara Konforlu Alan Sunan Kafesler

Tavşan ve hamster gibi kemirgen hayvanlar için dizayn edilen kafesler kendi içlerinde geniş bir çeşitliliğe sahip olur. Kemirgen kafesleri, gündelik kullanıma uygun olan modelleri ile kullanıcıların beğenisini kazanır. Yaşam alanı içerisinde kullanabileceğiniz bu ürünlerin hafif yapısı sayesinde ev içerisinde istediğiniz konuma taşıyabilirsiniz. Genellikle ev kullanımları için tercih edilen bu kafes çeşitlerinin yanı sıra kemirgen hayvanları veteriner kliniğine ya da seyahatlere götürmek için özel tasarlanan kafes modellerine de rastlayabilirsiniz. Hamster, tavşan ve kedi gibi canlıların tümüne uygun olan ve yaygın bir şekilde kullanılan bu kafeslerin boyutu kemirgen hayvanın boyutuna göre farklılık gösterir. Kulplu şekilde tasarlanan kafesler, tutuş kolaylığı sağlayarak evcil hayvan sahiplerinin rahat etmesini sağlar. Özel havalandırma alanı bulunan ürünlerle kemirgen hayvanınıza konforlu bir seyahat sunabilirsiniz. Bazı ürün modellerindeki hava boşlukları, küçük kemirgenlerin kaçmaması adına tasarlanan özel yapısıyla kullanıcılara yardımcı olur. Konforlu çeşitleriyle son derece kullanışlı olan kafesler, yeşil, mavi, pembe, sarı, mor ve gri gibi renk seçenekleriyle öne çıkar.

İşlevsel Özelliklere Sahip Kemirgen Kafesi Modelleri

Kemirgen kafesleri, kemirgen sayısına ve hayvanın yaptığı aktivitelere göre tek katlı ya da çok katlı olur. Tek bir hayvan için tek katlı ürünler yeterli olur. Ancak, kemirgen hayvanınız için daha geniş bir alan yaratmak ve daha mutlu olmasını sağlamak istiyorsanız iki katlı kafesleri tercih edebilirsiniz. Birçok kafes modelinin içerisinde genellikle tünel, kaydırak, çark, küçük toplar ve merdiven gibi oyun aksesuarları yer alır. Boş olan kafesler için bu ürünleri tek tek de satın alabilirsiniz. Kemirgen canlıların egzersiz yapmalarına destek olan aksesuarlar, hayvanların sürekli hareket halinde olmalarını sağlar. Böylece hayvanların vücutları yağ tutmaz ve bu da sağlıklı olmaları konusunda önemli bir rol oynar.

Çıkarılabilen aksanları bulunan kafes modelleri, hem hijyen hem de temizlik açısından büyük kolaylık sağlar. Çıkan ve yerine kolayca takılabilen bölümleri, önerilen şekilde yıkayarak evcil hayvanınıza daha düzenli ve temiz bir ortam yaratabilirsiniz. Standart kafes modellerin yanında lüks kafes çeşitleri de bulunur. Genel dizaynı ile dikkat çeken bu ürünlerin içerisinde kaydıraklar, oyuncaklar ve özel yaylı teller bir arada yer alır. Küçük kemirgenlerin yanı sıra tavşan gibi büyük hayvan çeşitlerine özel kafesler de bulunur. Eğer yavru tavşanınız varsa, onun büyüme kapasitesini de göz önünde bulundurarak kafes seçimi yapabilirsiniz.

Aradığınız En İyi Kemirgen Kafesi Çeşitleri ÇiçekSepeti’nde!

Kemirgen kafesleri yapısal olarak kuş kafeslerinden farklı olan tasarımlarıyla dikkat çeker. Hamster gibi kemirgenler zaman içerisinde yaşadıkları yeri benimsedikleri için kafesleri ihtiyaçlarını karşılayacak özelliklere sahip olur. Bu nedenle hamster kafeslerinin büyük bir çoğunlukta suluk ve mama kabı gibi temel ihtiyaçların karşılandığı ekipmanlar bulunur Konforlu bir yaşam alanına sahip olan kafes modelleri, herhangi bir kimyasal madde içermez ve kemirmelere karşı da dayanıklıdır. Özellikle ahşap kafes modelleri, hem doğallığı hem de sağlam yapısı ile beğeni toplar.

Hamster, tavşan ve guinea pig gibi hayvanlarınız için kafes arayışındaysanız, fiziksel özelliklerini ve satın aldığınız kemirgen sayısını göz önünde bulundurabilirsiniz. Seçtiğiniz doğru ürün sayesinde hem canlıların rahat etmesini hem de kafes içerisindeyken keyifli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Kemirgen kafesi fiyatları; ürünlerin dekoratif özelliklerine, kalitesine, dayanıklılığına, markasına, taşınabilir olmasına ve aksesuar sayısına kadar birçok etmene bağlı olarak değişir.

ÇiçekSepeti’nin ayrıcalıklı dünyası sayesinde her türlü kemirgen hayvan türüne uygun kafes modelini uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.