Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Kemirgenler İçin Oyuncaklar

Hamsterdan tavşana, çiçilla’dan guinea pig’e ve aklınıza gelebilecek diğer bütün kemirgen hayvanlara özel tasarlanan oyuncak modelleri ile evcil hayvanınıza keyifli bir alan oluşturabilirsiniz. Eğlenceli vakit geçirmeyi vadeden bu oyuncak modelleri, zihinsel ve fiziksel gelişimin sağlanabilmesi için üretilir. İşlevsellikleri bakımından modelden modele değişiklik gösteren ve farklı renk alternatifleri ile çeşitlilik sunan kemirgen oyuncaklarını ÇiçekSepeti üzerinden hemen satın alabilirsiniz.

Evcil Hayvanları Eğlendiren Kemirgen Oyuncakları

Kemirgen canlılar için geliştirilen ve üretilen oyuncak türleri geniş bir yelpaze sunar. Böylece evcil hayvanınız için dilediğiniz oyuncak grubunu satın alabilirsiniz. Oyuncak çeşitleri arasında kilo problemi olan hayvanlara özel egzersiz topları bulunur. Zihinsel olarak gelişim göstermeleri için ise labirent oyuncaklar üretilir. Bunların yanında çarkları, ziller, tüneller, halkalar, köprüler, daireler, kemirme oyuncakları, gözcü kuleleri, yenilebilir oyuncaklar, bitkiler ve daha nice oyuncak türleri, kemirgen hayvanların oyuncak çeşitleri arasında yer alır. Değişebilen ana materyallere sahip olan bu ürünler, farklı ham maddelerden oluşur. Örneğin hasırdan üretilen bir oyuncağın hem metal hem lif hem de plastik türlerine ulaşabilirsiniz. Tüm bu ürünlere ek olarak oyuncakların temiz kalması ve sağlıklı bir kullanımın sağlanabilmesi adına temizleme spreyleri de öne çıkar. Evcil hayvanınıza temiz, sağlıklı ve konforlu bir alan oluşturmak istiyorsanız, temizleme spreylerini satın alabilirsiniz.

Doğal İçerikli Kemirgen Oyuncak Modelleri ve Özellikleri

Kemirgen canlıların hareket etmesini ve kafeslerinin içerisinde keyifli vakit geçirmelerini sağlayan birçok oyuncak çeşidi bulunur. Teker ve özel koşu çarkları, hayvanların enerjilerini atabilmelerine yardımcı olur. Bu ürünlerin yükseklikleri, mekanizmaları, yürüme alanı genişlikleri ve çapları birbirinden farklıdır. Çark veya teker satın alırken hayvanınızın fiziksel özelliklerini düşünmelisiniz. En çok rağbet gören oyuncak türleri arasında yer alan ve küçük kemirgenlerin kullanımına uygun olan bir diğer ürün ise tüneller olur. Metal ve ahşabın birleşiminden oluşan tüneller, dayanıklı ve sağlam yapıları ile fark yaratır. Ağaç dallarının kullanıldığı modeller ise doğallığıyla bir adım öne çıkar. Çok işlevli olmaları ile cezbeden kemirgen tünellerini istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.

Kategorinin dikkat çeken oyuncak türlerinden biri de mısır ve havuç gibi besinlerle birebir benzerlik gösteren oyuncaklar olur. Özellikle küçük kemirgenlerin en sevdiği oyuncaklar arasında yer alan bu ürünler, sağlığa zararlı olmayan ve yenilebilir materyallerden üretilir. Yenilebilir kemirgen oyuncakları ile evcil hayvanınıza keyifli ve sağlıklı bir süreç verebilirsiniz.

En iyi kemirgen oyuncak modelleri, yaralanma gibi problemlerin yaşanmaması için özel yöntemler kullanılarak yontulur. Bununla birlikte oyuncakların iç kısımlarındaki keskinlikler giderilir, kenar ve köşeleri yumuşatılır. Kemirgen oyuncakları ister doğal ister plastik olsun, tasarlanırken ses çıkarmaması temeline dayanır. Birçok kişinin tercihi olan bu sessiz oyuncaklar sayesinde kemirgen hayvanınıza keyifli vakit geçirirken gürültü oluşmasını da engelleyebilirsiniz.

Kemirgen Canlıların Favorisi: Kemirgen Toplar

Birbirinden çeşitli desenleri ve kalıpları ile dikkat çeken top oyuncaklar, kemirgenlere yeni deneyimler yaşatır. Genellikle tekerlerin ve tünellerin içerisinde kullanılan egzersiz topu çeşitleri, hem kafes içerisinde hem de dışında oyun oynayabilme olanağı sunar. Ana materyalleri ve boyutları ile farklılık gösteren toplar, geniş yelpazesi ile kullanıcıları memnun eder. Toplar aynı zamanda yıkanabilir olma özellikleriyle de öne çıkar. Evcil hayvanınızın büyük bir keyifle oynayacağı topları, tekli ya da set halinde satın alabilirsiniz. Topları çark oyuncağının içerisine yerleştirmek istiyorsanız, kafesinizin genişliğini dikkate alabilirsiniz. Kemirgen oyuncak fiyatları, sağlamlığa, kaliteye, modele ve fonksiyonelliğe göre farklılaşır.

Evcil kemirgen hayvanınızın hoşuna gidebilecek ucuz kemirgen oyuncaklarına ÇiçekSepeti ayrıcalıkları ile hemen ulaşabilir, tek tıkla siparişinizi oluşturabilirsiniz.