İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Kemirgen Yemleri

Evcil dostlarınızın türüne ve yaş grubuna uygun yemler kullanmak, onların sağlıklı gelişimi için önemlidir. Üstelik lezzetli sebze ve meyve karışımlarını içeren kemirgen yemleri, evcil dostlarınızın vücut sistemlerinin işleyişini kolaylaştırır. Pek çok markanın Guine Pig, hamster ve tavşan gibi kemirgenler için özel olarak hazırlanmış yemlerini tercih edebilirsiniz. Mineral ve vitamin kompleksleri bakımından zengin içeriklerden oluşan en iyi kemirgen yemlerine ÇiçekSepeti ile ulaşabilirsiniz.

Tavşanlar İçin Sağlıklı Yem Seçenekleri

Tavşanlar, ihtiyaç duydukları vitamin ve mineralleri yemler ile karşılayabilir. Kuru sebze ve meyvelerden oluşan tavşan yemleri, minik dostunuzun sağlıklı gelişimine katkıda bulunur. Aynı zamanda tavşanların uzayan dişlerini törpülemelerine yardımcı olan kuru sebze ve meyveler, ağız sağlığı için de faydalı çözümler sunar. Baklagil otları ve yonca içerikli yemler, güçlü bir protein kaynağı olduğu için tavşanınızın sağlığını olumlu yönde etkiler. Bu yemlerin lezzetli aromaları tavşanların severek tükettiği öğünler hazırlamanıza yardımcı olur.

Ara sıra tavşanlar için hazırlanmış ödül mamaları ve atıştırmalıkları tercih edebilirsiniz. Bu tür atıştırmalıklar, hastalık ve yorgunluk dönemlerinde minik dostunuzun iştahını artırmak için etkili çözümler sunar. Vitamin ve mineral destekli kuru yemler, tavşanların ilgisini ve dikkatini çeken hoş aromalara sahiptir. Set halinde satışa sunulan kemirgen yemleri ile daha ucuz ürünlere göz atabilirsiniz. Tavşan yemi setlerinde suluk ve yemlik seçeneklerine de ulaşabilirsiniz.

Zengin İçerikli Hamster Yemleri

Hamsterların sağlıklı bir beslenme rejimine sahip olması için mısır, fıstık, buğday, arpa, fasulye ve bezelye gibi besinlerin karışımından yararlanması gerekir. Birbirinden zengin içeriklere sahip hamster yemleri içerisinde bu tür besin komplekslerine ulaşabilirsiniz. Evcil dostunuz yemliğe günlük öğünler halinde koyacağınız hamster yemlerini ihtiyacı kadar tüketir. Gerekli durumlarda veteriner hekiminizin görüşlerinden yararlanarak hamster sağlığına uygun besin takviyelerinden de yararlanabilirsiniz. Hamsterlar için tasarlanmış suluk ve yemlik seçenekleri ile evcil dostunuz için en rahat beslenme ortamını hazırlayabilirsiniz.

Kuru meyve ve sebze karışımlarından oluşan yemler, hamsterların damak tadına hitap eden aromalardan oluşur. Bu atıştırmalıklarda hamsterların vücut sistemlerinin sağlıklı ve doğal işleyişine katkıda bulunan vitamin ve mineral kompleksleri de bulunur. Bazı dönemlerde hamster atıştırmalıkları ve ödül yemlerinden yararlanarak küçük dostunuzu mutlu edebilirsiniz. Çeşitli sağlık sorunlarıyla birlikte meydana gelen iştah kapanması problemini ödül mamaları ile çözebilirsiniz.

Guinea Pig Yemleri ÇiçekSepeti’nde

Kemirgen bakımında evcil dostunuzun türüne uygun yemler tercih etmeniz gerekir. Guinea Pig’ler için asla hamster ya da tavşan gibi hayvanların yemlerini kullanmamalısınız. Çünkü farklı türlerin yem seçenekleri Guinea Pigler için zararlı olabilir. Guinea Pig’lerin sağlıklı gelişimini destekleyen yem içerikleri, yalnızca bu türün ihtiyaçlarına uygun olarak hazırlanır. Mineral ve vitamin açısından zengin olan kemirgen yemlerini farklı markaların ürün seçenekleri ile tercih edebilirsiniz. Brokoli, havuç, kereviz, karpuz, kavun ve fasulye gibi besinler, evcil dostunuzun severek tüketeceği içeriklere sahiptir. Yem seçeneklerinde bu tür besin komplekslerini içeren ürünlere ulaşabilirsiniz. Set halinde hazırlanan Guinea Pig yemlerine yönelerek ekonomik açıdan avantajlı seçeneklerden yararlanmanız mümkün olur.

Guinea Pig’ler kendileri için özel olarak hazırlanan atıştırmalıklar ile dişlerini törpüleyebilir. Kuru ve sert atıştırmalıklar, lezzetli aromalarının yanı sıra uzun dişlerin törpülenmesini sağlayarak Guinea Pig’lerin ağız bakımını da kolaylaştırır. Bu sayede ağız ve dişlerde meydana gelebilecek enfeksiyon riskleri azalır. Evcil dostunuzun türüne ve ihtiyaçlarına uygun ucuz kemirgen yemlerine ÇiçekSepeti’nin aynı gün kargo seçeneği ile hemen ulaşabilirsiniz. Birbirinden zengin içeriklere sahip kemirgen yemlerini tercih ederek evcil dostunuzun sağlıklı gelişimine katkıda bulunabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.