Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Kenwood

1947 yılından günümüze en son teknolojilere sahip, şık ve verimli mutfak aletleri tasarlayan ve üreten Kenwood bu alanda öncü markalardan biri haline gelmiştir. Siz de mutfağınıza yenilik katacak Kenwood ürünlerini ÇiçekSepeti aracılığıyla keşfedebilirsiniz.

Her bir Kenwood ürünü, size kolaylık sağlamanın yanı sıra mutfağınızdaki kaliteyi arttırarak yemek pişirme keyfinize bambaşka bir boyut katmak üzere geliştirilir. Mutfağınıza boyut atlatacak Kenwood ürünleri, uygun ödeme koşulları ve kampanyalarla ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor!

Yaratıcı, Fonksiyonel ve Şık Kenwood Mutfakları

Mutfaktaki pratikliğinizi ve yaratıcılığınızı artıracak, sizi usta şefler kadar özgüvenli bir hale getirecek ürünleriyle Kenwood, mutfağınızdaki en iyi yardımcınız. Yeni tarifleri keşfederken yemeklerini daha özel kılacak fikirleri kolaylıkla uygulamanızı sağlayacak ürünler, Kenwood uzmanlığı ve ÇiçekSepeti güvencesiyle evinize misafir olacak.

Zamana meydan okuyan tasarımı ile Kenwood ürünleri, mutfağınıza yapacağınız en akıllıca yatırımlardan biridir. Markanın ürünleri, görüntüleri de kaliteli işçilikleri gibi dayanıklıdır ve bu sayede zamansız tasarımlarla yıllar sonra bile size keyif vermeyi sürdürür. Tost makinesi, blender, mikser, kettle, ekmek makinesi, çaycı ve daha birçok farklı mutfak ürünüyle mutfağınızın her köşesinde kendine yer bulan Kenwood, şık tasarımlarının ergonomik yapısıyla da tercih sebebi oluyor. Eşsiz tasarımlarını yalnızca mutfağınızda değil, evinizin farklı noktalarında da kullanabilmeniz için süpürge, müzik seti, hoparlör gibi ürünleriyle de özgün tasarım anlayışını gözler önüne seriyor ve her işinizi zevkle yapmanızı sağlıyor. Geniş ürün yelpazesiyle tarzınıza ve ihtiyacınıza uygun ürünü sizlere sunan Kenwood ürünlerini, evinizin konforunda ve birkaç adımda kapınıza teslim edilecek şekilde satın almak için adresiniz her zamanki gibi ÇiçekSepeti!

Kenwood, her yaştan kullanıcıya kaliteli işçilik ve yüksek performans sunuyor. Geniş ürün yelpazesi ile evdeki keyfinizi ve yaratıcılığını artıran Kenwood’un ÇiçekSepeti’ne özel kampanya ve fırsatlarını takip etmek için mesaj ayarlarınızı, mobil uygulama bildirimlerinizi açtığınızdan emin olun.