İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Kesme Tahtaları

Her mutfakta bulunması gereken kesme tahtası çeşitleri, farklı malzemelerle üretilerek tüm ihtiyaçlarınızı karşılar. Sebze, meyve, et, balık, peynir, ekmek gibi gıda ürünlerini kesmek, parçalamak ve doğramak için kullanılan kesme tahtaları, estetik tasarımlar ve ergonomik formlar sunar. Sağlıklı malzemeler ve işlevsel özelliklerle üretilen ucuz kesme tahtası modellerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz. Tek tıkla satın alacağınız ürün setlerini, arkadaşlarınıza ve yakınlarınıza hediye edebilirsiniz.

Mutfak İşlerini Kolaylaştıran Kesme Tahtası Modelleri

Ahşap, bambu, silikon, cam ve mermer gibi gıda temasına uygun malzemelerle üretilen kesme tahtaları, farklı model ve tasarım özelliklerine sahiptir. Doğal ahşaptan veya bambudan üretilen şık tasarımlı ürünleri hem kesme tahtası hem de sunum tablası olarak kullanabilirsiniz. Tanınmış markaların ihtiyaca uygun ebat ölçüleriyle tasarladığı kesme tahtaları, mutfak işlerini kolaylaştırmaya yardımcı olur. Küçük ebatlı kesme tahtalarının yanı sıra fonksiyonel bir ürün olan ocak koruyucuları da kullanabilirsiniz. Canlı renkler, şık desenler sunan 2'li ocak koruyucu ve cam kesme tahtası modelleri, kırılmaya karşı dirençli camdan üretilen çok amaçlı ürünlerdir. Sağlığa uygun silikon ve plastik malzemeden üretilen kesme tahtası modelleri, pratik kullanımlı olduğu için de tercih ediliyor. Ürünlerin dayanıklı yüzeyleri, en sert malzemeleri bile doğramanıza yardımcı olur. Gıda temasına uygun plastik ve silikon materyalden üretilen kesme tahtaları, kanserojen madde içermez ve bakteri oluşumuna izin vermez. Beyaz, yeşil, mavi, sarı, kırmızı gibi renk seçenekleriyle üretilen ve ergonomik formlar sunan ürünleri güvenle kullanabilirsiniz. Çok amaçlı kullanıma uygun olarak tasarlanan katlanır kesme tahtası ve sepet modellerini de tercih edebilirsiniz.

Ahşap ve Bambu Kesme Tahtası Modelleri

Estetik tasarımlara önem verenlerin tercihi olan bambu ve ahşap kesme tahtası ürünleri, her mutfağa girmeyi başarır. Darbelere karşı dayanıklı olan masif ahşap kesme tahtalarını, tekli ürün seçenekleriyle alabileceğiniz gibi setler hâlinde de satın alabilirsiniz. Lazer işlemeli motiflerle üretilen 4’lü ahşap kesme tahtası setleri; et, ekmek, meyve ve sebze kesme tahtası ürünlerinden oluşur. Ergonomik standıyla birlikte sunulan şık tasarımlı setleri, tezgâhınızın üzerinde tutarak mutfağınızda hoş bir ambiyans oluşturabilirsiniz. Ahşap tahtalarınızı işinizi bitirdikten sonra hemen yıkayarak kurutmanız gerekir. Ürünleri makine yerine elde yıkarsanız ilk günkü görünümlerini yıllar boyunca kaybetmezler. Ahşap hamur tahtası, isme özel kesim tahtası, çam ağacından üretilen sunum ve kesme tahtası modellerini, kendi kullanımınız dışında sevdiklerinize hediye etmek için de satın alabilirsiniz. Farklı ebat ölçüleriyle üretilen zarif tasarımlı bambu kesme tahtaları, çok tercih edilen ürünler arasında yer alır. Bambu ürünler, peynir ve biftek sunum tahtası olarak da kullanılır. Ev ve profesyonel mekân kullanımı için tasarlanan ahşap, bambu kesme tahtası modellerini uygun fiyat seçeneğiyle ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Şık Tasarımlı Cam Kesme Tahtası

Kırılma ve hasara karşı dayanıklı temperli camdan üretilen kesme tahtaları, en sağlıklı mutfak ürünleri arasında yer almayı başarır. Kolay temizlenen, estetik tasarımlı ve kullanışlı modellerden oluşan cam kesme tablalarını güvenle kullanabilirsiniz. Mutfağınızda tarz yaratan hijyenik bir ürün kullanmak istiyorsanız cam kesme tahtası tam size göre. Farklı renk, desen ve motif detayıyla tasarlanan ürünler, ihtiyacınıza uygun ebat ölçüleriyle üretilir ve rahat kullanım olanağı sağlar. Isıya dayanıklı yüzey ve kayma yapmayan silikon ayak özelliğine sahip ürünler, leke ve kir tutmadığı için kolayca temizlenir. Bulaşık makinesinde yıkayabileceğiniz cam kesme tahtalarını, servis ve sunum amaçlı da kullanabilirsiniz. Ahşap, bambu, silikon ve cam kesme tahtalarını, mermerden üretilen sunum, kesme ve servis tablası modellerini, ÇiçekSepeti ürünleri arasında bulabilirsiniz. Mutfağınıza tarz katacak ve size kolaylık sağlayacak uygun fiyatlı kesme tahtası modelleri, bir tık uzağınızda.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.