Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Kesonlar

Ofislerinizi daha kullanışlı bir hale getirmede tercih edebileceğiniz keson mobilyalar şık tasarımları ile odalarınızın düzeni ile uyum içinde olur. Evraklarınızı güvenli bir şekilde saklamanın yanında küçük ortamlarda düzeni sağlamak için de tercih edilen keson dolaplar üç adet çekmeceye kadar ulaşabilen işlevsel ürünlerdir. Çekmeceli modellerin yanında dolaplı halleri ile beğeninize sunulan ürünleri ihtiyaç duyduğunuz modele göre seçebilirsiniz. Farklı tasarımları ile bulundukları ortama rahatlığın yanında görsellik de katan keson dolap modellerine siz de ÇiçekSepeti üzerinden ulaşabilir, ofis mobilyalarınıza ve beklentilerinize uyan bir ürüne kolayca sahip olabilirsiniz.

İşlevsel Yapıları ile Keson Mobilyalar

Keson mobilya modelleri küçük dolaplar şeklinde oluşturulan ve genellikle ofislerde tercih edilen işlevsel ürünlerden biridir. En fazla üç çekmeceye kadar göze sahip olabilen bu ürünler masa altlarında ya da ofisinizde herhangi bir alanda rahatlıkla saklayabileceğiniz portatif yapıyı size sunar. Her renk, tarz ve tasarıma sahip olarak da üretilebilen keson dolapları ofisinize uygun olacak şekilde tercih edebilirsiniz. Bu sayede hem şık bir ürün sahibi olabilir hem de evraklarınızı bu alanlarda rahatça saklayabilirsiniz. Kilitlenebilir yapısı ile de ofislerde sıkça tercih edilen keson dolaplar önemli belgeleri saklamanız için ideal alanları size sunar. Kişisel eşyalarınızı da rahatlıkla saklayabileceğiniz bu ürünler çekmeceli ya da dolap şeklinde oluşan yapıları ile de size kullanışlı bir alan oluşturur. İşiniz her ne olursa olsun kullandığınız eşyalara uygun bir keson dolap bulmanız mümkündür. Siz de bu rahatlığı ofisinizde hissetmek ve portatif bir dolap sahibi olmak için birbirinden farklı modelleri inceleyebilir, bütçenize ve zevkinize uyan bir ürünü gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz.

Keson Dolap Modellerinin İlgi Çeken Özellikleri

Keson modelleri kullanışlı yapıları ile her türlü ofiste tercih edilebilen ürünler arasında yerini alır. Küçük yapısı sayesinde masaların altında, kenarında, cam altlarında ya da koltukların köşelerinde konumlandırılabilen keson dolaplar, rahat bir kullanım alanı oluşturur. Üst kısmının düz olması çeşitli evrakların bu alanda da rahatça toplanmasına olanak sağlarken ofisi renklendirecek çiçek ve biblo gibi aksesuarların da konulabileceği bir alan olabilir. Tekerlekli ya da tekerleksiz üretilen keson dolaplar bulunur. Rahat bir şekilde istediğiniz bölgeye taşıyabileceğiniz tekerlekli keson dolap modellerinin yanında sabit bir alanda kullanabileceğiniz modeller de vardır. Bu durum tamamen sizin zevkinize kalmıştır. Ayrıca keson dolaplar kilitlenebilir şekilde de üretilir. Üst kısımda yer alan kilidi sayesinde bütün kapaklarını kilitleyebilir, evraklarınızı veya kişisel eşyalarınızı güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Keson modelleri kısa ya da uzun ayaklı şekilde tasarlanabilir. Bu durum ürünün hangi tarzda oluşturulduğuyla ilgilidir. Daha şık ürünler arayanlar için farklı tasarımlara sahip tek çekmeceli ya da iki çekmeceli, uzun metal ayaklara sahip keson dolaplar bulmanız mümkündür. Bu sayede kendinize kullanışlı bir ürün alırken ofisinizin tarzını da korumuş olursunuz. Kilitli, tekerlekli ve her ortama uyan farklı tasarımları ile kullanışlı ürünler arasında yerini alan keson dolaplara siz de şimdi kolayca sahip olabilirsiniz.

Her Bütçeye Uyan Yapısıyla Keson Dolap Modelleri

Keson fiyatları, ürünün yapıldığı malzemeye ve özelliklerine göre farklılık gösterebilir. Hafif malzemeden yapılan klasik keson dolaplar daha uygun fiyatlara satışa sunulabilirken barok desenli ve daha farklı malzemeler kullanılarak üretilen mobilyalar çeşitli fiyatlarda karşınıza çıkabilir. Her ne kadar fiyat değişkenliği olsa da her bütçeye uyan bir keson dolap bulmanız mümkündür. İster çekmeceli ister dolap şeklinde satın alabileceğiniz bu ürünlerin güvenlikli olması için merkezi kilitli modellerini de tercih edebilirsiniz. Ucuz keson dolap modelleri ve daha birçok ürün için siz de ÇiçekSepeti'ni ziyaret edebilir, birbirinden farklı ve uygun fiyatlı dolapları inceleyerek ofisinize en uygununu rahatça satın alabilirsiniz.