İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Kiehls ÇiçekSepeti'nde!

En değerli ve özen gösterilmesi gereken yer cilttir. Gün içerisinde pek çok kire, mikroba, zararlı güneş ışınına ve daha pek çok dış etkene maruz kalarak yıpranır. Bu nedenle sağlıklı ürünler ile iyi bir cilt bakımı rutini oluşturmak gerekir. Cilt ve saç bakımı söz konusu olduğunda akla ilk gelen markalardan biri olan Kiehl's, kaliteli, etkili ve yüksek performansa sahip ürünleri ile senelerdir sayısız başarıya imza atar.

Kiehl's Kalitesi ile Kusursuz Cilt Bakımı

Kiehl’s ürünleri laboratuvarlarda özenle üretilerek üst düzey kalıcı etkiler sağlamayı hedefler. Her cilt tipine uygun geniş ürün bandı ile çoğu kullanıcının ihtiyaçlarına hitap eder. Kiehl’s Multi-Corrective Cream Yaşlanma Karşıtı Krem 50 ml gibi ürünlerle güneş ışınlarının neden olduğu lekeler, yaşlanma belirtileri gibi teninizde meydana gelen pek çok problem cilt yapınıza uygun olacak şekilde narince giderilir. Cildinizin doğal yapısını bozmadan ihtiyaç duyduğunuz bakımı yapar, kalıcı etkileri ile uzun süreli sonuçlara kavuşmanıza yardımcı olur.

Uygun Fiyatlı Kiehl’s Ürünleri

Kiehl’s’ın ambalajları kaliteli malzemeler tercih edilerek tasarlanır. Bu ambalajlar hem dikkat çeken bir şıklığa hem de maksimum düzeyde dayanıklılığa sahiptir. Böylelikle her darbede veya düşürmede kolay bir şekilde hasar almaz, seyahatlerinizde yanınızda rahat bir şekilde taşıyabilmenize olanak sağlar. Bu özelliği sayesinde uzun ömürlü bir kullanım deneyimi sunan Kiehl’s fiyatları itibari ile oldukça uygundur. Cep dostu olan bu ürünler, cildinize özenle bakım yaparak kısa sürede kalıcı etkiler almanıza yardımcı olur. İndirimli Kiehl’s ürünleri, çok daha uygun fiyatlarla yüksek kaliteyi dolabınıza taşır. Size ve ihtiyacınıza uyan, uygun fiyatlı ve indirimli tüm ürünlere ÇiçekSepeti üzerinden göz atabilir ve dakikalar içerisinde satın alabilirsiniz. Özellikle Kiehl's kampanya dönemlerini takip ederek pek çok avantajdan yararlanabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.