İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Kilian ÇiçekSepeti’nde!

Kombinlerinize şık bir hava kazandıran Kilian markalı gözlükler farklı tasarım özelliklerine sahiptir. Dinamik ve şık tasarımlı gözlüklerle dikkat çekici kombinler oluşturabilirsiniz. Kilian modelleri arasında her yüz tipine uygun modeller vardır. Yuvarlak, köşeli, oval ve cat eye gözlük çeşitlerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Şık tasarımlı Kilian ürün çeşitlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Şık Tasarımlı Kilian Ürünleri

Hem kadın hem de erkek gözlük modelleriyle beğeni kazanan Kilian her zevke uygun modeller tasarlar. Zengin bir cam rengi çeşitliliğine sahip olan Kilian ürünleri arasında büyük ve küçük gözlük modelleri bulabilirsiniz. Her sezon yeni tasarımlarla karşınıza çıkan ürünlerle enerjik bir görünüm elde edebilirsiniz. Kilian modellerini hem sportif hem de klasik kombinlerinizle birlikte kullanabilirsiniz. UV filtreli ve polarize güneş gözlüklerini her mevsim güvenle kullanabilirsiniz.

Kilian modelleri arasında yüz tipinize uygun çok sayıda gözlük bulabilirsiniz. Renkli ve sıradışı tasarımlara sahip bu ürünler sayesinde kendinizi özel hissedebilirsiniz. Son trendlere ayak uydurmak için gözlük tercihinizi Kilian ürünlerinden yana yapabilirsiniz. Geniş ürün koleksiyonu arasından zevklerinize ve yüz şeklinize uygun modelleri tercih edebilirsiniz. Yuvarlak, altıgen, oval, köşeli Kilian ürünleri pembe, mavi, siyah, yeşil gibi renk seçenekleri ile sunulur. Kıyafetlerinizle uyumlu renklerdeki Kilian ürünleri sayesinde tarzınızda bir bütünlük oluşturabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Kilian Gözlük Çeşitleri

Gözlük seçiminde tarzınıza uygun modellere yönelmeye dikkat edebilirsiniz. Yüz tipinize uygun ürünlerle şık bir görünüm elde edebilirsiniz.Kilian ürünleri kaliteli malzemeler kullanılarak üretilir. Gözlüğünüzü darbelere ve çizilmelere karşı korumak isterseniz kullanmadığınız zamanlarda özel kılıfında saklayabilirsiniz. Kilian ürünleri oldukça hafif yapıdadır. Başınızda ve kulaklarınızda rahatsızlık hissine yol açmaz.

Kilian fiyat aralıkları modele göre değişiklik gösterebilir. Uygun fiyatlı Kilian ürünlerini uzun süre boyunca keyifle kullanabilirsiniz. Farklı renk ve tasarım özelliklerine sahip modellerden alarak kombinlerinizle uyumlu biçimde kullanabilirsiniz. Kampanya ve indirim fırsatlarından faydalanarak Kilian ürünlerine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Birbirinden şık ve kaliteli Kilian ürünlerini Çiçek Sepeti üzerinden satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.