Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Cep Telefon Kılıfları

Günümüzde en sık kullanılan teknolojik ürünlerden biri olan cep telefonları için çok çeşitli aksesuarlar ve koruyucu ürünler bulunur. Telefon aksesuarları ve koruyucular, ürünü daha uzun süre ve rahat kullanmanız için tasarlanmış ürünlerdir. Siz de çeşitli modellerdeki telefon kılıflarını ÇiçekSepeti’nde inceleyebilir ve online olarak kolayca satın alabilirsiniz!

Tarzınızı Yansıtacak Telefon Kılıfları

Telefonunuzu çizilmeden, ekranı kırılmadan ve dışarıdan gelecek darbelere karşı koruyarak kullanmanızı sağlayacak telefon kılıfları, en çok tercih edilen ürünlerdir. Özellikle teknolojinin gelişmesiyle birlikte hayatımıza dahil olan akıllı telefonları korumak için tasarlanan kılıflar, kurtarıcı ürünlerdendir.

 • Telefon kılıfları ürünün arka, yan ve ekran bölümlerini korumaya yönelik olarak üretilmiştir. 
 • Ürünü seçerken kılıfın telefon ile tam olarak uyum sağlaması, koruyuculuk açısından önemlidir. 
 • Kılıf modelleri arasında deri, plastik, silikon gibi farklı malzemelerden üretilen ürünler bulunur. Ayrıca kapaklı tasarıma sahip telefon kılıfları da mevcuttur. Yan kapak tasarımlı ürünler telefonu korurken aynı zaman kartlık işlevini de görür. 
 • Klasik telefon kılıfları haricinde su altında telefon kullanılabilmesi için tasarlanan telefon kılıfları da mevcuttur. Bu ürünler sayesinde telefonunuzu su altında güvenle kullanabilir, en güzel fotoğraf karelerini yakalayabilirsiniz! 
 • Deri telefon kılıfı modelleri ve silikon kılıflar daha modern, şık ve nazik bir görüntüye sahiptir. Bu tarz ürünler telefonunuzu korurken aynı zamanda ürünün kalın ve kaba görünmesini de engeller.
 • Telefon kılıfları oldukça farklı renk, desen ve tasarımlara sahip olarak üretilir. Telefonunuzun klasik görüntüsünün haricinde eğlenceli kılıf seçeneklerini tercih edebilirsiniz. 
 • Temel amacı telefonunuzu korumak olan telefon kılıflarının kişiye özel modellerini de tercih ederek kılıfınızı kendiniz için eşsiz hale getirebilirsiniz. Zevkinizi yansıtableceğiniz, tarzınızdan ilham alan telefon kılıfları sizi bekliyor!

Akıllı telefonunuz için kılıf seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli konulardan biri, ürünün telefonunuz ile uyumlu olmasıdır. Telefonunuz ile uyumlu olmayan cihazlar telefonunuza zarar verebileceği gibi cihazınızı korumanıza da yardımcı olmaz.

 • Cep telefonları için üretilen koruyucu kılıf modelleri genellikle ürünün kamera, hoparlör, jak ve şarj aleti girişlerini açık bırakacak şekildedir. 
 • Ses açma-kapama tuşları ise kimi modellerde kapalı durumda olurken kimilerinde açıkta kalabilir. 
 • Dışarıdan gelecek darbelere karşı telefonu koruyan kılıflar aynı zamanda kullanım kolaylığı da sunar. 
 • Kişiselleştirilmiş tasarımlara sahip olan telefon kılıfı modelleri sayesinde kendi kişiliğinizi, tarzınızı ve zevklerinizi yansıtabilirsiniz.
 • Telefonları korumak için kullanılan kılıflar haricinde tablet, bilgisayar ve kablosuz kulaklıkları korumak için kullanılan kılıflar da mevcuttur. Bu sayede akıllı cihazlarınızın her birini en üst seviyede koruyabilirsiniz. Yüksek koruyuculuğa sahip kılıf modellerini seçerek cihazlarınızı güvenle kullanabilirsiniz. 

Tüm bu ürünler arasından ihtiyacınıza, zevkinize ve bütçenize uygun olarak seçim yapabilirsiniz. Eğlenceli tasarımlar, klasik modeller, kişiye özel ürünler… Ne ararsanız hepsi ÇiçekSepeti’nde!

Uygun Fiyatlı Telefon Kılıfları ile Stilinizi Yansıtın

Telefonunuzu düşme, çarpma ve darbelere karşı koruyan kılıflar aynı zamanda kendinize özel bir tarz oluşturmanız için de oldukça faydalıdır. Akıllı cihazınızı daha uzun süre, daha güvenli ve sağlam şekilde kullanmak için siz de çeşitli kılıf modellerini inceleyebilirsiniz. Yaratıcı tasarımlar, canlı renkler, kişiye özel modeller ve çok daha fazlası ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Günümüzün trendlerine uygun cep telefonu kılıf modellerini hem kendiniz hem de sevdikleriniz için kolayca satın alabilirsiniz. Apple, Asus, Guard, Melefoni, LG, Turkcell, Vestel gibi markaların birbirinden özel telefon kılıflarını online olarak inceleyip satın alabilirsiniz. Kılıfların fiyatları ürünün boyutuna, yapımında kullanılan malzemeye, modele göre değişiklik gösterse de her bütçeye uygun ürünleri keşfedebilirsiniz!