Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Kilimler

Yaşam alanlarınızı şık dokunuşlarla tamamlarken estetik bir zemin dekorasyonu yapmanıza yardımcı olan kilim modelleri, farklı mekanlarla uyumlu tasarımlar sunar. Geleneksel stiller içerisinde oldukça popüler bir aksesuar olan kilim, eklektik ve modern stillerle kolaylıkla bütünleşir. Çeşitli boyut seçenekleriyle ulaşabileceğiniz şık kilim seçenekleri ÇiçekSepeti’nde.

Nostaljik Detaylar Sunan Kilim Modelleri

Yaşam alanınızda nostaljik detaylara yer vermek istiyorsanız, kilim tasarımlarından ilham alabilirsiniz. Mekandaki nostaljik atmosferi destekleyen kilim tasarımları mavi, yeşil ve sarı gibi renklerle country dekorasyon stilleri ile uyumlu bir şekilde bütünleşir. Kilim modelleri, floral desenlerin yoğun olarak kullanıldığı country stiller için estetik bir tamamlayıcıdır. Nostaljik kilim seçenekleri ile doğal ve huzurlu mekanlar tasarlamanız kolaylaşır. Püskül detaylarının yer aldığı kilimler, nostaljik dekorasyon stillerini vurgulamak için idealdir. Ahşap mobilyalarla uyumlu bir görünüm yakalayan kilim modellerini tercih ederken toprak tonlarına ağırlık verebilirsiniz.

Kalın dokulu kilimleri tercih ederek zemin yalıtımına katkıda bulunabilirsiniz. Yaz ve ilkbahar mevsimlerinde daha ince dokulu ve hafif yapıda kilim tasarımlarını kullanabilirsiniz. Hasır olarak da bilinen jüt, özellikle suyla temas eden mekanlarda popülerdir. Jüt kilim seçeneklerini mutfak ve banyo dekorasyonunda tercih ederek suya dayanıklı materyallerle tasarlanmış kilim seçeneklerine sahip olabilirsiniz. Çeşitli renk ve desen seçenekleriyle ulaşabileceğiniz jüt kilimler, her dekorasyon stiline kolaylıkla uyum sağlayabilecek modellerden oluşur.

Modern Stiller İçin Göz Alıcı Kilimler

Kilim tasarımlarının modern ve minimal dekorasyon stillerine uyarlandığı şık seçenekler, zamansız stiller yaratmanıza yardımcı olur. Eklektik stiller gibi farklı tarzların bir arada değerlendirildiği mekanlarda birbirinden şık kilim modellerini değerlendirebilirsiniz. Geometrik desenlerin hakim olduğu kilim modelleri, modası hiç geçmeyen estetik mekanlar tasarlamanızı kolaylaştırır. Siyah, beyaz ve gri gibi temel renklerin hakim olduğu ürün seçenekleri sade ve huzurlu mekanları tamamlayan ideal aksesuarlardır. Zemin renginin zıt tonlarında kilim modellerinden yararlanarak hoş bir zemin kontrastı yakalayabilirsiniz. Çizgili kilim tasarımları ile zemini olduğundan daha uzun ve geniş göstermeyi tercih edebilirsiniz.

Soyut desenlerin hakim olduğu tasarımlar, yaşam alanlarınızda sanatsal dokunuşlar yaratmanızı sağlar. Hobi odası tasarlarken birbirinden şık ve egzotik soyut desenlerden ilham alabilirsiniz. Çocuk odası gibi mekanlarda tematik ve eğlenceli dokunuşlar yaratmak için çiçek, bulut ve çeşitli hayvan figürlerinden ilham alabilirsiniz. Farklı boyut seçenekleri ile tercih edebileceğiniz tasarımları birbiriyle kombinleyerek bütünleşmiş bir zemin tasarımı oluşturabilirsiniz. Mini kilim modelleri, birbirini tamamlayan zemin aksesuarlarına sahip olmanızı sağlar. Tematik kilim modelleri ile kişisel zevklerinizi yansıtmanız kolaylaşır. Manzara, hayvan figürleri ve geometrik desenlerden oluşan geniş ürün yelpazesi dayesinde tarzınıza hitap eden kilim tasarımlarını yaşam alanlarınıza taşıyabilirsiniz.

İşlevsel ve Şık Kilim Modelleri

Yoğun olarak kullanılan mekanlarda işlevsel çözümler sunan kilim modelleri, size pratik bir kullanım sunar. Aktif olarak kullandığınız yaşam alanlarında kaydırmaz tabanlı kilim tasarımlarını tercih ederek kayma ve düşme gibi problemlerin önüne geçebilirsiniz. Kaydırmaz taban özelliği sunan kilimleri banyonuzda değerlendirebilirsiniz. Bu sayede güvenli ve konforlu bir kullanım elde edebilirsiniz. Antre gibi sık kullanılan alanlarda yer vereceğiniz kaydırmaz taban özelliği, kullanışlı alanlar tasarlamanıza yardımcı olur.

Suya dayanıklı materyallerle tasarlanan kilimler, suyu emmediği için formunu korumaya devam eder. Bu sayede temizlik kolaylığı da sağlar. Mutfak ve banyo gibi suyla temas eden alanlarda bu ürünlerden yararlanmak mekana şık ve işlevsel dokunuşlar kazandırır. Yaşam alanınızı konforlu detaylarla tamamlayan şık kilim modellerine ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesi içerisinden ulaşabilirsiniz. Çeşitli boyut ve tasarım seçenekleri sunan ucuz kilim modellerini ÇiçekSepeti’nden hemen sipariş edebilirsiniz.