Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Kilitler Alarmlar

Değerli eşyalarınızın çalınmasını önlemek için kullanabileceğiniz kilitler alarmlar, aynı zamanda sizin ve sevdiklerinizin güvenliğini sağlayan önemli cihazlar arasında yer alır. Çıkardığı ses ile caydırıcı özelliği bulunan alarm kilit mekanizmalarını bisiklet, motosiklet ve arabalarda ya da ev içinde kapı ve pencere gibi alanlarda kullanabilirsiniz. Farklı özelliklerle donatılmış ve üstün güvenlik sağlayan kilitler alarmları ÇiçekSepeti üzerinden satın alabilirsiniz.

Kilitler Alarmlar İle Evinizin ve İşyerinizin Güvenliğini Sağlayın

Kendiniz ve sevdikleriniz için güvenli bir ortam oluşturmak için kilitler ve alarmları kullanarak istenmeyen davetsiz misafirleri evinizden uzak tutabilirsiniz. Kapı ya da pencerelere monte edebileceğiniz alarm sistemleri, bilginiz ya da isteğiniz dışında, kapının ya da pencerelerin açılması ile yüksek desibelli ses çıkararak sizi uyarır. Tehlikelere karşı evinizi koruyan bu sistemin aynı zamanda caydırıcı bir özelliği de vardır. Evlerde ve işyerlerinde sıklıkla tercih edilen kapı alarmı şifreli modelleri sayesinde üst düzey bir güvenlik sağlar. Bu alarm modelinde kapı açıldıktan sonra önceden belirlenen şifrenin sisteme girilmesi gerekir. Belli bir süre içerisinde bu işlem gerçekleştirilmezse alarm devreye girerek çalmaya başlar. Şifreli kapı alarmında şifrenin ne olacağına ya da ne kadar sürede girilmesi gerektiğine siz karar verebilirsiniz.

Kilitler Alarmlar Sayesinde Araçlarınızın Çalınmasını Önleyin

Akıllı alarm sistemi tehlikeden sadece sizi haberdar etmekle kalmaz aynı zamanda polis, itfaiye ve ambulans gibi birimleri de yardıma çağırır. Oldukça gelişmiş teknolojik özelliklerle donatılan bu sistemle evinizi ya da işyerinizi hırsızların yanı sıra yangın ve su baskını gibi tehlikelere karşı da koruyabilirsiniz.

Ev haricinde araçlara yerleştirilen kilitler alarmlar da bisiklet, motosiklet ve otomobilinizin çalınması ya da zarar görmesine karşı etkili bir yöntem sunar. Modeller arasında hem kilit hem de alarm özelliği olan ürünleri bulabilirsiniz. Bisiklet ya da motosikletlerin tekerlek, pedal, amortisör, disk ve benzeri parçalarına takabileceğiniz özel kilit mekanizmaları da araçların hareket etmesini engelleyerek çalınmalarını önler.

Uygun Fiyat Seçenekleri İle Kilitler Alarmlar ÇiçekSepeti’nde

Arabaların genellikle kapılarına yerleştirilen sensörlerin herhangi bir hareket algılaması sonucunda çalışan oto alarmları ise en çok tercih edilen kilitler alarmlar arasında yer alır. Sadece kapı açılmasında değil, aracın herhangi bir darbeye maruz kalması sırasında öten alarmları da seçenekler arasında bulabilirsiniz.

Kilitler alarmlar fiyat açısından birçok seçenek sunarak her bütçeye hitap eder. Alarm özelliği olmayan basit ama etkili kilit fiyatları uygun seçenekler arasında bulunur. Ev ya da işyeriniz için kullanabileceğiniz akıllı alarm fiyatları ise ürünün sunduğu teknolojik özelliklere göre belirlenir. Hesaplı fiyat seçeneklerine sahip olan kilitler alarmlar için online alışverişinizi ÇiçekSepeti üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.