Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Kilo Kontrol Ürünleri

Diyet ve spor egzersizleri kilonuzu kontrol altında tutmanızı sağlar. Ancak yardımcı ekipmanlar kullanarak bu süreci daha iyi yönetebilir ya da spor yapmaya vakit bulamadığınız zamanlarda bile kilo alma tehlikesinden kurtulabilirsiniz. Spor ekipmanları geliştiren en iyi markaların sauna kemerlerine, titreşimli masaj aletlelerine, vücut geliştirme ürünlerine ve çok daha fazlasına ÇiçekSepeti’nin indirimli fiyat ayrıcalıkları ile sahip olabilirsiniz.

Pratik Kullanım Özellikleriyle Kilo Kontrol Araçları

Daha sağlıklı ve daha fit görünen bir vücuda sahip olmak herkesin hayali. Ancak bu uğurda yapılan zorlu egzersizler ve ağır diyet programları göz korkutabilir. Üstelik yoğun geçen bir iş gününün ardından eve döndüğünüzde spor yapmaya haliniz kalmayabilir. İşte bu gibi zamanlarda yardımcı ekipmanları kullanarak, kendinizi çok yormadan kilo kontrolü sağlamanız mümkün. Akmil markasının hem kadınlar hem erkekler için uygun olan termal sauna kemeri bu alanda tasarlanan en iyi ürünlerden biri. Ürün, sıkı neopren kumaşla üretiliyor ve havalandırma delikleriyle kaplanıyor. Bu özellik terleyen vücudunuzun nefes almasını kolaylaştırır ve yoğun terleme yüzünden cildinizin tahriş olmasını önler. Termal kemerinizi kanepede ya da yatakta uzanırken veya spor egzersizleri yaparken kullanmanız mümkün. Ergonomik tasarımı belinizi tamamen kavrar ve güçlü cırt cırtları da kemerin belinizden düşmesine engel olur. Termal sauna kemerini düzenli olarak kullanıldığında duruşu düzeltir, kasları sıcak tutar, bel ağrılarını azaltır ve bel bölgesini sıkılaştırır. Farklı markaların da benzer ürünlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve sepetinize ekleyebilirsiniz.

Karın Kaslarını Kolayca Geliştirmek İsteyenlere

Düzenli olarak spor yaptığınızda kaslarınızın gelişmesini sağlayabilirsiniz. Ancak mükemmel görünen karın kaslarına sahip olmak o kadar kolay olmayabilir. Spor yaptığınız ve diyetinize uyduğunuz zamanlarda ideal kilonuza ulaşabilir ama karın kaslarınızda ideal görüntüyü elde edemeyebilirsiniz. Hatta karın bölgesi için yaptığınız egzersizleri aksattığınız an birkaç adım geriye de gidebilirsiniz. Ancak karın kasları için tasarlanan titreşimli kas geliştiricilerini kullanarak vücudunuza yardımcı olmanız mümkün. Yapışkan jel pedleri sayesinde karın bölgesine kolayca yerleştirilen bu tarz ürünler uygun ritimlerle ve yumuşak bir ivmeyle titreşim yayar. Titreşimler kaslar üzerinde masaj etkisi gösterir. Bu titreşim ayarını siz de belirleyebilirsiniz ve 6 farklı program içinden vücudunuza en uygun olanı uygulayabilirsiniz. Cihazı düşük modda kullanmaya başlayarak titreşim ayarını yavaş yavaş da yükseltebilirsiniz. Kumanda ile kolay yönetilen bu ürünler oldukça tasarruflu bir şekilde çalışıyor ve otomatik kapanma özelliği sunuyor. ÇiçekSepeti’nde hem karın hem bacak hem de kolda kullanılabilen benzer cihazlar da bulunuyor. Özel fiyatlar ile hemen sipariş vererek hayalinizdeki vücuda kavuşabilirsiniz.

Yağ Yakımını Destekleyen Takviye Gıdalar

Kilonuzu yalnızca elektronik cihazlar kullanarak değil takviye gıda ürünleriyle de kontrol altında tutabilirsiniz. Takviye gıdalar metabolizmayı hızlandırır, yağ yakımını kolaylaştırır ve size vitamin desteği sunar. Yüksek mineral, protein ve vitamin barındıran takviye gıdalar doğal içerikleriyle de dikkat çekiyor. Örneğin, kekreyemiş tozunun formülünde hiçbir katkı maddesine yer verilmiyor ve yaban mersini ailesinde yer alan kekreyemiş meyvesinden elde ediliyor. Düzenli olarak kullanıldığında metabolizmayı hızlandırır ve yağ yakımını da artırır. SLIMFIT ürünleri ise kısıtlı kalorisiyle en çok tercih edilen diyet gıdaları arasında. Paketlerde her öğün tüketebileceğiniz toz çeşitler yer alır ve yarım yağlı sütle karıştırılarak tüketilir. SLIMFIT ürünleri vücudunuzun ihtiyaç duyduğu tüm mineral, vitamin ve besinleri içerir. Ağır bir diyet programı uyguluyor ve birçok gıdayı tüketemiyorsanız sağlığınızı desteklemek için vitamin takviyeleri kullanmanız da gerekebilir. Omega, K vitamini ve farklı bitkiler içeren kapsülleri de ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz. Güvenli ödeme yöntemleriyle hemen sipariş verebilir ve hızlı kargo hizmetinin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.